İstanbul Brüksel/Amsterdam Uçak Bileti

İstanbul’dan 🇧🇪Brüksel’e veya 🇳🇱Amsterdam’a ucuza uçak biletleri,

Bu biletleri neden birlikte paylaşıyoruz ? Olur da gitmişken bizim gibi hazır yola çıkmışken 1’den fazla ülke gezmeyi sevenler olursa. Gidiş Dönüş’ü bu şehirlerden yapabilirsiniz diye tarihleri paylaşıyoruz.


🇹🇷 İstanbulAmsterdam 🇳🇱(Hollanda) gidiş dönüş kabin bagaj dahil uçak bileti 110£~4.270₺

🇹🇷 İstanbulBrüksel 🇧🇪 (Belçika) gidiş dönüş kabin bagaj dahil uçak bileti 97£~3.760₺


Bir de şu hap bilgileri paylaşmakta çok fayda görüyorum. Brüksel'de 2 tane havaalanı vardır. "CRL" Charleroi havaalanı şehrin çok dışında olup, merkeze ulaşmak için tek yön 20€ vermek zorundasınız. Ama bu paylaştığımız uçuşlar şehre yakın olan "BRU" kodlu Brüksel havaalanınadır. Uçak bileti fiyatını tartarken bunu dikkate almanız faydalıdır. https://ucuzaucak.net/bruksel-gent-brugge-gezi-rehberi/  kaleme almış olduğumuz bu blog yazısında detaylı excel planına ve daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.

Amsterdam'da da genel olarak konaklama çok pahalıdır. Hatta en pahalı Avrupa şehirlerinden bir tanesi olabilir. Bu sebeple de seyahat masraflarınızı azaltmak adına bizim de konaklamaktan memnun kaldığımız Bütçe Dostu oteller listesi Adam Look'out Nord bölgesinde yer alan Bunk Hotels'i veya takipçilerimizden gelen tavsiyeler doğrultusunda Mozart,Dam,Linden, Park Plaza Vondelpark,Hotel Mevlana veya Travel Hotel Amsterdam'ı tercih edebilirsiniz.

Bu otellerle hiçbir işbirliğimiz bulunmamakta olup, amacımız seyahat masraflarınızı azaltmaya yardımcı olabilmektir ☺️

Brüksel - Amsterdam arası otobüs, tren seferleri bulunmaktadır.

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Aşağıda paylaştığımız tüm tarihler için tıkladığınızda 15sn kadar sonuçların yüklenmesini bekleyerek MYTRIP acentası en uygun teklifi verdiğini gördük, güvenle satın alabilirsiniz. Havayolu ile arasında çok fark yok ise havayoluna da yönlenebilirsiniz.


❗ Mobilden bakınca fiyatlar yüksek gözükmektedir. Masaüstü tarayıcıdan bakmanızı tavsiye ediyoruz.

⚠️ Flightnetwork, Opodo ve Edreams sitelerinden bilet almanızı önermiyoruz.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

Belçika'ya seyahat edebilmek için geçerli bir schengen vizesi veya yeşil pasaporta ihtiyacınız bulunmaktadır. Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında ucuza internet için buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.