Yurt Dışı Ucuz Uçak Bileti - Ucuza Uçak Ucuz Uçak Bileti

Yurt Dışı Ucuz Uçak Bileti

Yurt dışı ucuz uçak bileti konusunda Jetcost üzerinden ve havayolu şirketleri üzerinden alabileceğimiz Rusya, Ukrayna, Azerbaycan ve Makedonya biletleri paylaşıyorum. Bu biletlerin özelliği gidiş dönüş 500 TL altında olmasıdır. Rusya’nın yeşil pasaportlulardan vize istemeyecek olması nedeniyle bu İstanbul kalkışlı yurt dışı ucuz uçak bileti paylaşımı yapmam elzem olmuştu. Uçak biletlerinin büyük bir çoğunluğu Jetcost üzerinden.

Bu yüzden Jetcost Ucuz Bilet Alma Hakkında Her Şey başlıklı yazımı okumanızı öneriyorum.

Konaklamanızda 230 TL indirim yaparak konaklamak isterseniz buradaki yazımı okuyabilirsiniz. 

Yurt Dışı Ucuz Uçak Bileti – Krasnodar

Yurt dışı uçak bileti

Krasnodar, Kuzey Kafkasya’da Rusya’ya bağlı Krasnodar Kray’ın yönetim merkezi olan kent. Kuban Irmağı’nın kuzey kıyısındadır. 1793’te Yekaterinodar adıyla bir askeri kale olarak kurulan ve daha sonra gelişen kentin nüfusu 2005’te 715.400’dir. II. Dünya Savaşı’nda Temmuz 1942 – Şubat 1943 arası Alman işgaline uğradı. Kuban Irmağı kenti güneyindeki RFüyesi Adıgey Cumhuriyeti topraklarından ayırır. Şehirde Karasal iklim hakimdir; yazları sıcak, kışları da soğuk geçer. Nüfusun çoğunluğu Kazak Ruslarıdır. Rusya hava durumu olarak Krasnodar şehrinin ortalama sıcaklıkları Kasım ayında 11 derece, Aralık ayında 6 derece ve Ocak ayında ise 4 derecedir.

28 Aralık – 8 Ocak Gidiş Dönüş 298 TL 
14-18 Aralık Gidiş Dönüş 499 TL
11 – 14 Aralık Gidiş Dönüş 405 TL
30 Kasım 4 Aralık Gidiş Dönüş 405 TL

Yurt Dışı Ucuz Uçak Bileti – Moskova

yurt dışı uçak bileti

Moskova, Rusya’nın başkenti ve nüfus açısından en büyük şehridir. Şehir merkezinde 10.406.578’lik nüfusa sahiptir. Banliyöler de eklendiğinde 18 milyona yaklaşan bir nüfusa ev sahipliği yapar. Moskova Doğu Avrupa’nın önemli bir politik, ekonomik, kültürel ve bilim merkezidir. Topraklarının tamamı Avrupa’da yer alan en büyük şehirdir, İstanbul’un ardındanAvrupa’nın 2. en büyük şehridir Ayrıca dünya’nın en büyük 18. kentsel alanına sahiptir. Forbes’in 2013 yılı araştırmasına göre Moskova dünya’nın 9. en pahalı şehri seçilmiştir. Aynı zamanda dünya’nın sayılı büyük kentsel ekonomisine sahip olan Moskova, “Global şehir” kabul edilir. Turizm konusunda dünya çapında en hızlı büyüyen şehirler arasında yer alan Moskova, aynı zamanda yer yüzündeki en kuzeyde yer alan Metropol unvanına sahiptir. Avrupa’nın en uzun tek başına duran yapısı olan Ostankino Kulesi’ne, yine Avrupa’nın en yüksek gökdeleni unvanına sahip Federation Tower’a ev sahipliği yapar. 1 Temmuz 2012’deki bölgesel genişlemenin ardından yüz ölçümü 2 kat artmış olup, 233.000 kişi ise nüfusa eklenmiştir. Avrupa Rusya’sında yer alan şehir, Moskova Nehri’nin üzerinde yer alır. Denize kıyısı olmayan en büyük şehirdir. Rusya hava durumu olarak Moskova şehrinin ortalama sıcaklıkları Kasım ayında 1 derece, Aralık ayında -3 derece ve Ocak ayında ise -5 derecedir.

