İzmir Nüremberg/Stuttgart Uçak Bileti - Ucuza Uçak

İzmir Nüremberg/Stuttgart Uçak Bileti

nuremberg_nürnberg_ucak_bilet_
nuremberg_nürnberg_ucak_bilet_fiyat

Yaz biletleri, Bayram tatili tarihleri (TÜKENMİŞTİR)  ve AKTARMASIZ hem de…,

İzmir’den Nüremberg 🇩🇪 Almanya’ya gidiş dönüş kabin bagajlı 79£~2620₺ ‘ye 🤩 Daha n’olsun

Nüremberg konum itibariyle PRAG 🇨🇿 ÇEKYA’ya da çok yakındır. Bu sebeple bu seyahati planlarken henüz PRAG’a gitme fırsatınız olmadı ise ona göre planlamanızı öneriyoruz 🙋‍♂️

Çok çok önemli — Nasıl satın alınır kısmını her paylaştığımız bilette okuyorsunuz veya okumuyorsunuz. O yüzden buraya kopyalıyorum.

Bu bilet Edreams acentasında bu kadar indirimli olup, Edreams’den alışveriş yaparken muhakkak üst limiti belirlenmiş bir sanal kart kullanıp sonradan kapatınız. Sebebi şudur. Bazı takipçilerimiz EDREAMS ve OPODO acentalarından alışveriş yaparken otomatik tiklenmiş olan (PRIME Özellikleri) kapatmayı unutuyor/atlıyor/bilmiyor. Bu sebep ile bir zaman sonra prime ücreti adı altında sizin kartınızdan ekstra çekim yapılmaya çalışıyor siteler. Eğer dediğim Sanal Kart ve üst limit belirleme işlemini yaparsanız. Bunu unutsanız dahi sizden çekim yapamazlar.

Bu üstteki yazdıklarımla uğraşmak istemiyorsanız 6£ fazla ödeyerek 85£’a MYTRIP sitesini tercih edebilirsiniz. Güvenilirdir.

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Bu bilet Edreams acentasında bu kadar indirimli olup, Edreams’den alışveriş yaparken muhakkak — üst limiti belirlenmiş bir sanal kart kullanıp sonradan kapatınız. Sebebi şudur. Bazı takipçilerimiz EDREAMS ve OPODO acentalarından alışveriş yaparken otomatik tiklenmiş olan (PRIME Özellikleri) kapatmayı unutuyor/atlıyor/bilmiyor. Bu sebep ile bir zaman sonra prime ücreti adı altında sizin kartınızdan ekstra çekim yapılmaya çalışıyor siteler. Eğer dediğim Sanal Kart ve üst limit belirleme işlemini yaparsanız. Bunu unutsanız dahi sizden çekim yapamazlar.

Bu üstteki yazdıklarımla uğraşmak istemiyorsanız 6£ fazla ödeyerek 85£’a MYTRIP sitesini tercih edebilirsiniz. Güvenilirdir.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

Almanya'ya seyahat edebilmek için geçerli bir schengen vizesi veya yeşil pasaporta ihtiyacınız bulunmaktadır. Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında 1.5$ ücrete internet sahibi olabilirsiniz. Buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.