Jetcost Ucuz Bilet – Bayram Uçak Bileti

Jetcost ucuz bilet konusuna başlamadan önce Jetcost bilet alma konusunda her şeyi yazdığım Jetcost Ucuz Bilet Alma Hakkında Her Şey konusunu okuyarak bilet alımını kavrayabilirsiniz. Aşağıda Jetcost üzerinden uçak bileti alacağız. Tren bileti alacağız ve otobüs bileti alacağız. Böylece muhtemelen 9 Ağustos Cuma günü son mesai günümüz olup 19 Ağustos Pazartesi günü iş başı yapacağız. Bu günleri kapsayacak en ucuz tatil planı çıkardım.

Jetcost Ucuz Bilet Rotası

Biletall sitesine girip İstanbul’dan Sofya’ya ve Sofya’dan İstanbul’a otobüs bileti alıyoruz. Otobüs bileti tarihlerini siz belirleyebilirsiniz.

Jetcost ucuz bilet kısmına geldik. 12 Ağustos Pazartesi günü 20:30 ‘da Wizz Air ile Sofya’dan Bologna’ya gidiyoruz.Bu uçak bileti Wizz Air’de 145 Türk lirası ancak buradan almayıp telefonunuzdan Jetcost.ie adresine girip 13 Euro ‘ya biletinizi alabilirsiniz. Bilgisayardan boşuna denemeyin 20 Euro ücret çıkacaktır.

Bologna’yı gezdik tozduk ama tatilimizin bitmesine daha var. Bu yüzden 1 saat mesafedeki Milano kentini de görelim bence. 15 Ağustos tarihinde 15:03 saatinde kalkan Bologna-Milano trenine 9,9 Euro’ya bilet almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Jetcost ucuz bilet kısmına tekrar geldik. 15 Ağustos tarihinden beri Milano’dayız. İsterseniz 17 Ağustos Cumartesi günü Sofya’ya dönersiniz, ya da 18 Ağustos Pazar günü Sofya’ya dönersiniz. 17  Ağustos Cumartesi günü için Jetcost uçak bileti kapsamında yine jetcost.ie adresinden 09:20 kalkışlı Wizz Air ile 12:50 kalkışlı Ryanair uçuşlarını 10 Euro ücrete alabilirsiniz.Ben 18 Ağustos Pazar sabahı Sofya’ya geçerim diyorsanız yine 09:20 kalkışlı Wizz Air uçuşunu 10 Euro’ya alarak Milano’dan Sofya’ya gelebilirsiniz.

Sofya’dan İstanbul’a dönüş için yine Biletall sitesinden 148 TL ücrete biletinizi alablirsiniz.

Bayram Tatili Değerlendirmesi

İstanbul Sofya gidiş dönüş otobüs bileti düz hesap 300 Türk Lirası. Sofya-Bologna-Milano-Sofya hattındaki ücret toplamı 215 TL. Yani toplamda 515 Türk lirasına Sofya-Bologna ve Milano şehirleriniz bayram tatilinde gezebilirsiniz.

Bu kurban bayramı tatilinizde 450 Tl üzerine 230 TL indirimli konaklama yapmak için ya da 250 TL üzerine 130 TL indirimli konaklama yapmak için buradaki yazımı okuyabilirsiniz.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
secil
4 yıl önce

Selamlar,

Bulgaristan schengen kabul etmediği için kendi vizesini mi almak gerekiyor?

secil
Reply to  Ucuza Uçak
4 yıl önce

Teşekkür ederim

Aydın
4 yıl önce

Şu jetcost’u sizin sayenizde öğrendik valla. Teşkürler