21-24 Kasım Gidiş Dönüş 405 TL
30 Aralık – 8 Ocak Gidiş Dönüş 298 TL
13-16 Aralık Gidiş Dönüş 355 TL
14-16 Aralık Gidiş Dönüş 355 TL
29 Kasım – 1 Aralık Gidiş Dönüş 355 TL
27 Kasım – 1 Aralık Gidiş Dönüş 355 TL
28 Kasım – 1 Aralık Gidiş Dönüş 355 TL

Ucuz Uçak Bileti – Bakü

Bakü, Azerbaycan’ın, Hazar Denizi’nin batı kıyısında yer alan başkentidir. Kafkaslar’ın en büyük şehri, en önemli kültür ve ticaret merkezidir. Ülkenin en doğusundaki ve en önemli sanayi, ticaret ve kültür merkezi olmanın yanı sıra bir liman kenti olarak da önemlidir. Şehirde yaşayanların büyük çoğunluğunu Azerbaycanlılar oluşturur. 2006 yılında faaliyete geçen Bakü Tiflis Ceyhan Petrol Boru Hattı’nın çıkış noktasıdır. Bakü Limanı, Hazar Denizi’nin en önemli limanıdır. Şehirde tiyatro, kütüphane, sinema ve diğer kültürel mekânlara sık rastlanır. Lonely Planet’in sıralamasına göre, Bakü, gece hayatı için dünyanın en önemli on gidilecek yerinden biridir. Azerbaycan ekonomisinin gelişmesiyle, 2000’li yılların başından itibaren şehrin dört bir köşesinde, birçok yeni alan inşa edilmiştir. Yeni altyapılarıyla Bakü hızla değişmektedir. Resmî istatistiklere göre 2014’teki Bakü şehir nüfusu 2.181.800’dür. Kentin banliyöleri de dahil olduğu zaman şehrin toplam nüfusu yaklaşık 3.000.000 kişiye ulaşmaktadır, yani Azerbaycan nüfusunun üçte biri bu şehirde yaşamaktadır. Azerbaycan hava durumu olarak Bakü şehrinin ortalama sıcaklıkları Kasım ayında 14 derecedir. Aşağıdaki bilet 0 kg bagajlıdır.

20-22 Kasım Gidiş Dönüş 341 TL

Ucuz Uçak Bileti – Kharkiv

Yurt dışı uçak bileti

 

 

 

 

 

 

 

 

Kharkiv veya Harkov Ukrayna’nın ikinci büyük şehri, Harkiv Oblastı’nın idari merkezidir. Ülkenin kuzeydoğusunda yer alır. 2006 yılı sayımlarına göre nüfusu 1.461.300 kişidir. Harkiv, Ukrayna’nın temel endüstri, eğitim ve kültür merkezlerinden biridir. Sanayisi özellikle daha çok askeri ürünler ve makine sanayi üzerinedir. Bu şehirde yüzlerce sanayi şirketi vardır. Bunlardan en ünlüleri birer dünya devi olan Morozov Tasarım Ofisi ve Malışev Tank Fabrikasıdır. 1930’lardan bu yana tank üretiminin liderleri; Hartron ve de Turboatom türbinleri üreticileridirler. Harkiv şehrinin en önemli noktalarından biri de, Avrupa’nın en büyük 3., Dünyanın 7. büyük şehir meydanı olan Özgürlük Meydanı’dır. Ukrayna hava durumu olarak Kharkiv şehrinin ortalama sıcaklıkları Kasım ayında 4 derecedir.

9 Kasım Gidiş 215 TL
12 Kasım Dönüş 240

Ucuz Uçak Bileti – Üsküp

Üsküp, Makedonya başkenti olmasının yanı sıra ülkenin en büyük şehridir. Makedonya ve Üsküp tarihine dair pek çok önemli yapıyı barındıran bu kent, doğal güzellikleri ve sıcakkanlı insanlarıyla turistlerin gözde mekanlarından birisi olmayı başarabilmiştir. Özellikle geçtiğimiz yıllardan günümüze kadar uzanan turizm iyileştirme çalışmaları sayesinde turistik bölgeler daha bakımlı ve göz alıcı hale getirilmiştir. Bunun yanında gezginlerin keyifli bir deneyim yaşayabilmesi için pek çok yeni imkan sunulmaya başlanmıştır. Makedonya vize konusunda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ayrıcalıklı bir ülkedir. Sadece pasaportla yani vize olmadan Makedonya ‘ya seyahat etmek mümkündür. Şehir rehberi hakkında önemli bilgilere Üsküp Gezi Rehberi – Makedonya yazımızdan ulaşabilirsiniz.

11 Kasım Gidiş 215 TL
15 Kasım Dönüş 249 TL

Paylaş :
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Serkn
4 yıl önce

Tesekkurler.

Berat
4 yıl önce

Teşekkürler sayenizde Moskova gidiş dönüş 370 liraya aldım.

Fatih
4 yıl önce

Eylül sonu ya da Ekim başı gibi Madrid Barcelona Lizbon ya da yakın bir yere uygun bileti nasıl alabilirim?