Pegasus Vergiler DAHİL Yüzde 25 İndirim

Pegasus sevgililer günü için Türkiye’ye vergiler hariç %40 indirim kampanyası duyurmuştu. Şimdi ise Avrupa’ya özel olarak vergiler DAHİL %25 indirim kampanyası başlattı. Hangi hava yolu bir indirim yapmışta Ucuza Uçak’tan kaçmış ki ? Bu indirimi kullanmak isteyip de Türkiye’yiz biz acaba kullanabilir miyiz diye soracak olanlarınız olacak. Bu indirimi nerede yaşarsanız yaşayın ödeme adımına gelince “KAMPANYA KULLAN” dediğinizde size %25 indirim seçeneği çıkıyor. Tabi ki Bol Bol üyelik girişi yapmanız şart.

Gerçekten uygun olduğunu düşündüğümüz biletleri bilet.ucuzaucak.net adresinde tarih tarih yayınlıyor olacağız. Takipte kalın.

Pegasus Vergiler Dahil Kampanya Detayları

Satış Tarihleri: 15-18 Şubat 2021 (Biletlerin rezerve edilmesi ve işlemin 15 Şubat 2021, 08:00 ve 18 Şubat 2021, Türkiye yerel saatiyle 23:59 arasında tamamlanması gerekmektedir).

Seyahat Tarihleri: 15 Nisan – 24 Haziran 2021 (15 Nisan 2021, 00:01 ve 24 Haziran 2021, Türkiye yerel saatiyle 23:59 kalkan uçuşlar için geçerlidir)

Kampanya 22-26 Nisan ve 11-20 Mayıs 2021 tarihleri ​​arasında geçerli değildir.

Uygun rotalar: Türkiye’ye / Türkiye’den dış hat uçuşları (Teklif için uygun olmayan rotalar hüküm ve koşulların sonunda belirtilmiştir.)

İndirim Teklifi: Vergiler dahil% 25 indirim

Promosyon ücreti sadece flypgs.com veya Pegasus mobil uygulaması üzerinden yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.

Teklifi kullanmak için , Ödeme Sayfasında “% 25 İndirim” seçeneğinin seçilmesi gerekir, bunun üzerine indirim gösterilen fiyata yansıtılacaktır.

Pegasus BolBol üyelerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için uçuş rezervasyonu yapmak için yolcu bilgilerini girerken bireysel Pegasus BolBol üyelik numaralarını (üyelik hesabına kayıtlı cep telefonu numarası) girmiş olmaları gerekmektedir. Rezervasyon işlemi sırasında cep telefonu numarasını girmeyen Pegasus BolBol üyeleri tekliften yararlanamayacaktır.

Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan ancak özel teklif süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olan ve uçuşlarını ilgili hüküm ve koşullara göre rezerve eden yolcular bu fırsattan yararlanabilecektir.

18 yaşın altındaki çocuklar, üyeliklerini 18 yaşından büyük başka bir BolBol üyesine bağlayarak teklifi kullanabilirler. Teklif, 2 yaş ve altı yolcular tarafından kullanılamaz.

Promosyon ücreti sadece dış hat uçuşları için Temel Paket için geçerli olacaktır. Dış hat uçuşları için başka bir uçuş paketi seçilirse, tam fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir. Koltuk seçimi, yemek ve ekstra bagaj gibi ekstra uçuş hizmetleri ile paketler ayrı ayrı fiyatlandırılacaktır.

Kampanya sadece Pegasus tarafından gerçekleştirilen uçuşlarda geçerlidir. Teklif, diğer havayollarıyla ortaklaşa yürütülen uçuşlarda geçerli değildir.

Bu promosyonun bir parçası olarak rezerve edilen açık bilete geçiş dahil olmak üzere, biletlerdeki herhangi bir değişiklik için hiçbir değişiklik ücreti alınmayacaktır. Sadece ücret farkı ödenecektir (yeni biletin Taşıma Ücreti toplamı toplam Taşıma Ücretinden yüksekse) ve değişiklik ücreti ödemeden biletinizi değiştirebilir veya açık bilete geçebilirsiniz. 

Ücretsiz bilet değişiklikleriyle ilgili haklarınız hakkında daha fazla bilgi için bkz. Https://www.flypgs.com/en/campaigns/book-now-change-any-flights-without-penalty

Bu promosyon teklifi kapsamında rezerve edilen tüm biletler, Pegasus Genel Hüküm ve Koşullarında belirtilen geçerli ücret sınıfı için değişiklik, iptal ve iade ile ilgili hüküm ve koşullara tabidir.

Pegasus Genel Hüküm ve Koşulları burada listelenmeyen diğer maddeler için geçerli olacaktır.

Pegasus, teklif süresi boyunca bu özel teklifin hüküm ve koşullarını kendi takdirine bağlı olarak değiştirme hakkını saklı tutar. Promosyon teklifinin başlamasından önce satın alınan biletler için bu özel teklif ile ilgili hiçbir hak verilmeyecektir. Bu tür durumlarda teklifle ilgili hiçbir hak talep edilemez.

Hariç Tutulan Rotalar

Pegasus vergiler dahil indirim güzergahları aşağıdaki rotalarda geçerli değildir.

Antalya -Amsterdam -Antalya | Antalya -Stockholm -Antalya

Antalya -Berlin -Antalya | Antalya-Billund-Antalya | Antalya-Brüksel-Antalya

Antalya -Paris Charle De Gaul -Antalya | Antalya -Kolonya -Antalya

Antalya -Kopenhag -Antalya | Antalya-Düsseldorf -Antalya

Antalya -Göteborg -Antalya | Antalya-Cenevre -Antalya

Antalya -Hannover -Antalya | Antalya -Leipzig -Antalya

Antalya -Nürnberg -Antalya | Antalya-Stuttgart -Antalya

Antalya -Zürih -Antalya | Bodrum-Köln-Bodrum

Bari-Roma-Bari | Katanya-Roma-Katanya

Cenova-Roma-Cenova | Napoli-Roma-Napoli

Torino-Roma-Torino | Venedik-Roma-Venedik

İstanbul Sabiha Gökçen – Kahire – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Kıbrıs – İstanbul Sabiha Gökçen

Adana – Kıbrıs– Adana | Antalya – Kıbrıs – Antalya

Ankara – Kıbrıs– Ankara | Gaziantep – Kıbrıs – Gaziantep

Hatay – Kıbrıs – Hatay | İzmir – Kıbrıs – İzmir

Paylaş :
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
MÜMİN ALADAĞLI
3 yıl önce

Harika fiyatlara biletler alıyrıuz teşekkürler