İstanbul Maldivler Uçak Bileti

🇹🇷İstanbul’dan 1 Aktarmalı 23kg bagajlı 🥥🍹🇲🇻 Maldivlere gidiş dönüş uçak biletleri Ramazan Bayramı Tatili dahil. 394£~15.150₺  den başlıyor.

Aktarmalar havayolu garantisi altında olduğundan, Yeşil ve Bordo pasaport sahiplerine VİZESİZDİR.

1 Aktarmalı bu biletler, Şubat – Mart & Nisan tarihleri için bu fiyatlarda.

Maldivler Otelleri ve Balayı hk ipuçlar hakkında detaylı bir blog yazımız mevcut

Eğer Maldivler’de private island’da uyguna konaklamak istiyorsanız muhakkak bir göz atınız. Adresi şudur https://ucuzaucak.net/maldivler-balayi-ipuclari/

Biletler’e 23kg bagaj dahil olup, isteyenler Suudi Arabistan aktarmasını uzun tutarak Umre ziyareti de gerçekleştirebilir. İsterseniz en kısa aktarmayı seçerek havaalanından hiç ayrılmadan Maldivler’e varabilirsiniz.

StopOver : Biletler, Saudi havayollarına ait ve 1x23kg check-in ve 8kg kabin bagaja sahip ikramlı biletlerdir. Uzun aktarma 🌙 (Gece aktarması) seçtiğinizde firma ücretsiz TRANSIT/STOPOVER vizenizi çıkartıyor ve 1 gece Suudi Arabistan aktarması yaptığınız şehirde ücretsiz konaklama da hediye ediyor. Stopover visa dediğimiz bu vize türü 96 saatlik (4 günlük) olduğundan isterseniz aktarma esnasında UMRE ziyaretinde de bulunabiliyormuşsunuz. 🕋 #1Bilet2Ülke dediğimiz tam anlamıyla bu olsa gerek 😊 Detaylı bilgi & başvuru : https://www.visitsaudi.com/en/saudi-stopover

 

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Paylaştığımız özel link tarihlerine tıkladığınızda, paylaşmış olduğumuz fiyatın görüntülenebilmesi için 15sn kadar bekleyiniz… Daha sonrasında en uygun fiyatı veren acentadan satın alıma devam edebilirsiniz.

 

Uçak Bileti Tarihleri

🇹🇷 İstanbul – 🇲🇻🌴🥥Male (Maldivler) 394£~15.150₺ den başlıyor.

1 Aktarmalı 23kg bagajlı, Aktarma havayolu garantisi altında olan bu biletler tüm pasaportlara Vizesizdir.

24 Mart Pazar – 01 Nisan Pazartesi

28 Mart Perşembe – 05 Nisan Cuma

RAMAZAN BAYRAMI 07 Nisan Pazar – 14 Nisan Pazar

25 Şubat Pazar – 04 Mart Pazartesi

18 Şubat Pazar – 26 Mart Salı

04 Şubat Pazar – 12 Şubat Pazartesi

11 Şubat Pazar – 16 Şubat Cuma

Hangi Vizeler Gerekir ?

Maldivler'e seyahat edebilmek için vizeye ihtiyacınız bulunmamaktadır. Sadece son 96 saat içinde (buradan) online form doldurmanız gerekmektedir.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında ucuza internet için buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.