Pegasus uçak bileti

Pegasus 1 Alana 1 Bedava Kampanyası

Pegasus geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de herkese yönelik 1 alana 1 bedava bilet kampanyası yaptı. Biz 20 Ağustos – 30 Eylül arasında bilet alacağız. Bu alacağımız uçak bileti sayesinde 1 Kasım – 28 Mart arası Pegasus’un uçtuğu tüm güzergahlara bedavaya uçacağız. Nispeten çok pahalı olan güzergahlar Fas, Mısır ya da Bişkek’e uçabilirsiniz. Bu uçuşlar genelde 2000 TL civarı olacağı için bunları bedavaya getirmek hepimiz için güzel bir anlam ifade ediyor. Pegasus 1 alana 1 bedava 2019 kampanyası 2020 için de yine gelecektir çünkü geleneksel olarak 2 senedir üst üste yapıyorlar.

Pegasus 1 Alana 1 Bedava Kampanyası Kuralları

Kampanya Kuralları:

– Bedava Bileti Kazanmak İçin Kampanya Katılım Tarihi: 1 – 4 Ağustos 2019 (Türkiye yerel saatine göre 1 Ağustos 2019 saat 10:00’dan itibaren 4 Ağustos 2019 saat 23:59’a kadar www.flypgs.com veya Pegasus mobil uygulaması üzerinden satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir).

– Bedava bilet kazanmak için 20 Ağustos – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek yurt dışı uçuşlar için bilet satın alınmalıdır.

– Bedava Bilet, aşağıda belirtilen tarihler haricinde, 1 Kasım 2019 – 28 Mart 2020 tarihleri arasındaki uçuşlar için kullanılabilecektir.

– Bedava bilet aşağıdaki tarih aralıkları için kullanılamaz;

– Yurt dışı uçuşlar için; 19 Aralık 2019 – 10 Ocak 2020

– Yurt içi uçuşlar için; 15-25 Kasım 2019, 27 Aralık 2019-2 Ocak 2020, 17 Ocak-3 Şubat 2020

– Uçuş tarihlerinin belirlenmesinde Pegasus tarafından ilan edilen tarifeli kalkış saati esas alınır.

Bedava Bilet Kazanım Koşulları:

– Kampanya tarihlerine uygun olarak biletlenen yurt dışı uçuşlarından, yurt dışı veya yurt içi uçuşlarında geçerli olacak bedava bilet şifresi kazanılacaktır.

– Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir.

– Bir misafir birden fazla bedava bilet hakkı elde edebilir.

– 2 yaş üzeri tüm misafirlerimiz bedava bilet şifresi kazanabilir.

– Kampanya 2 yaş ve altındaki bebek misafirlerimizi kapsamamaktadır. Bebek misafir bilet satın alındığı tarihte 0-2  yaş arasında olup uçuş tarihinde 2 yaşını geçecek olsa bile bedava bilet şifresi kazanamaz.

– Tek yön veya gidiş dönüş uçuşlarda PNR’da yer alan her bir kişi birer adet bedava bilet şifresine hak kazanacaktır.

– Bağlantılı uçuşlarda yapılan iki uçuşun sadece bir uçuş parkurundan bedava bilet şifresi kazanılır. Örneğin Beyrut – İstanbul- Paris uçak bileti satın alımından bir adet bedava bilet şifresi kazanılacaktır.

– Şifreler biletlemeyi takip eden 72 saat içerisinde bilet satın alınırken belirtilen iletişim bilgilerinde yer alan e-posta adresine gönderilecektir.

– E-posta adresi yanlış yazıldığı için gönderilen şifre kendisine ulaşmayan misafirlerimize tekrar şifre gönderimi yapılmayacak olup Pegasus’un bundan doğan hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu sebeple bilet satın alırken doğru e-posta adresini yazdığınızdan emin olmalısınız.

– Kampanya sadece Pegasus’un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

– Kampanya İstanbul Sabiha Gökçen–Kahire, Bişkek–Oş , Roma – Bari, Roma-Torino, Roma-Napoli, Roma-Katanya, Roma-Venedik, Roma-Cenova uçuşlarında geçerli değildir.

