İstanbul Köln Uçak Bileti - Ucuza Uçak

İstanbul Köln Uçak Bileti

Köln_ucak_bileti-27
Köln_ucak_bileti-fiyat

🇩🇪Köln ve XMAS Markt zamanı, çok iyi gidiş dönüş uçuşlar 72£~2.500₺ ye düştü

Avrupa’nın en güzel XMAS marketlerinden birisi hemen 🇩🇪Kölner Dome arkasına kurulur. Bu eşsiz görselde yer almak için ve çevre XMAS marketleri ziyaret etmek için bu biletleri kaçırmayın.

Konum itibariyle Düsseldorf’a da yakın olan Köln’den tren ile ister Hollanda ister Belçika isterseniz Fransa’ya çok rahat ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yeni apple serisi ürünleri çok uyguna 🇩🇪Köln Apple Store’dan online sipariş vererek satın alabilirsiniz. Konusu ucuzaucak.net adresinde…

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Bu biletler özelinde Edreams veya Opodo acentalarını kullanacaksanız eğer çok önemli bir uyarı olarak PRİME ÖZELLİKLERİNİ aktive etmediğinize emin olunuz üst limiti belirli bir sanal kart kullanınız. Sadece 100₺ gibi bir fark olduğundan havayolu sayfasına yönlenip de satın almanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

Almanya'ya seyahat edebilmek için geçerli bir schengen vizesi veya yeşil pasaporta ihtiyacınız bulunmaktadır. Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında 1.5$ ücrete internet sahibi olabilirsiniz. Buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.