Pegasus 1 Alana 1 Bedava Kampanyası - Ucuza Uçak

Pegasus 1 Alana 1 Bedava Kampanyası

Pegasus geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de herkese yönelik 1 alana 1 bedava bilet kampanyası yaptı. Biz 20 Ağustos – 30 Eylül arasında bilet alacağız. Bu alacağımız uçak bileti sayesinde 1 Kasım – 28 Mart arası Pegasus’un uçtuğu tüm güzergahlara bedavaya uçacağız. Nispeten çok pahalı olan güzergahlar Fas, Mısır ya da Bişkek’e uçabilirsiniz. Bu uçuşlar genelde 2000 TL civarı olacağı için bunları bedavaya getirmek hepimiz için güzel bir anlam ifade ediyor. Pegasus 1 alana 1 bedava 2019 kampanyası 2020 için de yine gelecektir çünkü geleneksel olarak 2 senedir üst üste yapıyorlar.

Pegasus 1 Alana 1 Bedava Kampanyası Kuralları

Kampanya Kuralları:

– Bedava Bileti Kazanmak İçin Kampanya Katılım Tarihi: 1 – 4 Ağustos 2019 (Türkiye yerel saatine göre 1 Ağustos 2019 saat 10:00’dan itibaren 4 Ağustos 2019 saat 23:59’a kadar www.flypgs.com veya Pegasus mobil uygulaması üzerinden satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir).

– Bedava bilet kazanmak için 20 Ağustos – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek yurt dışı uçuşlar için bilet satın alınmalıdır.

– Bedava Bilet, aşağıda belirtilen tarihler haricinde, 1 Kasım 2019 – 28 Mart 2020 tarihleri arasındaki uçuşlar için kullanılabilecektir.

– Bedava bilet aşağıdaki tarih aralıkları için kullanılamaz;

– Yurt dışı uçuşlar için; 19 Aralık 2019 – 10 Ocak 2020

– Yurt içi uçuşlar için; 15-25 Kasım 2019, 27 Aralık 2019-2 Ocak 2020, 17 Ocak-3 Şubat 2020

– Uçuş tarihlerinin belirlenmesinde Pegasus tarafından ilan edilen tarifeli kalkış saati esas alınır.

Bedava Bilet Kazanım Koşulları:

– Kampanya tarihlerine uygun olarak biletlenen yurt dışı uçuşlarından, yurt dışı veya yurt içi uçuşlarında geçerli olacak bedava bilet şifresi kazanılacaktır.

– Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir.

– Bir misafir birden fazla bedava bilet hakkı elde edebilir.

– 2 yaş üzeri tüm misafirlerimiz bedava bilet şifresi kazanabilir.

– Kampanya 2 yaş ve altındaki bebek misafirlerimizi kapsamamaktadır. Bebek misafir bilet satın alındığı tarihte 0-2  yaş arasında olup uçuş tarihinde 2 yaşını geçecek olsa bile bedava bilet şifresi kazanamaz.

– Tek yön veya gidiş dönüş uçuşlarda PNR’da yer alan her bir kişi birer adet bedava bilet şifresine hak kazanacaktır.

– Bağlantılı uçuşlarda yapılan iki uçuşun sadece bir uçuş parkurundan bedava bilet şifresi kazanılır. Örneğin Beyrut – İstanbul- Paris uçak bileti satın alımından bir adet bedava bilet şifresi kazanılacaktır.

– Şifreler biletlemeyi takip eden 72 saat içerisinde bilet satın alınırken belirtilen iletişim bilgilerinde yer alan e-posta adresine gönderilecektir.

– E-posta adresi yanlış yazıldığı için gönderilen şifre kendisine ulaşmayan misafirlerimize tekrar şifre gönderimi yapılmayacak olup Pegasus’un bundan doğan hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu sebeple bilet satın alırken doğru e-posta adresini yazdığınızdan emin olmalısınız.

– Kampanya sadece Pegasus’un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

– Kampanya İstanbul Sabiha Gökçen–Kahire, Bişkek–Oş , Roma – Bari, Roma-Torino, Roma-Napoli, Roma-Katanya, Roma-Venedik, Roma-Cenova uçuşlarında geçerli değildir.

