İstanbul Seul Uçak Bileti

🇹🇷İstanbul – Seul 🇰🇷 (G.Kore) 1 aktarmalı, yemekli, bagajlı uçak biletleri (Gidiş&Dönüş) 388~15.918₺🔥 , ordan da Japonya 🌸…

Sakura Döneminde giderseniz >>> 🇹🇷İstanbul – Seul 🇰🇷 (G.Kore) 1 aktarmalı, yemekli, bagajlı uçak biletleri (Gidiş&Dönüş) 444£~18.200₺🔥

 Tüm uçuşlar havayolu garantisi altındadır. Çin Aktarmasında sizden herhangi bir vize talep edilmeyecektir. 24 saat içerisinde transit alanı terk etmeden Japonya devam uçağınıza sorunsuzca bineceksiniz. Yeşil pasaport sahipleri isterlerse Aktarmada Çin’e giriş yapabilirler.

-> 2024 Sakura sezonunda Japonya ve G.Kore’yi bir arada deneyimledik, detaylı tavsiyelerimize podcast serimizden ulaşabilirsiniz.

Kısa kısa önerilerimiz ise;
🌸G.Kore 4 Japonya yani 2 ülke görecekseniz bu program için minimum 9-10 gün ayırmalısınız. Tek ülke için 1 hafta yeterlidir. 
🌸Japonya’ya daha çok gün ayırmanızı tavsiye ediyoruz (Osaka,Kyoto ve Tokyo)  %70 Japonya %30 G.Kore gibi
🌸Ara uçuşlar çok artmıyor, çok fazla firma var,  yine de 1 ay kala ara uçuş biletinizi almanızı tavsiye edebiliriz.
🌸Japonyanın para birimi olan Japon yeni son 34 yılın en düşük seviyesinde, tek bagaj gitmeye bakın, dönüşte oradan hem bavul alıp hem içini dolduracaksınız (elektronik,kişisel bakım ürünleri çok uygun fiyatlıdır.)


VİZE DETAYLARI : 🇯🇵Japonya vizesizdir. 🇰🇷 Güney Kore için ise online başvurulan elektronik vize 🇰🇷 K-ETA onayınız olmalıdır.

K-ETA hk (S.S.S) :
Başvuru adresleri : https://www.k-eta.go.kr/ veya IOS için https://apps.apple.com/tr/app/k-eta/id1562976724?l=tr (Biz IOS uygulamasından başvurduk)

  • Uçak biletiniz olmadan hemen bugünden 8$ başvuru ücretini ödeyerek online K-ETA’ya başvurabilirsiniz. ( Biz başvurduk ve 30 dk içinde olumlu sonuçlandı)
  • Çektiğiniz fotoğrafın uygulamada istenen koşullara uygun olmasına dikkat edin. (Beyaz fon, Omuzları alacak şekilde, gülümsemeden)
  • Otel rezervasyonu (Biz Hilton otel grubundan bir tanesini yazdık. Önden rezervasyon yapmadık, yine de isterseniz başvuru öncesi iptal edilebilir rezervasyon yapabilirsiniz.)
  • Telefon numarası (Biz cep telefonu numaramızı verdik. Başka bir otel numarası vs vermedik.)
  • Travelling with companion (Aile, eş dost, birlikte seyahat ettiklerinizi doldurma) Biz ailecek seyahat etmeyi planladığımız için her bireysel başvuruda birlikte seyahat edeceğimiz diğer kişilerin bilgilerini tekrar tekrar girdik.
  • Seyahat süresi Seyahat süresini başvuruda kısa tuttuk 2024 Nisan ayı için 4 günlük bir süre belirttik.
  • Çocukla seyahat 17 yaş altının K-ETA ya başvurması aslında gerekmiyor. Arrival Card doldurmaları yeterli deniyor. Biz yine de 2,5 yaşındaki kızımız için başvuru doldurup 8$ ödedik ve onunda K-ETA belgesi onaylandı bence zorunlu olmasa da başvurunuz (tavsiyemdir)

Onay sonrası kalacağınız otel ve kalış süreleri tekrar düzenlenebiliyor. 3 kişi (2 yetişkin 1 bebek) başvurularımız 30dk içinde onaylandı. Darısı başınıza…

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Paylaşmış olduğumuz tarihlere tıkladığınızda en uygun fiyatların listelenmesi için 10sn kadar bekleyiniz.
Select’e tıkladığınızda çıkan acenta seçeneklerinden Booking (Vpn ile), MYTRIP veya Gotogate güvenle tercih edebilirsiniz.

