Airbnb İndirim Kodu Kampanyası – 230 TL İndirim

Airbnb indirim kodu kullanarak airbnb konaklamasını daha da ucuza getirebiliriz. Aşağıda verdiğim 130 TL ve 230 TL airbnb indirim kodu sayesinde konaklamalar daha da ucuza gelecek. Ucuza uçak bileti bulmanın ve araç kiralama yapmanın kolay olduğunu hepimiz anladık. Ama seyahatlerde başımızı sokacak konaklama yeri de bulmamız gerek. Piyasada bununla ilgili çok sayıda turizm acentesi mevcut ama fiyatlar bizi memnun etmiyor. Özellikle yurt dışı seyahatlerinde döviz kuru etkisiyle  konaklama bize büyük külfet oluyor. Yurt içinde belki birçoğumuz kamp alanlarında kalabiliriz ama kaçımız yurt dışında buna cesaret edebilir ki? Airbnb indirim kodu kampanyası ile konaklamayı ucuza getirebiliyoruz Airbnb indirim kodu kampanyası kullanımını aşağıda detaylı anlatacağım.

Seyahatlerimizde konaklamayı hotel odası, hostel, ev kiralama, couchsurfing ve çadırda kalarak gideriyoruz. Ben çoğunlukla Airbnb kullanıyorum ama aramızda Airbnb kulanmaktan çekinen arkadaşlar olabilir. Bu arkadaşlar çoğunlukla Hotel rezervasyonu yapıp konaklamayı hotelde gerçekleştiriyor. Ben bu konaklama tercihi için cebimizdeki yükü azaltabilecek durumda bahsedeceğim.

Airbnb İndirim Kodu Kampanyası Kullanımı

Airbnb7 ‘de hotel ve hostel de var ancak büyük çoğunlukla daire kiralaması yapılıyor. Tüm daire kiralaması olduğu gibi bazı kiralamalar dairenin bir odası da olabiliyor. Tabi bunların hepsi fiyatları etkiliyor. Konaklamayı Airbnb7 ‘de yapmak isteyenler için iki adet indirim durumu mevcut şu an. Airbnb ‘ye üye olduğunuzda hesabınıza kredi tanımlanıyor. Bunu da ilk konaklamanızda kullanabiliyorsunuz.

Aşağıda verdiğim linklerden yeni bir mail vasıtasıyla üye oluyorsunuz ve size aşağıdaki rakamlar kadar indirim kuponu tanımlanıyor. Bu indirimi rezervasyon yaparken fiyat dökümü ekranında görebiliyorsunuz. Airbnb’den rezervasyon yapmadan önce rezervasyon yapacağınız yere mesaj atıp fiyatı düşürmesini isteyin. Eğer kabul ederse o fiyat düşüklüğü ve Airbnb İndirim kodu birleşince gerçekten ucuza konaklama yapabilirsiniz. Genelde tek kişi haricinde konaklama yapacaksanız Airbnb çok verimli oluyor.

230 TL indirim ya da130 TL indirim alarak Airbnb kullanmaya başlayacağız. Linkleri websitesi üzerinden paylaşmanın yasak olduğu bilgisi AİRBNB tarafından bana bildirilmiş durumda. Bu yüzden bu linkleri almak isteyen arkadaşlar İnstagram, Facebook,Twitter  ve e-mail aracılığı ile bana yazarsanız linkleri size vereceğim.Bu link üzerinden Airbnb kayıt olmalıyız ki indirim kuponu hesabımıza eklensin. Eğer daha önce üyeliğiniz varsa bu indirimlerden faydalanamazsınız. Bu yüzden bu indirimlerden birden fazla yararlanmak için yeni mail açıp bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Seyahatleriniz için konaklamayı Airbnb’de yaparsanız 110 Avustralya Doları ( 445TL ) üzeri rezervasyon için 55 Avustralya Doları (225TL) indirim ya da 73 Avustralya Doları (295TL) rezervasyon için 21 Avustralya Doları (85TL) indirim alırsınız. Bu indirimden faydalanmak için buraya tıklayarak Airbnb’ye kayıt olmalı ve 1 sene içerisinde rezervasyon yapmalısınız.

Seyahatleriniz için konaklamayı Airbnb’de yaparsanız 250TL üzeri rezervasyon için 130 TL indirim ya da 165 TL rezervasyon için 49TL indirim alırsınız. Bu indirimden faydalanmak için buraya tıklayarak Airbnb’ye kayıt olmalı ve 1 sene içerisinde rezervasyon yapmalısınız.

Hotel Konaklaması

Konaklamayı genellikle Booking.com’dan yapıyoruz Türkiye olarak. Yurt içi rezervasyon yapmak mahkeme tarafından engellense de VPN ile bu engeli aşıyoruz. Booking gibi siteleri bir araya getirip hepsinde arama yapıp en ucuz fiyatı veren bir site var. TRVL.com. Bu siteden arama yaptığımızda bize Booking.com, Hotels.com, Expedia.com … gibi sitelerde arama yaparak en ucuz fiyatı sunuyor. Üstelik 50$ üzeri rezervasyona 20$ da para iadesi veriyor. Bu yüzden trvl.com bence kullanılması gereken bir site. En azından kıyaslama yaparak işimizi kolaylaştırabilecek site.

Airbnb İndirim Kampanyası
Booking ve Trvl arasındaki fiyat farkı

18-20 Nisan tarihinde Budapeşte’de olan hoteli booking.com’dan ve trvl.com’dan arattığımda TRVL 6$ daha ucuz. Üstelik 20$ para iadesi yapması da avantajını artırıyor. Booking para iadesi kampanyası devam etseydi daha efektifti ancak booking sebep göstermeden para iadelerini yapmıyor. Artık şansınıza kalmış bir durum.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
45 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ertan
5 yıl önce

Trvl.com da 50 usd üzeri konaklarsak 20 usd ödülü ne zaman ve nasıl alıyoruz.

Ertan
Reply to  Ucuza Uçak
5 yıl önce

Bir de booking ödülü vermiyor demissiniz. Kaldıktan sonra mi iptal ediyor rezervasyon yaptıktan sonra mi. Benim 1 ay sonrasına bir rezervasyon var ödül beklemede..

ertan
Reply to  Ucuza Uçak
5 yıl önce

oyleyse bu senin dediklerini trvl ile airnbnb daha mantikli.. tesekkurler

Serife
5 yıl önce

trvl.com da iade almak için herhangi bir link veya bir işlem yapmak gerekiyor mu? Yoksa ilk rezervasyonda geçerli bir durum mu acaba?

ertan
Reply to  Ucuza Uçak
5 yıl önce

kart sahibi ile konaklayanin ayni olmasi gerekli mi… baska biri akrabam adina rez yapsam kendi kartima iade alirmiyim.

ertan
Reply to  Ucuza Uçak
5 yıl önce

sanirim kart değil hesabın iban ini istiyor.. ben mi yanlis baktim.. yoksa sadece banka hesabina mi odeme gonderiyor ?

Emre Gökgöl
Reply to  Ucuza Uçak
4 yıl önce

Link çalışmıyor

ahmet sadık
5 yıl önce

Booking.com iadeleri yolluyor. Son 3 ayda 5 iade geri aldım.

Ertwn
Reply to  Ucuza Uçak
5 yıl önce

İyi günler booking.com ifadeleri iptal ediyor demiştiniz. Hangi aşamada iptal.etti hatirliyormusunuz. Rezervasyonu yaptıktan sonra mi. Kalmayı tamamladıktan sonra mi. Yoksa taa ödemeyi yapacağı zaman mı.

