SunExpress Uçak Bileti Gidiş Dönüş 3£

SunExpress uçak bileti kampanyasıyla tekrar karşınızdayım. Daha önce defalarca kez İnstagram hesabımdan 1 – 2 € gibi ücretlere uçak bileti alan bizler bu sefer gidiş dönüş 3£’a (29TL) uçabileceğiz. Mayıs’ta bir hafta sonu İzmir’den Adana’ya, Antalya’ya ya da SunExpress’in uçtuğu tüm noktalara çok çok ucuz uçak bileti alabiliyoruz. SunExpress sitesinde gidiş dönüş 160-180 TL bandında satılan biletleri 29 TL’ye alabilirken SunExpress sitesinde daha pahalı satılan biletler için bizim ödeyeceğimiz tutar da tabi ki artacak.

Sunexpress Uçak Bileti Detayları

İndirim için bilgisayarı unutuyoruz. Telefonları elimize alıyoruz. Google Play ya da Apple Store’a girip Jetcost uygulamasını indiriyoruz. Ben uygulama üzerinden düşük fiyatları görüntüleyebildim, telefon tarayıcısı ve bilgisayardan denediğimde bu fiyatları göremedim. Uygulamayı indirdeyseniz sağ altta AYARLAR işareti var. Oraya tıklayıp en tepeden ülkeyi United Kingdom yapıyorsunuz. Ülkeyi hallettiysek ana sayfaya gelir Sunexpress uçuşu aratabiliriz. Lütfen Sunexpress’in olmadığı güzergahlarda boşuna bilet aramayın.

Bilet ararken eğer gününüz tam kesin değilse benim gibi + – 3 gün yaparak arayabilirsiniz. Bu şekilde İzmir – Adana Mayıs bileti arattığımda gidiş dönüş 3€ çıktığını göreceksiniz. Bazen 8£ çıkıyor ama aramayı 3-4 kez tekrarlayarak fiyatların dalgalandığını görebilirsiniz. Aynı İP adresten 3-5 kez arama yapınca hata veriyor. Bu durumda Wifi’ye geçip aratınca sorunsuz arayabilirsiniz. Rastgele bir tanesine tıklayıp ilerleyelim.

Tıklayıp Gotogate sitesine ilerledim ve fiyat artmadı. Yukarıdaki ekran görüntüsünden de görüleceği üzere BOOK deyip ilerliyorum.

İlerleyince bilgilerinizi doldurup bileti alabilirsiniz. Unutmayın bilet indirimi MASTERCARD logolu kart için geçerli VİSA logolu kart girip de fiyat neden artıyor yahu diye serzenişte bulunmayın.

Biletleri gidiş dönüş olarak aratmalısınız.

Adınızı soyadınızı Türkçe karakterler ile yazmamalısınız. Eğer adınız Uğur Şahin ise Ugur Sahin yazmalısınız.

Mail adresi ile ad soyad dışındaki tüm bilgileri sallayabilirsiniz. Eğer çıkarsa doğum tarihi gibi bilgileri doğru girmelisiniz.

Ödeme adımına gidene kadar her şeye NO diyerek ilerliyosunuz.

Kampanya Sona Erdi

Paylaş :
Subscribe
Bildir
8 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
erkan
3 yıl önce

Bende aynı tarih 15 pound çıktı martta farklı tarihlerde en uzu olan 8 pound çıktı.

3 yıl önce

Keşke birde istanbul da geçse teşekkürler

SNB
3 yıl önce

MERHABALAR MÜMKÜNSE BANADA YARDIMCI OLURMUSUNUZ

SNB
3 yıl önce

LÜTBEN BANADA BİLGİ VERİRMİSİN NASIL YAPTIGINI

can
3 yıl önce

15-18şubat izmir-antalya 2£

Fatma
3 yıl önce

Yaa yine kaçırdımmm😪😪😪

ömür
3 yıl önce

Bilet alamadım ama teşekkürler böyle bir konuda insanlara yardımcı olduğunuz için. (not instagramdan takipçinizim)

Furkan
3 yıl önce

Şuan pegasus indirim gösteriyor alalım mı sizi yeni keşfettim inşallah bi aksilik olmaz sürekli paylaşım yaparsınız