– Bedava bilet hakkı, hak kazanımını sağlayan ana biletin iptal edilmesi durumunda kaybedilir.

– Bedava bilet şifresi kullanıldıktan sonra, hak kazanımını sağlayan ana biletin iptal edilmesi durumunda, ana bilete ilgili ücret sınıfına göre tam ceza uygulanır.

– Bedava bilet şifresi kullanılmadan, şifre hak kazanımını sağlayan ana bilette değişiklik yapılması durumunda değişiklik yapılan uçuş kampanya hak ediş kurallarına uygun değilse, bedava bilet hakkı iptal olur.

– Bedava bilet şifresi kullanıldıktan sonra, şifre hak kazanımını sağlayan ana bilette değişiklik yapılması durumunda ilgili sınıfın normal değişiklik kuralları geçerli olur.

– Bedava biletlere ilişkin şifreler münferit kullanım amaçlıdır, kar amacı güdülerek topluca ya da tek tek devredilmeye, kullanılmaya, satılmaya veya paylaşılmaya çalışılması durumunda şifreler derhal iptal edilerek ilgililer hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

– BolPuan ile satın alınan biletlerden de şifre kazanılabilir.

– Kampanya farklı satış ve puan kampanyaları ile birleştirilemez.

– İptal ve iade – değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.

Bedava Bilet Kullanımı:

– Bedava bilet şifresi www.flypgs.com ve mobil uygulama üzerinden yapılacak biletlemelerde kullanılabilir.

– Bedava bilet şifresi 1 Kasım 2019 – 28 Mart 2020 tarihleri arasında yapılacak (yukarıda belirtilen tarih aralıkları hariç olmak üzere) tek yön, direkt uçuşlar için kullanılabilir.

– Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlemek için PNR’da tek yön uçuş bulunmalıdır. Gidiş-dönüş veya bağlantılı uçuş seçilerek ödeme aşamasına gelindiğinde kampanyadan faydalanılamaz.

– Bedava biletinizi uçuş yapmak istediğiniz tarihten en geç 15 gün öncesine kadar almanız / biletlemenizi yapmanız gerekmektedir. Bedava biletin şifresi ile biletleme yapılabilecek son gün 13 Mart 2020’dir. Bu tarihe kadar biletleme yapılmaması halinde bedava bilet hakkı kaybedilir.

– Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlenirken PNR’da birden fazla kişi bulunması durumunda indirim tek kişiye uygulanacaktır.

– 2-12 yaş arası misafirlerin biletlemeleri PNRda bir yetişkin bulunması durumunda flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması üzerinden yapılabilir. 2-12 yaş arası misafirlerin biletlemesini PNRda bir yetişkin olmadan yapabilmek için Çağrı Merkezimize 0888 228 12 12 numarasından ulaşılması gerekmektedir.

– Bedava bilet şifresi yurt içi uçuşlarda Eko paket, yurt dışı uçuşlarında Süper Eko paket satın alımında kullanılabilir. Bunun dışında eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

– Bedava bilet şifresi Kıbrıs uçuşlarında kullanılamaz.

– Bedava bilet sadece Pegasus’un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

– Bedava bilet şifresi İstanbul Sabiha Gökçen–Kahire, Bişkek–Oş , Roma – Bari, Roma-Torino, Roma-Napoli, Roma-Katanya, Roma-Venedik, Roma-Cenova uçuşlarında kullanılamaz.

– Şifreler iletildiği gün itibariyle yukarıda belirtilen tarihe kadar kullanılabilir. Her şifre tek kullanımlıktır.

– Bedava bilette iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.

– Kampanya farklı satış ve puan kampanyaları ile birleştirilemez.

– Pegasus kampanya kurallarında dilediği zaman tek taraflı olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kurallarında Pegasus tarafından yapılacak herhangi bir değişiklik sonucunda kazanılmış hak iddiası dahil hiçbir talepte bulunulamaz.

Biletleme işlemi bu kurallara uygun şekilde oluşturulup ödeme sayfasına gelindiğinde;

– Bedava bilet şifrenizi, kampanyalar altında yer alan “kod girmek istiyorum” alanına, kampanyadan kazandığınız şifreyi yazıp kampanyayı uygula butonuna basarak alabilirsiniz.

