Sunexpress Yurt İçi Uçak Bileti İndirim - Ucuza Uçak Ucuza Uçak Biletleri

Sunexpress Yurt İçi Uçak Bileti İndirim

Sunexpress yurt içi uçak bileti indirim detaylarına aşağıda değineceğim ancak öncesinde Jetcost nasıl kullanılır , nedir gibi sorulara cevap bulmak için Jetcost Ucuz Bilet Alma Hakkında Her Şey başlıklı yazımı okumalısınız. Sunexpress uçak bileti kampanyası sadece yurt içi biletleri kapsıyor. Ucuza Uçak ailesi fertleri yurt içi biletleri yine ucuza alıyor. İzmir’den Adana’ya gidip kebap yeyip İzmir’e dönmek sadece 6 Euro. Genel indirim tutarı 50-60 Türk Lirası. Siz Sunexpress sitesinde 200 TL olan bileti alırsanız 140 TL gibi  ücrete alırsınız.

Bilgisayardan değil TELEFONDAN aratın bileti.

Sunexpress Yurt İçi Uçak Bileti İndirimi Kampanyası

Sunexpress yurt içi uçak bileti indirim kampanyası ile örneğin 10 Aralık tarihli İzmir-Adana uçuşu Sunexpress sitesinde 86 TL iken bizim paylaşacağımız kampanya sitesinde 20 TL. Bir başka uçuş bilgisi vermek gerekirse 18 Aralık İzmir – Trabzon Sunexpress uçak bileti kendi sitesinde 135 TL iken bizim kampanya sitesinde 75 TL. Bu bilet örneklerini ekran görüntüleri ile ispatlayayım.

sunexpress_yurt_ici_ucak_biletisunexpress_yurt_ici_ucak_biletiJetcost Portekiz bağlantısından bu biletleri aratmalıyız ancak daha önce de belirttiğim gibi muhakkak telefon kullanın. Fiyatlar bilgisayar ve telefon arasında değişmekte.

Sunexpress Yurt İçi Uçak Bileti Nasıl Alınır

Jetcost üzerinden uçuş bilgileri kısmını atladığımıza göre sistem bizi Gotogate adresine yönlendirecek.

İsim ve soy isminizde Türkçe karakter varsa lütfen onları yazmadan İngilizce karakterle isim ve soy isim yazın. Cinsiyet seçimini yanlış yapsanız da mühim değil. Size sorulan her şeye HAYIR deyip ilerleyin, hiçbir ekstra hizmet satın almayın.

Uçak bileti ödemesi için VİSA LOGOLU KREDİ KARTI kullanmanız gerekmekte.  Bileti aldıktan sonra lütfen REZERVASYON NUMARASINI kaydedin. Sunexpress’ten 1€’ya Aldığımız Biletleri Nasıl Doğrulayabiliriz? konusu ile biletinizi doğrulamayı öğrenebilirsiniz. Akabinde sunexpress online check in yapabilecek PNR Numarası edinebilirsiniz. Bu şekilde bir çözüm üretemezseniz oldu ki bir aksilik oldu sunexpress müşteri hizmetleri ile iletişi sağlayarak şu tarihli uçakta ben var mıyım diye sorabilirsiniz 🙂 Sunexpress müşteri hizmetleri iletişim numarası 90 444 07 97 dir.

Kalacak yeri Airbnb ile yapmak isterseniz Airbnb Nedir – Airbnb Nasıl Kullanılırkonusunu okuyup 230 TL indirim talep edebilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi bu kampanyadan da bilet alabilen arkadaşlar olacak alamayan, ödeme hatası aldık diyenler de. Ödeme hatası alıyorsanız kesin çözümü yok. Çerez silip, yeni mail adresi ve yeni kart no ile tekrar deneyebilirsiniz.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
adem
4 yıl önce

şuan çalışmıyor mu fiyatlar yüksek

Slimx
4 yıl önce

Ben de hic calistiramadim, Portuguese VPN ile bile denedim. :/