Sunexpress Uçak Bileti İndirimi

Sunexpress uçak bileti detaylarına aşağıda değineceğim ancak öncesinde Jetcost nasıl kullanılır , nedir gibi sorulara cevap bulmak için Jetcost Ucuz Bilet Alma Hakkında Her Şey başlıklı yazımı okumalısınız. Sunexpress uçak bileti kampanyası sadece yurt içi biletleri kapsıyor. 

Sunexpress Uçak Bilet Kampanyası

Sunexpress uçak bileti kampanyası ile örneğin 29 Temmuz tarihli İzmir-Antalya uçuşu Sunexpress sitesinde 115 TL iken bizim paylaşacağımız kampanya sitesinde 48 TL. Bir başka uçuş bilgisi vermek gerekirse 8 Ekim Trabzon-Antalya Sunexpress uçak bileti kendi sitesinde 115 TL iken bizim kampanya sitesinde 53 TL. Bu bilet örneklerini ekran görüntüleri ile ispatlayayım.

sunexpress uçak bileti

Şener Şen’in canlandırdığı Atma Ziya karakterine dönüşüp, evet arkadaşlar bu yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz uçuş bilgileri bize en ucuz biletin 115 TL olduğunu gösteriyor ancak bizim buna 115 TL verdiğimiz nerede görülmüş? Sorarım size. Bu bilete bir de Jetcost’tan bakalım.

sunexpress uçak bileti indirimi

Jetcost Danimarka uzantısından bu uçuş bilgileri kontrolü yaptığımızda 57 Danimarka Kronu olduğunu görüyoruz. Danimarka para birimi olan Danimarka Kronu 0,85 TL değerindedir.  Yani bu yukarıda gördüğünüz İzmir-Antalya uçuşu üstelik Temmuz ayında 48 TL.

Sunexpress Uçak Bileti Nasıl Alınır

Jetcost üzerinden uçuş bilgileri kısmını atladığımıza göre sistem bizi SEMBO ‘ya yönlendirecek. Gideceğimiz sitede dil Danca olduğu için neredeyse hepimiz anlayamayacağız. Bu yüzden Chrome sayesinde sayfayı Türkçe’ye çevirirsek mantıklı bir hareket yapmış oluruz.

İsim ve soyisminizde Türkçe karakter varsa lütfen onları yazmadan İngilizce karakterle isim ve soyisim yazın. Cinsiyet seçimini yanlış yapsanız da mühim değil. Size sorulan her şeye NEJ deyip ilerleyin, hiçbir ekstra hizmet satın almayın.

Uçak bileti ödemesi için herhangi bir kart kullanabilirsiniz. Sanal kart kullanmanızı tavsiye ederim. Bileti aldıktan sonra lütfen REZERVASYON NUMARASINI kaydedin. Sunexpress’ten 1€’ya Aldığımız Biletleri Nasıl Doğrulayabiliriz? konusu ile biletinizi doğrulamayı öğrenebilirsiniz. Akabinde sunexpress online check in yapabilecek PNR Numarası edinebilirsiniz. Bu şekilde bir çözüm üretemezseniz oldu ki bir aksilik oldu sunexpress müşteri hizmetleri ile iletişi sağlayarak şu tarihli uçakta ben var mıyım diye sorabilirsiniz 🙂 Sunexpress müşteri hizmetleri iletişim numarası 90 444 07 97 dir.

Sunexpress Uçak Bileti İndirimi 2. Kampanya

İkinci kampanya sitemiz Jetcost İspanya’dır. Bu sefer bizi yönlendireceği site ise MYTRİP. Ancak bu siteden indirimli uçak bileti almak için sadece Mastercard Kredi kartı kullanabilirsiniz. Bizzat Enpara Kredi kartımla bilet aldım. Sitede arama yaptığınızda FLYGO yönlendirmesi çıkabilir ancak siz o biletin hemen altında yer alan MYTRİP’e tıklamanız gerekir. FLYGO’da fiyat daha düşük çıkabilir ancak satın alamazsınız.

sunexpress
29 Temmuz İzmir – Antalya uçuşu 64 TL
Sunexpress uçak bileit
Trabzon-Antalya 8 Ekim 9 Euro

Çıkacağınız bu seyahatte 230 TL indirim kullanarak konaklama yapmak isterseniz buradaki konumu okuyabilirsiniz.

 

Paylaş :
Subscribe
Bildir
6 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
ali yer
4 yıl önce

Bitti mi üstadım?

Şüheda
4 yıl önce

Bittimi suresi acaba ve erzurum istanbul arasi gördünüz mü hic veya istanbul trabzon

metin
4 yıl önce

FLYGO’dan neden alamyoruz ?

Melike
Reply to  metin
4 yıl önce

Flygo’da daha mı ucuz?