Pegasus 1 Alana 1 Bedava Kampanyası Püf Noktalar

  • 20 Ağustos – 30 Eylül arası alacağınız biletleri gidiş-dönüş olarak alırsanız tek şifre gelecektir. Bu yüzden biletlerinizi tek yön olarak alınız.
  • Bilet alımında herhangi bir sınıftan bilet alabilirsiniz ancak bedava biletiniz süper eko olmak zorunda. Siz bagaj isterseniz ücretiyle beraber ilave ettirebilirsiniz daha sonra.
  • Bilet alırken herhangi bir yere kampanya vs girmenize gerek yok. Olağan şekilde biletinizi almalısınız.
  • Aldığınız uçak biletini değiştirebilirsiniz ancak bunu yine aynı mahiyetteki uçuşla değiştirmelisiniz. Kampanya tarihleri dışındaki veya güzergah dışındaki değişiklik bedava kodunuzu iptal edecektir.
  • Uçak bileti aldınız. Oldu ya hastalandınız nemli bir işiniz çıktı gidemediniz. Bu durumda Check-in yapıp uçuşu kullanmayabilirsiniz. Bedava kodunuz silinmeyecektir.
  • Yurt dışı uçak bileti alıp bunu yurt içi biletle değiştirirseniz bedava kodunuz silinecektir.
  • Bedava kodlar 72 saat içinde mail hesabınıza gelecektir. Spam klasörüne düşebilir. Mail adresiniz muhakkak doğru olmalıdır.
  • En ucuz rotalar İstanbul- Münih gidiş, İstanbul-Frankfurt gidiş  ve İstanbul – Lyon gidiş 287 TL. Yine en ucuz rotala Eindhoven-İstanbul dönüş 265 TL. Eylül ayında birçok tarih bu fiyata satılmakta.

Pegasus Uçak Bileti Rotaları

pegasus 1 alana 1 bedavaBu rotalarda uçak bileti alabilirsiniz. Fiyatları genel çerçeveden görebilmek için buraya tıklayıp harita üzerinde hareket ettikçe gidiş-dönüş fiyatları görebileceksiniz. Eğer tek yön aramak isterseniz ekranın sol üstünden gidiş-dönüş seçeneğine tıklayıp bunu tek yön yapabilirsiniz. Telefon yerine bilgisayardan kullanmanız hakimiyet açısından daha sağlıklı olacaktır.

Pegasus Online Check-İn Listesi

Pegasus havalimanlarının online check-in listesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Alacağınız uçak biletlerinde en büyük külfet konaklama olacak. Bu yüzden konaklamalarınızda 230 TL indirim kullanarak rezervasyon yapmak isterseniz buradaki yazımı okuyabilirsiniz.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
104 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Murat
4 yıl önce

Aldığımız bilette uçuş yapmamız şart değil diye biliyorum. Ayrıca tek bilette iki kişi bilet alacak ancak 1 mail adresi giriyoruz iki bedava bilet kodu da tek mail adresine mi gelecek ?

Eren
Reply to  Murat
4 yıl önce

Bana gelen kodu kız arkadaşıma devredebilir miyim? Bolpuan mıydı o üyeliğim açıkken almıştım bileti o yüzden kod ismime mi tanımlanmıştır?

şule
Reply to  Ucuza Uçak
4 yıl önce

merhaba, webden kampanya kısmından bilet alırken çocuk seçemiyorum, normal bilet almadan yapsam olur mu?

Alper
4 yıl önce

Gelen kodu başkasına versek o kişinin kodu kullanma olanağı var mı?

arif emre
Reply to  Ucuza Uçak
4 yıl önce

-Bedava biletlere ilişkin şifreler münferit kullanım amaçlıdır, kar amacı güdülerek topluca ya da tek tek devredilmeye, kullanılmaya, satılmaya veya paylaşılmaya çalışılması durumunda şifreler derhal iptal edilerek ilgililer hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

o zaman bu madde tam olarak neyi ifade ediyor?

