yurt içi uçak bileti

Yurt İçi Uçak Bileti 2 Euro

Yurt içi uçak bileti 2 Euro. Yanlış okumadınız evet 2 Euro. Gerçi Ucuza Uçak’ı İnstagram’dan takip edenler için bu uçak bileti ücreti çok normal. Pandemi nedeniyle uçak bileti indirimi paylaşmayacağımı söylemiştim sosyal medyadan. Bu yüzden bu indirimi sadece siteden paylaşıyorum ve diğer sosyal mecralarda duyurusunu yapmayacağım.

Kampanya Detayları

Pegasus’un kendi sitesinde 85 Türk Lirası’na satılan uçak biletlerini aşağıda anlatacağım yöntemle 18 Türk Lirası’na satın alabileceksiniz. Baştan söyleyeyim; birinci bileti aldıktan sonra ikinci bileti almada sorun yaşayabilirsiniz. Sonuçta bu indirim sınırsız değil.

İstanbul – Bodrum Uçak Bileti 18 TL
İzmir – İstanbul Uçak Bileti 18 TL
İstanbul – İzmir Uçak Bileti 18 TL

Yukarıdaki para birimine aşina olan insanlar hangi siteden alındığını anladı bile. Evet kampanyanın bulunduğu site https://www.edreams.cz . Peki CZK TRY kuru nasıl ona bakalım. 1 TRY = 0,33 TRY

İndirimli Uçak Bileti Nasıl Alınır

Her tarayıcıda bu fiyatlar görünmüyor. Örneğin 4 Kasım İzmir – İstanbul uçuşu 344czk çıkıyorken aynı linki başka tarayıcıda deneyince 54 czk çıkıyor. Bu yüzden tarayıcınızı değiştirerek bahsettiğim bileti görmeye çalışın.

Bileti almak için VİSA karta ihtiyacınız var. Ödeme kısmına geldiğinizde VİSA logolu hariç bir kart no girerseniz fiyatın nasıl da arttığını göreceksiniz. Benim önerim VİSA SANAL KART kullanmanız.

Bileti alırken ad -soyad alanında Türkçe karakter kullanmamalısınız. Örneğin adınız, Özgür Çiğşüt ise yazmanız gerek isim Ozgur Cigsut’tur.

Bilet alırken telefon numarası- adres vs bunların hepsini sallayabilirsiniz ama ad-soyad ile mail adresinizi doğru yazın lütfen.

Aynı mail adresi, aynı İP adresi, aynı kart numarasıyla 2. bileti almada sorun yaşamanız çok muhtemel. Bu yüzden birinci bileti aldıktan sonra modemi kapatıp açıp, tarayıcıdaki çerezleri silip, yeni mail adresi ve yeni kart no ile denerseniz alabilirsiniz. Edreams diyor ki; arkadaşım ben sana bu bileti indirimli satıyorum ama 3 ayda 1 kez satın almana izin veriyorum. Bu yüzden 2. bileti alamazsın. Ama benim seni bulmamı engellersen tabi ki 2. bileti de alabilirsin.

7 Yorum Yapıldı

 • Tolunay
  15 Eylül 2020 - 19:56

  Galiba Sadece visa kredi kartı için geçerli. Debıt kartlarda olmuyor

  Cevap
 • ezgi
  16 Eylül 2020 - 14:14

  Merhabalar, öncelikle vermiş olduğunuz bilgilendirmeden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.
  üyeliğe dair herhangi bir bilgi paylaşmamışsınız, yine edreams üyeliği oluşturmamıza gerek var mı ? bir de söylemiş olduğunuz tüm ince ayrıntıları yaptım fakat ödeme ile ilgili hata alıyorum. 2 ayrı visa kartı ile denedim ikisinde de aynı hatayı aldım. konuyla ilgili bilgi verirseniz çok memnun olurum. sağlıklı günler diliyorum.

  Cevap
 • emre
  19 Eylül 2020 - 12:28

  Sanırım kampanya bitmiş 🙁

  Cevap
 • Ali
  19 Eylül 2020 - 15:48

  Kampanya bitti mi acaba ?

  Cevap
 • Gül
  21 Eylül 2020 - 11:25

  Her gün bakıyorum siteye , bu sefer visa kartım olmadığı için kaçırdım 😊

  Cevap
 • Umut
  21 Eylül 2020 - 11:34

  Kampanya bitmiş galiba , bilet normal fiyatından pahalı çıkıyor

  Cevap
 • Fırat
  24 Eylül 2020 - 14:05

  Hangi tarihlerdi acaba?

  Cevap

Bir Yorum Bırakmak İstermisiniz.