Ertwn
Reply to  Ucuza Uçak
5 yıl önce

Bu konuda bı çalışmam . Katkı vermek istersen ..mailine yazabilirsin yada mailni verebilirsen bunu da cozelim derim. Check-out tarihi ve iptal tarihi ..hesabin ödüllerin bölümünde son güncelleme tarihi var o iptal tarihi oluyor.

ertan
5 yıl önce

karta değil de iban hesaba gonderiyorlar sanirim.. kart bilgisi girecek yer bulamadim. iban giris yeri var .

zeynep
5 yıl önce

Merhabalar, link bir bilgisayarda bir kez mi açılıyor?

bedbesbed
5 yıl önce

Merhabalar. Airbnb de 129 AU bir rezervasyon gerçekleştireceğim. fakat indirim olayı nerede nasıl yapılıyor? detaylı bir bilgi vermeniz mümkün mü?

Berkay
Reply to  Ucuza Uçak
5 yıl önce

120 aud rezervasyon yapıyorum düşmüyor otomatik

Enes
Reply to  Berkay
5 yıl önce

İndirimi kullandım. Teşekkürler

ahmet sadık
5 yıl önce

hocam airbnb de indirim isterken nasıl bir mesaj atıyorsun. indirim aldığınız bir mesajınızdan bize örnek bırakabilir misiniz?

ahmet sadık
5 yıl önce

Bir de şunu sormak istiyorum. Airbnb de rezervasyon yaparken telefon no , kimlik resmi gibi şeyler istiyor. Önceki üyeliğimde de bunları girmiştim. Bu sıkıntıyı nasıl aşabiliriz? Booking de sadece bir e-mail yeterliydi.

Aslı
5 yıl önce

230 TL airbnb indirim kodu kullandım. Teşekkürler

Baran
4 yıl önce

Aynı telefon numarası ile Farklı hesaplar açıyorum ama verilen hediye kodunu kullanamıyorum. Kupon görünmesine rağmen Ödeme esnasında kuponun geçersiz yazıyor. Delirtti beni airbnb

Baran
4 yıl önce

İndirimden birden fazla yararlanmak icin Farklı email adresleri ile kayıt oluyorum sistem indirim kodunu tanımlıyor ama ödeme aşamasında kodu kabul etmeyip hata veriyor

Marrrusia
4 yıl önce

linklerin patlamış dostum 230 tl indirim var mı başka link

Gizem
4 yıl önce

230 TL indirim kuponunu hesabıma tanımlamıyor. Ben bi bir hata yaptım yoksa linkte mi bir sorun var?

bedbesbed
4 yıl önce

merhaba. sayfamda $76 şeklinde kredi görünüyor fakat ödeme kısmında herhangi birşey yansımıyor. rezervasyonum $111 . neden indirim alamadığım hakkında bilginiz var mı?

emre
4 yıl önce

arkadaşlar. indirim uygulamadı diyenlere sesleniyorum:

hizmet bedeli veya temizlik bedeli kısmı 110 dolar kısmına etki etmiyor. yani 45×2=90 dolar olsa ve +20dolar temizlik bedeli olsa 110 dolar ama airbnb’nin kast ettiği bu değil. konaklama bedelinin 110dolar tutması gerek.
konaklama için 1gece ise 110 dolar, 2gece ise 55 dolar, 3gece ise 37dolar diye gitmesi gerek işte (veya daha üstü)
siz de ben gibi toplam maliyet 110 dolar oldu niye indirim uygulamadı diye düşünüyorsunuz muhtemelen. 🙂

ilya
4 yıl önce

uyelikten sonra kredi kuponu gozukuyor rez son aşamasında geçersiz diyor , travel credit rakam gozukuyor ama rez kısmında indirim yok

Abdullah
4 yıl önce

Merhabalar [email protected]

230 Tl indirm kodu alabilir miyim rica etsem

Cemal Çayır
2 yıl önce

Merhaba, indirim kodu alabilir miyim?

Ahmet
1 yıl önce

Indirim kodu almak isterim

Ahmet
1 yıl önce

Airbnb linki almak istiyorum