İstanbul Jakarta Uçak Bileti

Hemen içinde bulunduğumuz Kasım veya Aralık ayında  1 aktarmalı  Jakarta – Endonezya -🇮🇩🏝️ Bali’ye gitmek istiyorsanız…

🇹🇷 İstanbul’dan ✈ Jakarta – Endonezya -🇮🇩🏝️ Bali’ye  1  aktarmalı Kasım ve Aralık ayları için GİDİŞ DÖNÜŞ uçak biletleri 16.410₺ . 🔥 Endonezya Kapıda Vizelidir. Gitmeden yapmanız gereken, doldurmanız gereken bir form yoktur.

Biletler’e 2x23kg bagaj dahil olup, isteyenler Suudi Arabistan aktarmasını uzun tutarak Umre ziyareti de gerçekleştirebilir. İsterseniz en kısa aktarmayı seçerek havaalanından hiç ayrılmadan Jakarta’ya varabilirsiniz.

StopOver : Biletler, Saudi havayollarına ait ve 1x23kg check-in ve 8kg kabin bagaja sahip ikramlı biletlerdir. Uzun aktarma 🌙 (Gece aktarması) seçtiğinizde firma ücretsiz TRANSIT/STOPOVER vizenizi çıkartıyor ve 1 gece Suudi Arabistan aktarması yaptığınız şehirde ücretsiz konaklama da hediye ediyor. Stopover visa dediğimiz bu vize türü 96 saatlik (4 günlük) olduğundan isterseniz aktarma esnasında UMRE ziyaretinde de bulunabiliyormuşsunuz. 🕋 #1Bilet2Ülke dediğimiz tam anlamıyla bu olsa gerek 😊 Detaylı bilgi & başvuru : https://www.visitsaudi.com/en/saudi-stopover

Tarihler Kasım ve Aralık 2023

Uzakdoğu ve özellikle Endonezya biletlerini yakınen takip edenler bilecektir ki, bir önceki paylaştığımız Endonezya biletleri hızlıca tükenmişti..

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Örnek olarak vermiş olduğumuz tarihlere tıklayıp 15sn bekledikten sonra en uygun teklifi veren acentalardan satın alabileceğiniz gibi eğer çok fark yoksa yine acenta seçenekleri arasında yer alan  Havayolu keni sitesine yönlenerek uçak biletinizi güvenle satın alabilirsiniz. Havayolu sitesine yönlendiğinizde eğer Umre ziyaretinde bulunmak istiyorsanız “Perform Umrah” seçeneğine bastığınızda aktarmada kaç gece kalmak istediğinizi seçebileceksiniz. Ve Firma ücretsiz bir şekilde Stopover vizenizi çıkartacaktır. Eğer 1 gün seçerseniz ücretsiz stopover otel konaklamanızı ve vizenizi de karşılıyorlar.

suudi_arabistan_stopover_ücretsiz_vize_umre

Uçak Bileti Tarihleri

🇹🇷 İstanbul – Jakarta – Endonezya -🇮🇩🏝️ Bali (Suudi Arabistan stopover) gidiş dönüş 16.410₺ dir. 🔥🔥🔥

Bazı tarihler çok kısa aktarmalı (1 saat 40dk aktarma süreli) — Aşağıdaki tarihlere tıkladığınızda aktarma sürelerini görebileceksiniz…
Ve istediğiniz kalış günü süresini açılan ekrandan değiştirebilirsiniz. Nasıl Satın Alınır ? Bölümünü okuyunuz…

 

16.Kas.Perş – 24.Kas.Cuma- LINK -1LINK -2-

17.Kas.Cuma – 25.Kas.Ctsi- LINK -1LINK -2-

18.Kas.Ctsi – 26.Kas.Paz- LINK -1LINK -2-

23.Kas.Perş – 01.Ara.Cuma- LINK -1LINK -2-

03.Ara.Paz – 11.Ara.Pzts- LINK -1LINK -2-

08.Ara.Cuma – 16.Ara.Ctsi- LINK -1LINK -2-

15.Ara.Cuma – 23.Ara.Ctsi- LINK -1LINK -2-

16.Ara.Ctsi – 24.Ara.Paz- LINK -1LINK -2-

22.Ara.Cuma – 30.Ara.Ctsi- LINK -1LINK -2-

23.Ara.Ctsi – 31.Ara.Paz- LINK -1LINK -2-

24.Ara.Paz – 01.Oca.Pzts- LINK -1LINK -2-;

29.Ara.Cuma – 06.Oca.Ctsi- LINK -1LINK -2-

Hangi Vizeler Gerekir ?

Endonezya'ya seyahat edebilmek için vizeye ihtiyacınız bulunmaktadır. Tüm T.C. Pasaport sahipleri kapıda vize uygulaması ile (35$ ödeyerek) ülkeye giriş yapabilmektedir. Çocuk bebek farketmeksizin herkes için 35$ ödenmelidir.

(Visa
) Bilgilendirme sitesi -1
(Visa)
Bilgilendirme sitesi

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında 1.5$ ücrete internet sahibi olabilirsiniz. Buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.