Yurt İçi Ucuza Bilet

Geçtiğimiz aylarda paylaştığım Sunexpress uçak bileti kampanyasından 0,98 Euro’dan başlayan fiyatlarla yurt içi bilet almıştık. Birçoğunuz bu biletlere inanmayıp almamıştı ancak olsun ben kanatta da giderim deyip bu biletlerden alan arkadaşlar olmuştu. Biletleri alıp uçan arkadaşlar fotoğraflarını atıp inanmayan arkadaşlara nispet yapmışlardı. Şimdi yine ucuza bilet paylaşımı yapıyorum.

Kampanya sadece Sunexpress güzergahlarında geçerli olduğu için malesef İstanbul’da yaşayan arkadaşlar bu kampanyadan faydalanamayacaklar. Aşağıda birazdan görsel olarak kanıtlarla paylaşacağım uçuşlar gerçekten çok uygun fiyata olacak. Bu biletleri Visa Kredi Kartı ile almamız gerekiyor.

Sunexpress Ucuza Bilet Detayları

Ucuza Bilet

Sunexpress Uçak Bileti Rotaları

Yukarıda gördüğünüz güzergahlar dışında arama yaparsanız ucuz bileti bulma şansınız sıfır. Ayrıca Sunexpress bazı güzergahlarda her gün uçmuyor. Bu yüzden Sunexpress sitesinden hangi günlerde uçuş olduğunu öğrenip ona göre bilet ararsanız daha makul olacaktır.

Ucuza Bilet

Türkiye’nin en batısından en doğusuna yani İzmir’den Kars’a bilet bakalım.

Ucuza Bilet

Sunexpress’de 400 TL olan bileti 9 Euro’ya alabiliyoruz.

Bu biletleri almak için Jetcost’un Avusturya uzantısını kullanmamız gerekiyor. Bu uzantıda yapacağımız aramalarda Mytrip yönlendirmesinin çıkması gerekmekte çünkü indirim bu sayfada. Biletleri alırken Visa Kredi Kartı kullanmamız gerekiyor, çünkü sitede sadece bu karta indirim oluyor. Bilet fiyatları yükselip düşüyor. Saat 17:00 gibi baktığımda Yaz biletleri bile bu şekildeydi ki örneğin Kurban Bayramı döneminde de fiyatlar bu seviyedeydi. Şimdi Yaz biletlerini ben normal olarak görüyorum ama dediğim gibi fiyatlar dalgalanıyor. Eğer Sunexpress’in uçtuğu bir şehirde yaşıyorsanız Jetcost Avusturya’yı sık sık tarayın.

Bu bilet alımı ile ilgili olarak forum.ucuzaucak.net adresinden yardımlaşabilirsiniz.

Seyahatleriniz için konaklamayı Airbnb’de yaparsanız 110 Avustralya Doları ( 445TL ) üzeri rezervasyon için 55 Avustralya Doları (225TL) indirim ya da 73 Avustralya Doları (295TL) rezervasyon için 21 Avustralya Doları (85TL) indirim alırsınız. Bu indirimden faydalanmak için buraya tıklayarak Airbnb’ye kayıt olmalı ve 1 sene içerisinde rezervasyon yapmalısınız.

Seyahatleriniz için konaklamayı Airbnb’de yaparsanız 250TL üzeri rezervasyon için 130 TL indirim ya da 165 TL rezervasyon için 49TL indirim alırsınız. Bu indirimden faydalanmak için buraya tıklayarak Airbnb’ye kayıt olmalı ve 1 sene içerisinde rezervasyon yapmalısınız.

 

4 Yorum Yapıldı

 • Erkan
  10 Haziran 2019 - 22:04

  Tesekkurler

  Cevap
 • Cumhur Uzunoğlu
  10 Haziran 2019 - 22:22

  Bence indirimin tarihle bir ilişkisi var. Seçtiğiniz iki örnek de 20 mart. Mesela ben başka tarihlerde normalde sunexpress in sitesinde 89 tl olan izmir-trabzon ve 119 tl olan izmir-gaziantep i arattırdığımda o tarihlerde bırakın indirimi 2-3 katı fiyat çıkıyor.

  Cevap
 • ahmet
  11 Haziran 2019 - 00:23

  Asya biletlerini bir türlü yakalayamıyorum… En ucuz bulduğum bilet 480 usd gidiş dönüş Tayland… 300 bulsam tadından yenmez 🙂

  Cevap
 • erdi
  12 Haziran 2019 - 11:42

  mytrip yönlendirmesi yapmıyor neden acaba?

  Cevap

Bir Yorum Bırakmak İstermisiniz.