THY Yurt Dışı %40 İndirim Kampanyası - Ucuza Uçak

THY Yurt Dışı %40 İndirim Kampanyası

THY 2021 ‘in ilk yurt dışı kampanyasını %40 indirim olarak duyurdu. THY kampanya indirimiyle bazı rotalarda güzel fiyatlara biletler alabilmek mümkün. Avrupa için bu kampanya pek anlamlı olmasa da uzak rotalarda gayet anlamlı. THY ile aktarmasız Güney Amerika, Uzak Doğu Asya ya da Afrika’ya uçabilmek mümkün. Size aşağıda kampanya detaylarını ve daha ucuza nasıl alabilirizi göstereceğim. Öncelikle gün boyu paylaştığımız biletlere ulaşmak için bilet.ucuzaucak.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

 Ucuz uçak bileti bulmanın püf noktaları konusunda sizlere tecrübelerimi anlatmadan önce bugüne kadar ne gibi seyahat fırsatları paylaşımı yapmışız bunları göstermek istiyorum. Yazıların üstüne tıklarsanız kampanya yazısına ulaşabilirsiniz.

Yukarıda sadece birkaç örnek uçak bileti indirimi kampanyası paylaştım. Ancak bugüne kadar 1,5 senede 77 adet uçak bileti indirimi paylaşmışım. Tüm bu yazılara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

THY Kampanyası Detayları

Kavuşmak isteyenler, keyifli bir tatil hayali kuranlar, havalimanındaki tatlı telaşı özleyenler, sonsuz gökyüzünden kuş bakışıyla dünyayı görmeyi sevenler… 2021’de yeni yerler, yeni keşifler ve yeni heyecanlar arayanlar için güzel bir haberimiz var. Türk Hava Yolları ayrıcalıklarıyla tüm dünyaya %40 indirimle uçma fırsatı sizi bekliyor. Ücretsiz değişiklik ve açığa alma hakları içeren Esnek Seyahat ile plan değişiklerine hazır bir şekilde biletinizi özgürce satın alabilir, Güvenli Seyahat Standartlarımızla içiniz rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Biletleme dönemi13-14-15 Ocak 2021
Seyahat dönemi1 Nisan 2021 – 31 Aralık 2021

Kural ve koşullar

 • Kampanya 13 Ocak 2021 – 15 Ocak 2021 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 1 Nisan 2021 – 31 Aralık 2021 arasında olan biletler için geçerlidir.
 • Kampanya tek yön, gidiş dönüş Economy ve Business Class yurt dışı uçuşlarda geçerlidir.
 • Kampanya yurt içi uçuşlar, Ercan Havalimanı ve Çin anakarasındaki varışlı/çıkışlı noktalara olan uçuşlar hariç (Pekin, Şangay, Guangzhou ve Xi’an) bütün noktalarda geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan %40 indirim base ücret üzerinden hesaplanmaktadır, indirime havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahil değildir.
 • Kampanya tüm satış kanallarında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında 13-15 Ocak tarihlerinde alınan biletler için, aynı parkur ve aynı kabin sınıfında 31 Aralık 2021 tarihine kadar olan uçuşlarımıza yapılacak değişikliklerde ücretsiz değişiklik hakkı tanınmıştır. Bir defaya mahsus yapılacak değişiklikler için ücret farkı ve değişiklik cezası alınmayacaktır. Değişiklik işlemlerinin 15 Şubat 2021 tarihinden önce yapılması gerekmektedir.
 • Değişiklik durumunda ücretsiz değişiklik hakkı bulunmaktadır. İptal ve iade durumunda ücret sınıfı kuralları geçerlidir.
 • Biletleme ve seyahat dönemleri Türkiye saati ile başlayıp bitecektir.
 • Bilet fiyatları günlük kur dalgalanmalarına bağlı olarak değişebilir.
 • İlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde,AnadoluJet ve Star Alliance partner hava yolları uçuşlarında geçerli değildir.
 • Türk Hava Yolları herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.
 • Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

THY Kampanyası Biletlerini Daha Ucuza Nasıl Alırız

thy kampanyası
İstanbul – Singapur Uçak Bileti

Yukarıdaki ekran görüntüsünde İstanbul’dan aktarmasız Thy ile Singapur’a gidiş dönüş uçak biletini görüyorsunuz. Hemen hemen 11 saat süren bu yolculuğun fiyatı THY sitesinde 3835 TRY. Peki biz ne kadara alabileceğiz?

thy kampanyasi
https://bit.ly/3nyMIJC

Yukarıda da gördüğünüz üzere THY kampanyasındaki bileti 350 TRY daha ucuza alabiliyoruz. Bunun için BURAYA tıklayarak istediğiniz THY biletini aratıp satın alabilirsiniz.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Gökmen şahin
3 yıl önce

Ben şimdi anlamadım. 12 ocakta g kore bileti 3600 küsürdü . 13 ocakta 3800 küsür olmuş. Eee indirim nerde ben nerde hata yapıyorum. %40 indirim indirim nerde Singapur.3800 küsür singapur bileti düşe düşe 350 lira mı indirim olmuş oluyor. Ben bu kampanyadan hiç bir şey anlamadım

Burak
3 yıl önce

Aynen ben de anlamadım, indirim hangi adımda uygulanıyor?

Suzan Şahin
1 yıl önce

Merhaba,
Bu sene de benzer bir indirim olur mu sizce ? Bali ye bilet almayi dusunuyorum. Sizce beklemelimiyiz ? 🙂

Tesekkurler simdiden