Aslıhan
Reply to  Ucuza Uçak
4 yıl önce

Atıyorum eindhoven dan istanbula aldık check in yapmak gerekiyor demişsiniz kullanmasanız bile ama ödeme aşamasında online check in yapılamadığını söylüyor o hava limanından. O zaman gelen kod yanar mı? Hem uçmucaz hem check in yapamıcaz çünkü ama parasını ödücez

Semih
Reply to  Alper
4 yıl önce

Biletleri sadece ucuz olan gidiş istikametine alabilirmiyim ? Yani 2 tane istanbul lyon gidiş alırsam 2 şifre gelir mi ?

Andy
4 yıl önce

Teşekkürler
Bir kişi en çok kaç şifre kazanabilir
Birden fazla deniyor
Gidiş ayrı dönüş ayrı iki şifre gelecek
4 uçuş yapılırsa 4 şifre gelebilir mi acaba

Uğur
4 yıl önce

Bileti alıp daha sonra açığa alsak. Hediye kod iptal olur mu?

4 yıl önce

Merhaba ben 7-10 eylul tarihine bilet aldim ancak kampanyaya iliskin herhangi bir uyari bir mail vb almadim normal mi?

Selen
4 yıl önce

Benim biletim tum sartlari saglamasina ragmen bu biletten bir bedava bilet kazanacaksiniz ibaresi gorunmedi. Kampanyadan faydalanamadim mi demek oluyor bu acaba?

Selen
Reply to  Ucuza Uçak
4 yıl önce

Ah tamam mobil uygulamadan aldim. Cok tesekkurler

Reply to  Selen
4 yıl önce

Bedava bilet fırsatından yararlanmak için pegasus BolBol üyesi olmamız gerekiyor mu ?

Altan
Reply to  Ucuza Uçak
4 yıl önce

Ben pc üzerinden belirtilen tarihlerde prag bileti aldım, bende de uyarı çıkmadı. Bir şeyi eksik yapmış olabilir miyim?

Emel
4 yıl önce

esas biletle örneğin belgrad a gidip hediye biletle mısır a gidebilir miyiz yani?
bin kez paylaştınız ancak inanılır gibi değil!
ayrı ayrı belgrad gidiş ve dönüş aldıgımda 2 şifrem olacak ve onlarla yine ayrı ayrı istediğim yere gidiş dönüş alabilirim?

Orhun
4 yıl önce

merhaba, dönüş biletimi Berlin den İstanbula alacagım bu bilet içinde hediye bilet (şifre ) gelecek mi?
Sadece İstanbul çıkışlı biletler değil yani? Şimdiden teşekkürler.

Ayse
4 yıl önce

Bedava bilet tamamen bedava mı oluyor, yoksa vergi vs onları ödüyor muyuz?

Dilara
4 yıl önce

İlk biletini alip ikinci yere gitmek istemeyen kisiler olursa ben ilk biletinin yari parasini veririm kodu indirimli tarihlerde kullanmayacak olan kisiler benimle iletisime gecebilir mi acaba ? 28 martta amsterdama gidip 30 unda nikahim var arkadaslarima almak istiyorum aranizdan cikan olursa lutfen benimle iletisime gecsin tesekkurler

Sinem becerir
4 yıl önce

18 eylul gidis frankurt 21 eylul donus stutgard 640 tl ye aldim. Biraz kurcalarsaniz cok uygun lokasyonlar var. Gidis donusu ayni yerden almaniza gerek yok gecislere bakin. Mesela 5 euroya frankurt stutgard otobusle 1 bucuk saate gecebiliyorsunjz.

Metin
4 yıl önce

1. Uçuş tarihlerinin belirlenmesinde Pegasus tarafindan ilan edilen tarifeli kalkış saati esas alinır.

Burda tam olarak ne demek istiyor?

2. Kampanya tarihlerine uygun olarak biletlenen yurt dişi uçuşlarından, yurt dışı veya yurt içi uçuşlarında geçerli olacak bedava bilet şifresi kazanılacaktır.

YURT DIŞI VEYA YURTİÇİ ? Yani herhangi birisi için mi şifre gönderilecek?

Metin
Reply to  Ucuza Uçak
4 yıl önce

Teşekkürler. Umarım kelime oyunu yapmıyordur Pegasus.