❗ Mobilden bakınca fiyatlar yüksek gözükmektedir. Masaüstü tarayıcıdan bakmanızı tavsiye ediyoruz.

⚠️ Flightnetwork, Opodo ve Edreams sitelerinden bilet almanızı önermiyoruz.

Uçak Bileti Tarihleri

❗Eğer tarihlere tıkladığınızda açılan siteyi görüntülemekte sorun yaşarsanız; VPN kullanarak tekrar denemenizi tavsiye edebiliriz 🙄

Haziran & Temmuz

22 Haziran Cumartesi – 01 Temmuz Pazartesi

23 Haziran Pazar – 01 Temmuz Pazartesi

22 Haziran Cumartesi – 03 Temmuz Çarşamba

23 Haziran Pazar – 03 Temmuz Çarşamba

22 Haziran Cumartesi – 06 Temmuz Cumartesi

23 Haziran Pazar – 06 Temmuz Cumartesi

27 Haziran Perşembe – 06 Temmuz Cumartesi

28 Haziran Cuma – 06 Temmuz Cumartesi

29 Haziran Cumartesi – 06 Temmuz Cumartesi

Eylül

31 Ağustos Cumartesi – 07 Eylül Cumartesi

31 Ağustos Cumartesi – 09 Eylül Pazartesi

31 Ağustos Cumartesi – 11 Eylül Çarşamba

03 Eylül Salı – 09 Eylül Pazartesi

03 Eylül Salı – 11 Eylül Çarşamba

05 Eylül Perşembe – 11 Eylül Çarşamba


❗Eğer tarihlere tıkladığınızda açılan siteyi görüntülemekte sorun yaşarsanız; VPN kullanarak tekrar denemenizi tavsiye edebiliriz 🙄

2025 Ramazan Bayramı tarihleri (29 Mart Cumartesi – 01 Nisan Salı) ve 🌸Sakura Dönemi (Mart son haftası – Nisan ilk 15 gün)

444£~18.200₺🔥

🌸Sakura- Gidiş Dönüş Seul 🇰🇷 (G.Kore) –
30 Mart Pazar – 05 Nisan Cumartesi

30 Mart Pazar – 06 Nisan Pazar

30 Mart Pazar – 07 Nisan Pazartesi

01 Nisan Salı – 05 Nisan Cumartesi

01 Nisan Salı – 06 Nisan Pazar

01 Nisan Salı – 07 Nisan Pazartesi

 

🌸Sakura- sadece Gidiş biletleri
🇹🇷IST – Seul🇰🇷 23 Mart Pazar

🇹🇷IST – Seul🇰🇷 25 Mart Salı

🇹🇷IST – Seul🇰🇷 27 Mart Perşembe

🇹🇷IST – Seul🇰🇷 30 Mart Pazar

🇹🇷IST – Seul🇰🇷 01 Nisan Salı

🌸Sakura- sadece Dönüş biletleri
🇯🇵Tokyo – IST🇹🇷 02 Nisan Çarşamba

🇯🇵Tokyo – IST🇹🇷 07 Nisan Pazartesi


 

Hangi Vizeler Gerekir ?

Güney Kore'ye seyahat edebilmek için vizeye ihtiyacınız bulunmamaktadır ancak K-ETA (elektronik ziyaret izni) almanız gerekmektedir. Güney Kore Elektronik Vize (K-ETA) istemektedir. K-ETA online başvuru adresi
(Bknz)

Güney Kore'ye giren vizeden muaf ziyaretçiler Elektronik Seyahat İzni (K-ETA) almalıdır. Gezginler K-ETA başvurusunu çevrimiçi olarak yapabilirler. Başvuru onaylandıktan sonra, gezginler K-ETA onayını elektronik olarak alırlar. K-ETA elektronik olarak bir pasaporta bağlıdır ve 2 yıla kadar geçerlidir. Dikkat: Uçağa binmek için geçerli bir K-ETA gereklidir. K-ETA'nın süresi dolmuşsa veya yolcunun pasaport bilgileriyle eşleşmiyorsa, yolcular uçağa binemezler.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında ucuza internet için buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.