– Bedava bilet hakkı, hak kazanımını sağlayan ana biletin iptal edilmesi durumunda kaybedilir.

– Bedava bilet şifresi kullanıldıktan sonra, hak kazanımını sağlayan ana biletin iptal edilmesi durumunda, ana bilete ilgili ücret sınıfına göre tam ceza uygulanır.

– Bedava bilet şifresi kullanılmadan, şifre hak kazanımını sağlayan ana bilette değişiklik yapılması durumunda değişiklik yapılan uçuş kampanya hak ediş kurallarına uygun değilse, bedava bilet hakkı iptal olur.

– Bedava bilet şifresi kullanıldıktan sonra, şifre hak kazanımını sağlayan ana bilette değişiklik yapılması durumunda ilgili sınıfın normal değişiklik kuralları geçerli olur.

– Bedava biletlere ilişkin şifreler münferit kullanım amaçlıdır, kar amacı güdülerek topluca ya da tek tek devredilmeye, kullanılmaya, satılmaya veya paylaşılmaya çalışılması durumunda şifreler derhal iptal edilerek ilgililer hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

– BolPuan ile satın alınan biletlerden de şifre kazanılabilir.

– Kampanya farklı satış ve puan kampanyaları ile birleştirilemez.

– İptal ve iade – değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.

Bedava Bilet Kullanımı:

– Bedava bilet şifresi www.flypgs.com ve mobil uygulama üzerinden yapılacak biletlemelerde kullanılabilir.

– Bedava bilet şifresi 1 Kasım 2019 – 28 Mart 2020 tarihleri arasında yapılacak (yukarıda belirtilen tarih aralıkları hariç olmak üzere) tek yön, direkt uçuşlar için kullanılabilir.

– Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlemek için PNR’da tek yön uçuş bulunmalıdır. Gidiş-dönüş veya bağlantılı uçuş seçilerek ödeme aşamasına gelindiğinde kampanyadan faydalanılamaz.

– Bedava biletinizi uçuş yapmak istediğiniz tarihten en geç 15 gün öncesine kadar almanız / biletlemenizi yapmanız gerekmektedir. Bedava biletin şifresi ile biletleme yapılabilecek son gün 13 Mart 2020’dir. Bu tarihe kadar biletleme yapılmaması halinde bedava bilet hakkı kaybedilir.

– Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlenirken PNR’da birden fazla kişi bulunması durumunda indirim tek kişiye uygulanacaktır.

– 2-12 yaş arası misafirlerin biletlemeleri PNRda bir yetişkin bulunması durumunda flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması üzerinden yapılabilir. 2-12 yaş arası misafirlerin biletlemesini PNRda bir yetişkin olmadan yapabilmek için Çağrı Merkezimize 0888 228 12 12 numarasından ulaşılması gerekmektedir.

– Bedava bilet şifresi yurt içi uçuşlarda Eko paket, yurt dışı uçuşlarında Süper Eko paket satın alımında kullanılabilir. Bunun dışında eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

– Bedava bilet şifresi Kıbrıs uçuşlarında kullanılamaz.

– Bedava bilet sadece Pegasus’un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

– Bedava bilet şifresi İstanbul Sabiha Gökçen–Kahire, Bişkek–Oş , Roma – Bari, Roma-Torino, Roma-Napoli, Roma-Katanya, Roma-Venedik, Roma-Cenova uçuşlarında kullanılamaz.

– Şifreler iletildiği gün itibariyle yukarıda belirtilen tarihe kadar kullanılabilir. Her şifre tek kullanımlıktır.

– Bedava bilette iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.

– Kampanya farklı satış ve puan kampanyaları ile birleştirilemez.

– Pegasus kampanya kurallarında dilediği zaman tek taraflı olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kurallarında Pegasus tarafından yapılacak herhangi bir değişiklik sonucunda kazanılmış hak iddiası dahil hiçbir talepte bulunulamaz.

