Pegasus Uçak Biletini Ucuza Alma Yöntemi - En Uygun Uçak Bileti

Pegasus Uçak Biletini Ucuza Alma Yöntemi – En Uygun Uçak Bileti

Son günlerde ileri tarihli de olsa yurt içi bileti almak isteyen arkadaşların mesajları artmaya başladı. Ben de şöyle bir siteleri kurcalayayım dedim ve cüzi de olsa Pegasus için en uygun uçak bileti alabileceğiniz bir site buldum. Şunu belirtmeliyim ki bu en uygun uçak biletleri yakın tarihli biletler değil uzak tarihli uçak biletleri. Ekim – Mart arası yurt içi uçak biletlerinde indirim mevcut. Zaten günümüz şartlarını göz önüne aldığımızda en mantıklı tarihler de bu yine bu tarihler oluyor. Biletleri alacağımız site Gotogate ama direkt Gotogate sitesine giderseniz en uygun uçak biletlerini göremezsiniz. İndirimli biletleri görebilmek için aşağıda vereceğim linke tıklayarak ilerlemeniz gerekiyor. Bu yazıyı okumak istemeyen arkadaşlar için videolu anlatım da yaptım. Sayfanın en altından videoya ulaşabilirsiniz.

En Uygun Uçak Bileti Nasıl Alınır

Malum herkesin beklediği üzere Corona sonrası uçak bileti fiyatlarında bir artış muhtemel. Biletleri şimdiden alırsanız hem olası bilet fiyatı artışlarından etkilenmemiş olursunuz hem de şuan ki fiyatlardan bile daha ucuza bilet almış olursunuz. Örneğin aşağıda yer alan 9 Kasım İstanbul Erzincan Pegasus uçak bileti 81 TL. Biz bu bileti ne kadara alacağız ona bakalım.

yurt içi uçuşları ne zaman başlayacak

yurt içi uçuşları ne zaman başlayacak Yukarıdaki ekran görüntüsünden de göreceğiniz üzere aynı uçak bileti 58,55 TL. Üstelik hiçbir karta sınırlama yok. İstediğiniz kart ile bu bileti alabilirsiniz. Benim sizlere tavsiyem SANAL KART kullanmanız olacaktır. Sanal kartınıza 60 TL bakiye yükleyip bu bileti alabilirsiniz.

Gotogate sitesinin bir güzel yanı da şu; alışveriş sitelerinde olduğu gibi sepet oluşturarak sepetinizdeki tüm biletleri tek seferde ödeyebiliyorsunuz. Bizim sık sık başımıza gelen gidiş biletini alabildim ama dönüş uçak biletini alamadım, hata verdi sorununu böylece atlatmış oluruz. Nasıl sepete ekleme yapılır ve alınır konusunu videoda detaylı gösterdim.

yurt içi uçuşları ne zaman başlayacak

Buraya tıklayarak Google Flights uygulamasına gidiyoruz. Bilgisayardan tıklarsanız harita görünümü açılıp istediğiniz güzergahta uçak bileti arama yapabilirsiniz. Telefondan tıklarsanız size liste görünümünde bir site açılacak ve sizde arama kısmına lokasyon yazarak istediğiniz güzergahta ucuz uçak biletlerini görebileceksiniz.

Bu kampanyayı detaylı olarak bir de video şeklinde hazırladım. Videoyu izleyerek bilet alımını daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya ile ilgili sorularınız varsa sayfanın altına yorum olarak bırakabilirsiniz.

Sitemiz içerisinde gezip gördüğümüz yerleri anlattığımız Gezi Rehberi kategorimize ulaşmak için buraya tıklayınız. Hayatın İçinden her konuda yazdığımız yazılara ulaşmak için buraya tıklayınız.

https://www.youtube.com/watch?v=38GQapIfgB8

Paylaş :
Subscribe
Bildir
13 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe
3 yıl önce

Merhaba. Paylaşım için teşekkürler. Acaba daha yakın tarihler için mesela Ağustos gibi indirim var mı?

Emel
3 yıl önce

İyi ki bildirimleri açmışım. Teşekkürler. 29 Ekim tatili için biletimi aldım.

Aybars
3 yıl önce

Sanal kart nasıl kullanabilir nasıl çıkartabilirim

ezgi
3 yıl önce

bütün linkler google a çıkıyor

Enes
3 yıl önce

yıl sonu için bilet alınabilir teşekkürler.

Gülfidan
3 yıl önce

Eskisi gibi öğrenci dostu 4-5 euroluk ve/veya dolarlık dünyanın herhangi bir yerine uçak biletlerine ne zaman ulaşabiliriz 🙂 teşekürller

Gülfidan
3 yıl önce

Merhabalar eskisi gibi 4-5 dolara ve/veya euroya öğrenci dostu dünyanın herhangi bir yerine uçak biletlerine ne zaman ulaşabiliriz 🙂 teşekkürler

Mert
3 yıl önce

Merhaba ben bu 410 tl olan istanbul lviv uçak biletlerine ulaşamıyorum göremedim site de