İstanbul Kolombo Uçak Bileti

🇱🇰Sri Lanka Kolombo’ya İstanbul’dan Tek Yön Uçuşlar 158£~5.600₺ 🔥🔥🔥

Sömestr dahil Ocak,Şubat,Mart ayında. Kışı sıcak ülkelerde geçirmek isteyenler için,
Uzakrota Asya seyahati düşünenlerin kaçırmaması gereken TEK YÖN biletler…. Bu biletlere 7kg kabin bagajı ve 1 adet el bagajı (sırt çantası) dahildir.

🌏Asya Turu düşünenler için ideal olan bu biletler başlangıcınızı Sri Lanka’dan yaparak, 30 gün süreli Elektronik vizeniz ile gezdikten sonra istediğiniz Asya ülkesine 2000₺ den başlayan fiyatlarla yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Dönüş alternatifi soranlar için ise Örnek Rota
: Sri Lanka > Maldivler > Abu Dhabi > Ankara  şeklinde bir rota ile çok uyguna Türkiye’ye dönebilirsiniz.

 Ayrıca Sri-Lanka’dan Avusturalya Kıtasına Çok uyguna Tek Yön Uçuşlar bulabilmeniz de mümkün 🤩

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Aşağıda Örnek olarak vermiş olduğumuz tarihlere tıklayıp 15sn bekledikten sonra kayak.co.uk sitesine yönlendirildiğinizde aşağıda paylaşmış olduğumuz fiyatları görerek en uygun fiyatlı acenta sitesine yönelenen tuşa tıklayıp ve satın almaya devam edin. Edreams veya Opodo dan yapacağınız alışverişlerde PRİME ÖZELLİKLERi aktive etmediğinize özellikle dikkat ediniz. Biz bu biletler özelinde  çok fark yok ise MYTRIP veya KIWI  acentasını öneriyoruz.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

Sri Lanka, elektronik vize uygulamaktadır. 50$ ücret ödeyerek , 30 güne kadar turistik amaçlı seyahatlerinde vizelerini http://www.eta.gov.lk/slvisa/ internet adresinden veya ülkeye girişte sınır kapılarından alabilmektedirler.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında 1.5$ ücrete internet sahibi olabilirsiniz. Buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.