Antalya Nürnberg Uçak Bileti

🇹🇷 Antalya ✈ Nürnberg 🇩🇪 Almanya’ya ucuza uçak biletleri 43£~1768₺.

Biletler maksimum 3kg ağırlığında olan sırt çantası dahildir. 8kg kabin bagajlı biletler ise 67£~2755₺. 

 

Bir seyahatten kâr ederek dönülür mü ? Eğer kesintisiz vergi iadesi yazılarımızı okuyup, deneyimlediyseniz bu sorunun cevabını zaten biliyorsunuz =)

Henüz deneyimleyemenler için Almanya’da %19 vergi iadesi mevcut. Gitmişken Amazon’dan veya Apple’dan KDV’siz alışveriş yapmayı da unutmayınız.

 

Vergi iadesi miktarı %19 mu ?

Cevap : Her ülke için değişken olup, Almanya için %19 Hollanda için %21 dir, online alışverişleriniz esnasında her ürünün kesintisiz iade alacağınız VAT (KDV) miktarını görüntüleyebiliyorsunuz. Ama bu konuyu hiç dert etmeyin. Genelde ürün baz fiyatı (fabrika satış fiyatı) aynı olup, sadece KDV oranı değişkenlik gösteriyor. Yani gün sonunda iki ülkeden de aynı fiyata almış oluyorsunuz. Bu dediğim o ülke genelinde yapılan kampanyalar hariçtir. 🙂

 

10€ indirimli tren ve otobüs bileti alımı için buradaki konumuza bakabilirsiniz.

Bu yurt dışı seyahatinizde ucuza internet sahibi olmak için buradaki konumuza bakabilirsiniz.

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Aşağıda örnek olarak verdiğimiz tarihlere tıkladığınızda tüm fiyatların yüklenmesi için 15 saniye kadar bekleyiniz. En ucuz teklifi Corendon sitesi verecektir. Biletinizi buradan güvenle satın alabilirsiniz. 


❗ Mobilden bakınca fiyatlar yüksek gözükmektedir. Masaüstü tarayıcıdan bakmanızı tavsiye ediyoruz.

⚠️ Flightnetwork, Opodo ve Edreams sitelerinden bilet almanızı önermiyoruz.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

Amerika Birleşik Devletleri'ni iş veya turizm amaçlı ziyaret etmek için vize almanız gerekmektedir. Ziyaretçiler için geçerli olan tek vize türü basılı vize veya normal vizedir. Başvurunuzu konsolosluk veya yerel vize merkezi aracılığıyla yapmalısınız. Detaylar için resmi web sitesini ziyaret edin. Yeşil pasaport sahipleri de vizeye tabidir.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında ucuza internet için buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.