Yurt Dışı Uçak Bileti İndirimi

Pegasus yurt dışı biletlerde vergiler hariç %40 indirim kampanyası başlatıyor. Bu kampanya ile 14 Şubat tarihine kadar biletinizi alarak 15 Nisan – 24 Haziran 2021 tarihleri arasında yurt dışına indirimli uçabilirsiniz. Pegasus’ta uçak bileti arattığınızda gördüğünüz fiyat indirimli fiyat olmamaktadır. İndirimli fiyat ödeme adımında “Kampanya Kullan” diyerek görülebilmektedir. Tabi son adıma gitmeden de seçtiğiniz biletin fiyatına dokunarak detaylara bakıp kendiniz hesaplayabilirsiniz.

aracılığı ile biletinizi arama motorundan kolayca bulup alabilirsiniz. Tek tek tarih değiştirmektense bu yolla hızlıca bulabilirsiniz.

Yurt Dışı Uçak Bileti Detayları

Satış Tarihi: 11 – 14 Şubat 2021 (Türkiye yerel saatine göre 11 Şubat 2021 saat 00:00’dan itibaren 14 Şubat 2021 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 15 Nisan – 24 Haziran 2021 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 15 Nisan 2021 saat 00:01’den itibaren 24 Haziran 2021 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.)

Kampanya 22-26 Nisan 2021 ve 11-20 Mayıs 2021 tarih aralığındaki uçuşlar için geçerli değildir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Yurt Dışı Uçuşları (Kampanya dahilinde olmayan hatlar kuralların sonunda belirtilmiştir.)

Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç %40 İndirim 

“Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar”

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Sadece www.flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki “Yurt Dışı %40 İndirim” butonuna tıklandığında, bilete söz konusu indirim yansıyacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun biletleme yaptıkları takdirde kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz. Kampanyadan çocuk misafirlerimiz ise 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.

İndirim kapsamında düzenlenecek olan dış hat biletleri Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Dış hatlarda Süper Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanya sadece Pegasus’un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

Bu kampanyadan satın aldığınız biletleri ceza ödemeden değiştirebilir, açığa alabilirsiniz. Değişiklik yaptığınız durumda yalnızca iki bilet arasındaki ücret farkını ödeyerek (Eğer değişiklik yapılan uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücreti, ilk uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücretinden yüksek ise) biletinizi değiştirebilirsiniz.

Cezasız değişiklik ve açığa alma hakkı ile ilgili diğer tüm detaylar için https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/tum-ucuslarda-cezasiz-degisiklik-hakki sayfasını ziyaret ediniz

Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Kampanya Dahilinde Olmayan Hatlar

Antalya – Berlin – Antalya | Antalya – Amsterdam – Antalya

Antalya – Stokholm – Antalya | Antalya – Billund – Antalya

Antalya – Brüksel – Antalya

Antalya – Paris – Antalya | Antalya – Köln – Antalya

Antalya – Kopenhag – Antalya | Antalya – Düsseldorf – Antalya

Antalya – Göteborg – Antalya | Antalya – Cenevre – Antalya

Antalya – Hannover – Antalya | Antalya – Leipzig – Antalya

Antalya – Nürnberg – Antalya | Antalya – Stuttgart – Antalya

Antalya – Zürih – Antalya | Bodrum – Köln – Bodrum

Roma – Napoli – Roma | Roma – Torino – Roma

Roma – Venedik – Roma | Roma – Bari – Roma

Roma – Katanya – Roma | Roma – Cenova – Roma

İstanbul Sabiha Gökçen – Kahire – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Kıbrıs – İstanbul Sabiha Gökçen

Adana – Kıbrıs – Adana | Antalya – Kıbrıs – Antalya

Ankara – Kıbrıs – Ankara | Gaziantep – Kıbrıs – Gaziantep

Hatay – Kıbrıs – Hatay | İzmir – Kıbrıs – İzmir

Paylaş :
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Cumhur Nevzat Tanyeri
3 yıl önce

04.03. 2021 tarihi için eşim adına sabihagökçen- münih bilet aldım. 06.02.2021 tarihinde e-mail adresime gelen mesaj ile uçuşun iptal edildiği duyuruldu. Yani pegasus firması eski güvenilirliğini yitirdi. Dikkat…!