Melik
4 yıl önce

Kafama takılan tek kısım örneğin ben biletimi uygun tarihler içerisinde gidiş ayrı dönüş ayrı aldım. Sonuç olarak iki kodum olacak ve bu kodun biri ile Bishkek’e gidiş diğer kodla ise Osh’dan dönüş alabilir miyim veya Bishkekten geri dönüş ? Teşekkürler şimdiden. 🙂

Gezmece Bunlar
Reply to  Melik
4 yıl önce

– Bedava bilet şifresi İstanbul Sabiha Gökçen–Kahire, Bişkek–Oş , Roma – Bari, Roma-Torino, Roma-Napoli, Roma-Katanya, Roma-Venedik, Roma-Cenova uçuşlarında kullanılamaz.
Bedava bilet şifreni sadece bu güzargahlarda kullanamıyorsun.Bahsettiğin güzergahlarda kullanabilirsin.

Fuat
4 yıl önce

Selamlar.. ben pegasusla 16-19 aralıkta barselonaya uçmayı düşünüyorum. Bu şekilde bana yardımcı olabilecek bi kampanya var mı acaba?

Kerim
4 yıl önce

Admin herhangi bir sorum yok sadece teşekkür etmek istedim sanırım gün boyu bununla uğraştınız güzel hizmet…

Gökhan
4 yıl önce

Jetcost sitesinden alınan pegasus uçuşları bazı hatlar için daha ucuz oluyor. Jetcost üzerinden satın alsak, pegasus’da zaten mail atıyor bize. Jetcostan alınan biletler için de pegasus hediye veriyor mu?

Cihan
4 yıl önce

Emin olmak adına soruyorum. Kampanya kapsamında İzmir-Kiev gidiş Kiev-İzmir dönüş biletini ayrı ayrı aldım (aynı havalimanı ve aynı güzergah) bedava biletimi de uygun tarihlerde gidiş Sabiha Gökçen-Barcelona, dönüş Barcelona-Sabiha Gökçen olarak alabilirim. Aynı güzergah olmasında problem yok değil mi? (Gidişi bir şehirden dönüşü başka şehirden alanlar yüzünden kafam karıştı kusura bakmayın) Emin olamadım böyle bir şart da göremedim açıklamada. Cevaplarsanız çok sevinirim. Sorun yoksa hemen biletlemeyi yapacağım ilk basamak için…

İpek Öztürk
4 yıl önce

ankara’dan bilet arayanlar için maalesef fiyatlar çok yüksek. yukarıda komik rakamlara bilet alanlar var. ankara için imkansız. ama belli bir rakam üstüne çıkanlar için yine de bu kampanya avantajlı. bilgiler için teşekkür ederiz.

Ömer
4 yıl önce

Bilet alırken otomatik olarak 2kat bolpuan veriyor. Bununla ilgili bir sıkıntı olmaz değil mi? Diğer kampanyayla birleştiği için bilet vermiyoruz demesineler sonra.

Ozgur
4 yıl önce

Geçen sene tecrübe etmiş birisi varsa yardımcı olabilir mi? Soru şu ben eşim ve kızım için yeterli indirim kodunu kazanacağız. Ancak hediye kodu biletlemede şöyle bir durum var.. tek pnr da birden fazla kişi varsa hediye kodu bir kişide indirim yapar diyor.. bundan normal birşey olamaz… bu durum da eşim ve ben ayrı ayrı bilet alabiliriz . Sorun olmaz.. ama kızım 12 yaşından küçük olduğu için bu durum da onu birimizin yanında biletlemeliyiz… e bu durumda da onun için ikinci kodu nasıl sisteme gireceğim???

