Sunexpress Yurt İçi Uçak Bileti İndirimi - Ucuza Uçak Uçak Bileti

Sunexpress Yurt İçi Uçak Bileti İndirimi

Ucuza Uçak olarak geleneksel hale gelen yurt içi uçak biletlerni yurt dışındaki acenteler aracılığı ile daha ucuza alma serüvenine bir yenisini daha ekliyorum. Bu sefer Sunexpress Havayolları’na ait yurt içi uçak biletini sitesindeki fiyatın yaklaşık 50 TL daha altına alabileceğiz. Sunexpress uçak bileti kampanyası sadece yurt içi bileti için geçerli. Ucuza Uçak ailesi fertleri yurt içi biletleri yine ucuza alıyor. İzmir’den Adana’ya gidip kebap yeyip İzmir’e dönmek sadece 6 Euro. Genel indirim tutarı 50-60 Türk Lirası. Siz Sunexpress sitesinde 200 TL olan bileti alırsanız 140 TL gibi  ücrete alırsınız.

Sunexpress Yurt İçi Uçak Bileti İndirimi Kampanyası

Sunexpress yurt içi uçak bileti indirim kampanyası ile örneğin 13 Şubat tarihli İzmir-Adana uçuşu Sunexpress sitesinde 69 TL iken bizim paylaşacağımız kampanya sitesinde 16 TL. Bir başka uçuş bilgisi vermek gerekirse 6 Şubat İzmir – Antalya Sunexpress uçak bileti kendi sitesinde 85 TL iken bizim kampanya sitesinde 30 TL. Bu bilet örneklerini ekran görüntüleri ile ispatlayayım.

yurt içi biletyurt içi biletOpodo sitesinden bu biletleri alabiliriz.Ancak bu indirimli biletleri görebilmek için VPN kullanmanız şart. Türkiye’den bağlandığınızda bu fiyatları göremezsiniz.

Sunexpress Yurt İçi Uçak Bileti Nasıl Alınır

İsim ve soy isminizde Türkçe karakter varsa lütfen onları yazmadan İngilizce karakterle isim ve soyisim yazın. Cinsiyet seçimini yanlış yapsanız da mühim değil. Size sorulan her şeye HAYIR deyip ilerleyin, hiçbir ekstra hizmet satın almayın.

Uçak bileti ödemesi için HERHANGİ BİR  KREDİ KARTI şartı bulunmamakta. İstediğin kartla bilet alabilirsiniz.  Bileti aldıktan sonra lütfen REZERVASYON NUMARASINI kaydedin. Sunexpress’ten 1€’ya Aldığımız Biletleri Nasıl Doğrulayabiliriz? konusu ile biletinizi doğrulamayı öğrenebilirsiniz. Akabinde sunexpress marmaris escort online check in yapabilecek PNR Numarası edinebilirsiniz. Bu şekilde bir çözüm üretemezseniz oldu ki bir aksilik oldu sunexpress müşteri hizmetleri ile iletişi sağlayarak şu tarihli uçakta ben var mıyım diye sorabilirsiniz 🙂 Sunexpress müşteri hizmetleri iletişim numarası 90 444 07 97 dir.

Konaklamanızı Airbnb ile yapmak istiyorsanız [email protected] adresine mail atın. 215TL ve 130 TL indirim linklerini tarafınıza göndereyim.

 

Paylaş :