SunExpress Uçak Bileti 33 TRY - Ucuza Uçak

SunExpress Uçak Bileti 33 TRY

Sunexpress uçak bileti indirimi konusunda daha önce defalarca paylaşımlar yapmıştık ve buna yeni bir tanesini eklemek istedik. Aşağıda detaylarını yazdığım Sunexpress uçak bileti kampanyası ile 33 TRY gibi bir ücrete yurt içinde uçabileceksiniz. Ha unutmadan bu kampanyada vergi ve diğer tüm ekstralar dahildir 🙂

 Ucuz uçak bileti nasıl alınır konusunda sizlere tecrübelerimi anlatmadan önce bugüne kadar ne gibi seyahat fırsatları paylaşımı yapmışız bunları göstermek istiyorum. Yazıların üstüne tıklarsanız kampanya yazısına ulaşabilirsiniz.

Yukarıda sadece birkaç örnek uçak bileti indirimi kampanyası paylaştım. Ancak bugüne kadar 1,5 senede 77 adet uçak bileti indirimi paylaşmışım. Tüm bu yazılara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sunexpress Uçak Bileti Kampanya Detayları

sunexpress uçak bileti
İzmir-Adana 21 Şubat Uçak Bileti

Yukarıdaki fotoğraf Sunexpress yurt içi uçak biletlerinden bir örnek. 21 Şubat 2021 tarihli İzmir-Adana uçak biletini havayolu sitesinden 81 TRY gibi ücrete alabiliyorsunuz. Aslına bakarsanız bu devirde 81 TRY gibi bir uçak bileti birçok insan için pahalı değildir ama biz yine de bu bilete bir 50 TRY kadar bir indirim uygulayalım.

**** Bahsettiğim indirim sadece SunExpress Hava Yolları’nın yurt içi güzergahlarında uygulanabilir. Diğer hava yolu şirketlerinde ve diğer güzergahlarda bu indirim uygulanamıyor. İstanbul’da Sunexpress uçuşu olmadığı için boşuna İstanbul bileti aramayın. İndirim miktarımız yaklaşık 50 TRY.

sunexpress uçak bileti indirim
21 Şubat 2021 İzmir-Adana Uçak Bileti

Yukarıdaki uçak bileti ekran görüntüsü ise kampanyalı biletin fiyatı. Evet Dolar işareti görünce sen bizimle dalga mı geçiyorsun diyenleriniz olacaktır tabi ki ama bu kadar peşin yargılı olmayın. Ekrandaki 91 Amerikan Dolar değil 91 Meksika Pesosu’dur. Meksika Pesosu ise 0,37 Türk Lirası değerindedir. Yani Sunexpress sitesinde 81,25 TRY ücrete satılan bileti biz 33 TRY ücrete satın alabiliyoruz. Nasıl mı? Hemen aşağıyı dikkatlice okuyalım.

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır

Size 3 tane site vereceğim evet tam 3 sitede indirim var. Bu 3 sitede de fiyatlar malesef aynı değil ama hepsinde indirim var.

1- : Yukarıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi yaklaşık 50 TRY indirim yapar. TEK YÖN olarak bilet arattığımızda fiyatın altında GOTOGATE yazacak ve tıklayıp ilerleyeceğiz. Bilgileri doldururken Türkçe karakter KULLANMAMALISINIZ. Adınız Soyadınız Uğur Şahin ise yazmanız gereken Ugur Sahin ‘dir. Bileti satın alırken SANAL KART oluşturup bununla biletinizi alın. Sanal kart nedir diye Google’a sorabilirsiniz. Birinci bileti aldıktan sonra eğer dönüş biletini alırken sorun yaşarsanız hemen alttaki 2. indirim sitesinden devam edin.

Yukarıdaki aynı bileti bu sitede yine TEK YÖN olarak arattığınızda 4 Euro ücret çıkacaktır. Bu sefer bileti Gotogate’den değil Travelgenio’dan alacağız. Burada bir üstte yazdığım kurallar geçerli ama fazladan bir kural var. Kullanacağız kart konusunda şart var. Ya Maestro logolu ya da Mastercard logolu kart kullanacaksınız. Eğer Mastercard logolu kart bilgisi girdiğinizde fiyat artıyorsa VPN kullanarak ülkeyi Almanya yapın. Bu şekilde sorun ortadan kalkar.

Bir şeyler ters gitti şansını bir de 3. sitede denemek istiyorsan buradaki indirim biraz daha az. Yukarıdaki bilet burada R95 olarak çıkacaktır. Yani 95 Güney Afrika Randı. 1 Güney Afrika Randı 0,49 TRY değerindedir. Kısaca yukarıdaki bileti bu sefer 46 TRY ücrete alabileceksiniz. Bu sitedeki indirim yaklaşık 35 TRY civarındadır. Momondo Güney Afrika uzantısında yukarıdaki bileti arattığınızda yine GOTOGATE çıkacaktır. 1. maddedeki her şey aynen geçerlidir.

Sunexpress Bilet Sorgulama

Yukarıdaki işlemleri yaptığınızda size bilet bilgilerinizin yer aldığı bir mail gelecektir. Gelen maildeki bilgilerde Sunexpress sitesinden bileti sorgulayabilirsiniz. Sunexpress bilet sorgulama yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Gulnara
3 yıl önce

Kirgizstan Bişkek üç bilet lazım lütfen indirim istioyrum. Yardamci olursanız çok sevinirim.

Gulnara
3 yıl önce

Yada iki bilet kirgisztandan İstanbul’a .ayleme kavusamioyrum.

Nadia
3 yıl önce

Her zaman

3 yıl önce

Şuan Kırgızistana ucuz bilet bulman imkansız THY veya Pegasus bileti alman lazım onlarda ucuz değil..