Ozgur
Reply to  Ozgur
4 yıl önce

Bu arada kampanyada net bir şekilde iki yaşından büyük çocuklar hediye bilet kazanır diyor bunda da bir gariplik yok.. ancak biletlere kısmı muallak…

Ozgur
Reply to  Ucuza Uçak
4 yıl önce

Hocam öncelikle teşekkürler. Sorum aslında kazanım ile ilgili değil kullanımla ilgili. Kazandıklarımızı kullanma aşamasında Pegasus tek Pnr da kodla bir kişiyi indirim yaparım diyor.. bu normal olan.. eşim ve ben ayrı ayrı biletlere yapabiliriz. Ancak kızımın birimizin pnr inşa olması gerekiyor… bu durumads da kızım aynı pnr da iki kişi olacağı için indirimden yararlanamıyor… 12 yaşından küçüklere bağımsız bilet Almak için call center i ara diyor ancak bu seferde call center da kod kullanılmıyor…

Abdullah
Reply to  Ozgur
4 yıl önce

Hocam soruna cevap bulabildiniz mi? Çözüm bulamadığım için bekliyorum kodları kullanamadim daha bu yüzden.

Şükrü kaya
Reply to  Ucuza Uçak
4 yıl önce

Anladığım kadarıyla müşteri hizmetleri ni arayınız diyor bu durum için öyle bilet alin

nbsy
Reply to  Ozgur
4 yıl önce

Merhaba özgür bey,
Ayni sekilde 2yasindan buyuk bi kizimiz var. kod kullanirken onu faydalandiramadik. Cagri merkezini aradik. Once kendi biletleriniz icin kodu kullanin ondan sonra tekrar arayin dediler. O sekilde yaptik. Ebeveynlerden birinin PNR kodu uzerine cocugu isliyorlar. Kodu oyle kullanabiliyorsunuz. Onaya gonderdik mail gelecek size onaylandiktan sonra dediler. Onu bekliyorum.

Ender
Reply to  Ozgur
4 yıl önce

Ellerine emegine saglık..
Ben ADBden Baküye ayrı ayrı gidiş ve dönüş aldım.
Bedava biletleri Afrika için kullanmak istiyorum, ama ADB den direk uçuş yok,
SAW üzerinden biletlerimi alıp kullanabilir miyim?
Yoksa ADB üzerinden aldım diye mutlaka ADB çıkış ve girişli mi olması lazım bedava biletlerin?
Yanıtın için şimdiden çok teşekkürler.

Ender
Reply to  Ucuza Uçak
4 yıl önce

Teşekkürler, selamlar

Ecmel
4 yıl önce

Merhabalar, ben de teşekkür etmek istiyorum 🙂
Bir de şöyle sorum olacak, Kıbrıs dahil değil diyor ama Eylül Kıbrıs bileti alırken yukarıda ‘Bu uçuştan bedava bilet kazanabilirsin’ diyor. Bedava bileti mi Kıbrıs’ta kullanamıyoruz acaba?

Hacikemal
Reply to  Ecmel
4 yıl önce

bunu ben de merak ediyorum hocam

İlkay
4 yıl önce

Merhaba, bile)ti aldıktan sonra 24 saat içinde bagaj hakkımızı aynı tarifeden yükseltebilyor muyuz? (şu an +75 liradan 20kglik bagaj) Ve 8 kglik bagaj 6 günlük Ukrayna turu için yeterli olur mu sizce? 5-6 iç çamaşırı, 1-2 tişrt, 1-2 gömlek, 1-2 pantolon yeterli olur herhalde? Teşekkürler

Sait
Reply to  İlkay
4 yıl önce

hocam zaten bir adet 8kglık kabin bagajı ve sırt çantası bunların hepsini alır sorun yaşamazsınız.

Mert
4 yıl önce

Ucuzundan 2 adet Viyana-İstanbul bileti alıp gelen 2 kodla gidiş-dönüş istediğim yere tatil planı yapabiliyor muyum ?

Aslıhan
4 yıl önce

İnstadan yazdım zaten size .pegasusu aradım diye yani eindhoven viyana ya da online check in yapılamayan yerlerden kullanmıcaklarsa almaları için yönlendirmeyin bence

Mustafa
Reply to  Aslıhan
4 yıl önce

viyana da online check in olduğu şeklinde bilgi var pegasus sitesinde. olmadığına emin misiniz?

Ernesto
4 yıl önce

eylüle gidiş geliş ucak bileti alsam, bedava bilet ile de şubat ayına biletleme yapsam, eylüle aldıgım ana biletlerde de ceza ödeyip bileti ekim sonuna gidiş dönüş yapsam şubat ayında ki beleş ucuslarım etkilenirmi? ödeyeceğim ceza miktarı normalden çok mu fazla olur ? teşekkürler

Aslıhan
4 yıl önce

Evet o listede var baktım ben de ona ama öfeme aşamasına geldiğinde şöyle yazıuor “bu uçuşta otomatik check in yapılamamaktadır. “Yanında ki i harfine infoya tıklayınca da “otomatik check in işlemi yalnızca online check ine uygun havalimanlarından yolculuk edecek yolcular için geçerlidir “ diyor bence bi daha aramalıyım .online check in yapılan listede viyana var ama koltuk seçimi sayfasına gelince nefen böyle bir uyarı çıkıyor diye

Özgül
Reply to  Aslıhan
4 yıl önce

Ben birkaç yurt dışı uçuşu (Berlin, Kiev, vb.) seçip denedim ve hepsinde yer seçimi sayfasında belirttiğiniz uyarı var. Bu sistemsel bir hata olabilir, sonuçta yurt dışındaki hiçbir havaalında online check-in olmaması daha az olası…

Aslıhan
4 yıl önce

Aradım yetkili kişiye sordu bu seferki temsilci de tam vakıf değiller bence.ilk temsilci uçuş olmayınca check in olmayınca yanar bedava dedi ikinci konuştuğum check in yapılması diye bi şart yok şartlarda bileti almanız yeterli dedi benim devreler yandı sizinkini de yaktım kusura bakmayın.Son durum bu yani.

ersoy
4 yıl önce

hocam ben ucuz biletleri göremiyorum lyon munih vs. net tarih verebilir misin?

ersoy
Reply to  ersoy
4 yıl önce

490 tl civarı görünüyor en ucuz biletler.

İbrahim
4 yıl önce

İstanbul lyon bileti aldım ama kampanya hakkında hiç bir şey yazmıyordu yine de bedava bilet gelir değil mi

ayse
4 yıl önce

selamlar,
2 ağustos tarihinde aldığım bilet için herhangi bir kod gelmedi.
mail yanlış yazılırsa pegasus sorumlu değildir, şifre alamazsınız yazıyor.
maili yanlış yazmış olabilirim.
hemen geldi mi şifreler özellikle 2 ağustosta alanlar için?

bedri
4 yıl önce

Aynı hesaptan 2 gidiş 2 gidiş ve 4 dönüş bileti aldım. Gidiş ve dönüşleri aynı anda almadım 8 kod gelmesi gerekmez mi?

Duygu sümer
4 yıl önce

Merhaba dün kampanyadan bilet alıp kodu gelen var mı acaba?

Şükrü kaya
4 yıl önce

Eylül ayında ayrı ayrı 2 bilet alsak, Ocak ayında gidiş dönüş için kullanabilir miyim

Cagatay
4 yıl önce

Benim merakim her ucaklata belli bir kontenjan varmi bedava kodlari kullanmak icin iki aile alazac 6 kisiyi gelecek seyahatte bir arada yer almazsak manasi yok bir bilginiz vami

Ece türkyılmaz
4 yıl önce

Merhaba, öncelikle teşekkürler🐣 Biz bilet almaya karar verdik fakat tarihler konusunda beklememiz gereken bir durum var. Sorumuz şu: iptal değil de değişiklik hakkını kullanbilir miyiz? Aynı maaliyet yazılmış ama küsürata kadar aynı mı demek bu yoksa üstüne para ekleyip değişikliği yapabilie miyiz bedava bilet kodunu kaybetmeden?

Mustafa
4 yıl önce

Merhaba, benim hesabımdan eşim ve benim için bilet aldık sadece gidiş olarak. 2 tane mi kod gelecek yoksa önce birimizin sonra diğerimizin biletini mi almamız gerekirdi.

Furkan k
4 yıl önce

Bedava biletler ile en mantıklı nereye gidebilirim? Şuanlık sadece Pasaportum var

Cenk karataş
4 yıl önce

Merhaba ben gidiş dönüş aynı aldım tek kod geldi bununla ilgili ne yapabılırım

Kubilay
3 yıl önce

Bu sene de aynı kampanyayı yaparlar mı acaba?