Pegasus Uçak Biletini Ucuza Alma Yöntemi – En Uygun Uçak Bileti

Pegasus Uçak Biletini Ucuza Alma Yöntemi – En Uygun Uçak Bileti

Son günlerde ileri tarihli de olsa yurt içi bileti almak isteyen arkadaşların mesajları artmaya başladı. Ben de şöyle bir siteleri kurcalayayım dedim ve cüzi de olsa Pegasus için en uygun uçak bileti alabileceğiniz bir site buldum. Şunu belirtmeliyim ki bu en uygun uçak biletleri yakın tarihli biletler değil uzak tarihli uçak biletleri. Ekim – Mart arası yurt içi uçak biletlerinde indirim mevcut. Zaten günümüz şartlarını göz önüne aldığımızda en mantıklı tarihler de bu yine bu tarihler oluyor. Biletleri alacağımız site Gotogate ama direkt Gotogate sitesine giderseniz en uygun uçak biletlerini göremezsiniz. İndirimli biletleri görebilmek için aşağıda vereceğim linke tıklayarak ilerlemeniz gerekiyor. Bu yazıyı okumak istemeyen arkadaşlar için videolu anlatım da yaptım. Sayfanın en altından videoya ulaşabilirsiniz.

En Uygun Uçak Bileti Nasıl Alınır

Malum herkesin beklediği üzere Corona sonrası uçak bileti fiyatlarında bir artış muhtemel. Biletleri şimdiden alırsanız hem olası bilet fiyatı artışlarından etkilenmemiş olursunuz hem de şuan ki fiyatlardan bile daha ucuza bilet almış olursunuz. Örneğin aşağıda yer alan 9 Kasım İstanbul Erzincan Pegasus uçak bileti 81 TL. Biz bu bileti ne kadara alacağız ona bakalım.

yurt içi uçuşları ne zaman başlayacak

yurt içi uçuşları ne zaman başlayacak Yukarıdaki ekran görüntüsünden de göreceğiniz üzere aynı uçak bileti 58,55 TL. Üstelik hiçbir karta sınırlama yok. İstediğiniz kart ile bu bileti alabilirsiniz. Benim sizlere tavsiyem SANAL KART kullanmanız olacaktır. Sanal kartınıza 60 TL bakiye yükleyip bu bileti alabilirsiniz.

Gotogate sitesinin bir güzel yanı da şu; alışveriş sitelerinde olduğu gibi sepet oluşturarak sepetinizdeki tüm biletleri tek seferde ödeyebiliyorsunuz. Bizim sık sık başımıza gelen gidiş biletini alabildim ama dönüş uçak biletini alamadım, hata verdi sorununu böylece atlatmış oluruz. Nasıl sepete ekleme yapılır ve alınır konusunu videoda detaylı gösterdim.

yurt içi uçuşları ne zaman başlayacak

Buraya tıklayarak Google Flights uygulamasına gidiyoruz. Bilgisayardan tıklarsanız harita görünümü açılıp istediğiniz güzergahta uçak bileti arama yapabilirsiniz. Telefondan tıklarsanız size liste görünümünde bir site açılacak ve sizde arama kısmına lokasyon yazarak istediğiniz güzergahta ucuz uçak biletlerini görebileceksiniz.

Bu kampanyayı detaylı olarak bir de video şeklinde hazırladım. Videoyu izleyerek bilet alımını daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya ile ilgili sorularınız varsa sayfanın altına yorum olarak bırakabilirsiniz.

Sitemiz içerisinde gezip gördüğümüz yerleri anlattığımız Gezi Rehberi kategorimize ulaşmak için buraya tıklayınız. Hayatın İçinden her konuda yazdığımız yazılara ulaşmak için buraya tıklayınız.

13 Yorum Yapıldı

 • Ayşe
  15 Mayıs 2020 - 07:11

  Merhaba. Paylaşım için teşekkürler. Acaba daha yakın tarihler için mesela Ağustos gibi indirim var mı?

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   15 Mayıs 2020 - 07:15

   Şimdilik böyle bir indirim görmedim. Corona etkisi bu şekilde giderek azalırsa onu da bulur ve paylaşırız.

   Cevap
 • Emel
  15 Mayıs 2020 - 07:31

  İyi ki bildirimleri açmışım. Teşekkürler. 29 Ekim tatili için biletimi aldım.

  Cevap
 • Aybars
  15 Mayıs 2020 - 08:28

  Sanal kart nasıl kullanabilir nasıl çıkartabilirim

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   15 Mayıs 2020 - 16:48

   Hemen hemen her kredi kartına ait sanal kartı vardır. Bankanızla iletişime geçip ya da varsa mobil bankacılık üzerinden açılabiliyor.

   Cevap
 • ezgi
  17 Mayıs 2020 - 15:37

  bütün linkler google a çıkıyor

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   18 Mayıs 2020 - 00:33

   Geri dönüş için teşekkürler. Sitede bir sorun vardı onu hallettim. Şimdi yazı içerisinde video izlenebilir.

   Cevap
 • Enes
  20 Mayıs 2020 - 14:34

  yıl sonu için bilet alınabilir teşekkürler.

  Cevap
 • Gülfidan
  25 Mayıs 2020 - 15:19

  Eskisi gibi öğrenci dostu 4-5 euroluk ve/veya dolarlık dünyanın herhangi bir yerine uçak biletlerine ne zaman ulaşabiliriz 🙂 teşekürller

  Cevap
 • Gülfidan
  25 Mayıs 2020 - 15:23

  Merhabalar eskisi gibi 4-5 dolara ve/veya euroya öğrenci dostu dünyanın herhangi bir yerine uçak biletlerine ne zaman ulaşabiliriz 🙂 teşekkürler

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   25 Mayıs 2020 - 21:40

   Acentelere bağlı. Görürsek hemen paylaşıyoruz.

   Cevap
 • Mert
  5 Haziran 2020 - 13:10

  Merhaba ben bu 410 tl olan istanbul lviv uçak biletlerine ulaşamıyorum göremedim site de

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   6 Haziran 2020 - 14:21

   bilet.ucuzaucak.net adresinde biletler.

   Cevap

Bir Yorum Bırakmak İstermisiniz.