Pegasus Uçak Bileti Ucuza Alma

Uçak bileti ucuza alma konusunda son bir aydır hiç paylaşım yapmadım, corona nedeniyle. Dün akşam Pegasus ile ilgili İnstagram’dan bir hikaye attım ve sonrasında 100’den fazla mesaj geldi, satın alımı konusunda. Demek ki insanlar önümüzdeki 2-3 ay seyahat etmeyecek ama 10 ay sonra seyahat planı yapabiliyorlar dedim. Bunun akabinde uçak bileti ucuza alma ile ilgili anket yaptım bildiğiniz üzere ve %75 gibi paylaşım yap fikri ağır bastı. Bu nedenle uçak bileti konusunda bir kampanya duyurayım.

Uçak Bileti Ucuza Alma

Pegasus Corona nedeniyle çok erkenden Ekim-Mart ayı uçak biletlerini satışa koydu. Türkiye’den 200 TL’ye gidiş Türkiye’ye de lokasyona bağlı olarak 300 TL’den başlayan dönüş uçuşları koydu. Uçak biletinizi şimdiden alırsanız 500 TL gibi bir ücrete alabiliyorsunuz. Ama Ucuza Uçak takipçileri için 500 TL standardın biraz yukarısında. Bu uçak bileti fiyatını nasıl aşağı indirebiliriz ona bakalım.

uçak bileti ucuza alma

Pegasus’ta 1-4 Mart 2021 İstanbul – Viyana uçak bileti 8kg sırt çantalı fiyatı 501 TL. 20kg + 8 kg bagajlı fiyatı ise yukarıda ekran görüntüsünden göreceğiniz üzere 608 TL. Aynı uçuşu BURAYA tıklayarak aratırsanız 20kg + 8 kg bagajlı fiyatı 59 Euro.

Bir başka site daha var. Orası çok çok daha ucuza veriyor bileti ama daha önce o siteden bilet alımı yapamamıştım. Şimdi belki alınabiliyordur diye onu da ekleyeyim. 

BURAYA tıklayarak uçak biletini aratırsanız yukarıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi 332 Danimarka Kronu yani 330 TL fiyat çıkacaktır.

Genel Duyuru

Corona virüs nedeniyle 9 Mart’tan beri paylaşım yapmıyorum. Paylaşım yapmaya daha da zamanın olduğunu düşünüyorum. Yurt içi uçuşlar Haziran ayında sorunsuz başlar, uluslararası uçuşlar ise artan oranda Haziran’dan itibaren başlayacaktır diye umuyor ve düşünüyorum. Ucuza Uçak olarak biz de bu uçuşların başlamasına paralel paylaşımlara başlarız.

İnstagram’dan çokça mesaj geliyor bilet değişikliği, iptali ile ilgili. Gerçekten son 1 aydır müşteri hizmetleri gibi oldum. Bu tür sorulara tek başıma yetişmem imkansız olduğu için Facebook Yardımlaşma grubu kurduk. 13600 kişinin yer aldığı grupta herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Lütfen bu tür soruları direkt bana değil Facebook Grubu’ndan sorun.

 

Paylaş :
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments