Uçak Bileti İndirimi - Pegasus - Türk Hava Yolları - Ucuza Uçak

Uçak Bileti İndirimi – Pegasus – Türk Hava Yolları

Uçak bileti indirimi konusuyla yurt içi yurt dışı birçok güzergahta indirimli bilet alabileceğiz. Yurt içi Pegasus uçuşlarını 40 TRY indirimli alabildiğimiz gibi yurt dışı uçak biletlerinde de ciddi sayılabilecek indirim bulunuyor. Ancak fiyatlar stabil değil malesef, sürekli dalganıyor. Lafı uzatmadan kampanya detaylarına başlayayım ancak şu uyarıyı yapmak artık farz oldu. Lütfen yazıyı tamamen okuyun, adım adım anlatacağım. Soruları İnstagram hesabımdan değil lütfen yazı altına yorum olarak yazın ki herkes görsün.

Adım Adım Uçak Bileti İndirimi Detayları

  1. BURAYA tıklayarak bilet arama sitesine gidiyoruz. Eğer telefondan giriyorsanız bilgisayar kullanmanızı tavsiye ederim.
  2. Açılan ekranda İstanbul-Kişinev uçak bileti çıkıyor. Şuan bende 458 TRY çıkıyor ama bu önemli değil. Teklifleri gör dediğimizde acenteler listeleniyor. Burada OPODO’yu seçip ilerliyoruz.
  3. 458 TRY yazan uçak bileti siteye gidince 60 Euro oldu. Hiç önemli değil fiyat artması. Şimdi Opodo’sayfasındayken ekranın sol üstünde yer alan Opodo simgesine tıklayıp anasayfaya gidiyoruz.
  4. Opodo’nun anasayfasındayken almak istediğimiz uçak biletini aratıyoruz. Pegasus için TEK YÖN, Türk Hava Yolları yurt dışı uçuşları için gidiş dönüş aratıyorsunuz.
uçak bileti indirimi

Ben rastgele Pegasus’un İstanbul Ankara uçuşunu arattım. Pegasus sitesinde 153 TRY satılan bileti bana 118 TRY’ye satıyor. Bu fiyat çok değişken. 13 Eur ‘da çıkabilir 14 Eur’da çıkabilir ama her türlü indirim var. Select deyip ilerliyorsunuz. Açılan ekranda bilgileri doldurmanız gerekli. Ad Soyad kısmında eğer Türkçe karakter varsa bunları İngilizce karakter olarak yazmalısını. Örneğin; Uğur Şahin ise isminiz siz Ugur Sahin yazmalısınız. Adres kısmını ve tel no kısmını sallayarak ilerleyebilirsiniz.

Ödeme kısmına geldiğinizde VİSA logolu sanal kartınızı deneyin. Fiyat artmıyorsa bu kart ile alabilirsiniz. Eğer fiyat artıyorsa Visa logolu kredi kartı numaranızı yazıp deneyebilirsiniz. Kart numarası girdiğinizde fiyat artıyorsa o kart sistemin indirim uyguladığı kart değildir.

Sizlerde birçok güzergahta bu indirimi deneyebilirsiniz. Pegasus yurt dışı uçak biletleri süper eco değil eko olarak satılıyor. Yani 20kg bagajlı fiyatlardır. THY yurt içi biletlerde indirim göremedim ama yurt dışı uçak biletlerinde gidiş dönüş aratırsanız indirim çıkıyor.

Eğer yeterli indirim bulamazsanız en baştan tekrar deneyebilirsiniz.

THY’de 715 TRY’ye satılan uçak biletini 462 TRY’ye alabiliyoruz gördüğünüz üzere . Bunun gibi birçok bilette indirim var. Hatta Facebook grupta yorumlara bir arkadaş bulduklarını da yazmış.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Merv
3 yıl önce

Nasıl teşekkür etsem azdır size. Podgorica biletini 720 tl ye aldım. Normalde tek yön bileti anca bu kadar oluyordu

nurcan
3 yıl önce

Gerçekten de normalden ucuza geldi ve kaç gündür sitelerden kupon indirim falan kovalıyordum. Teşekkürler