Biletleme işlemi bu kurallara uygun şekilde oluşturulup ödeme sayfasına gelindiğinde;

– Bedava bilet şifrenizi, kampanyalar altında yer alan “kod girmek istiyorum” alanına, kampanyadan kazandığınız şifreyi yazıp kampanyayı uygula butonuna basarak alabilirsiniz.

Pegasus 1 Alana 1 Bedava Kampanyası Püf Noktalar

 • 20 Ağustos – 30 Eylül arası alacağınız biletleri gidiş-dönüş olarak alırsanız tek şifre gelecektir. Bu yüzden biletlerinizi tek yön olarak alınız.
 • Bilet alımında herhangi bir sınıftan bilet alabilirsiniz ancak bedava biletiniz süper eko olmak zorunda. Siz bagaj isterseniz ücretiyle beraber ilave ettirebilirsiniz daha sonra.
 • Bilet alırken herhangi bir yere kampanya vs girmenize gerek yok. Olağan şekilde biletinizi almalısınız.
 • Aldığınız uçak biletini değiştirebilirsiniz ancak bunu yine aynı mahiyetteki uçuşla değiştirmelisiniz. Kampanya tarihleri dışındaki veya güzergah dışındaki değişiklik bedava kodunuzu iptal edecektir.
 • Uçak bileti aldınız. Oldu ya hastalandınız nemli bir işiniz çıktı gidemediniz. Bu durumda Check-in yapıp uçuşu kullanmayabilirsiniz. Bedava kodunuz silinmeyecektir.
 • Yurt dışı uçak bileti alıp bunu yurt içi biletle değiştirirseniz bedava kodunuz silinecektir.
 • Bedava kodlar 72 saat içinde mail hesabınıza gelecektir. Spam klasörüne düşebilir. Mail adresiniz muhakkak doğru olmalıdır.
 • En ucuz rotalar İstanbul- Münih gidiş, İstanbul-Frankfurt gidiş  ve İstanbul – Lyon gidiş 287 TL. Yine en ucuz rotala Eindhoven-İstanbul dönüş 265 TL. Eylül ayında birçok tarih bu fiyata satılmakta.

Pegasus Uçak Bileti Rotaları

pegasus 1 alana 1 bedavaBu rotalarda uçak bileti alabilirsiniz. Fiyatları genel çerçeveden görebilmek için buraya tıklayıp harita üzerinde hareket ettikçe gidiş-dönüş fiyatları görebileceksiniz. Eğer tek yön aramak isterseniz ekranın sol üstünden gidiş-dönüş seçeneğine tıklayıp bunu tek yön yapabilirsiniz. Telefon yerine bilgisayardan kullanmanız hakimiyet açısından daha sağlıklı olacaktır.

Pegasus Online Check-İn Listesi

Pegasus havalimanlarının online check-in listesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Alacağınız uçak biletlerinde en büyük külfet konaklama olacak. Bu yüzden konaklamalarınızda 230 TL indirim kullanarak rezervasyon yapmak isterseniz buradaki yazımı okuyabilirsiniz.

104 Yorum Yapıldı

 • Murat
  1 Ağustos 2019 - 15:58

  Aldığımız bilette uçuş yapmamız şart değil diye biliyorum. Ayrıca tek bilette iki kişi bilet alacak ancak 1 mail adresi giriyoruz iki bedava bilet kodu da tek mail adresine mi gelecek ?

  Cevap
  • Eren
   3 Ağustos 2019 - 23:37

   Bana gelen kodu kız arkadaşıma devredebilir miyim? Bolpuan mıydı o üyeliğim açıkken almıştım bileti o yüzden kod ismime mi tanımlanmıştır?

   Cevap
   • Ucuza Uçak
    4 Ağustos 2019 - 11:27

    Evet başkası kullanabilir

    Cevap
 • Ucuza Uçak
  1 Ağustos 2019 - 15:59

  İlk sorunuz için cevap yazıda var. İkinci sorunuz için iki kişi tek bilet alırsanız iki PNR kod olacak ve iki şifre gelecek mail adresinize.

  Cevap
  • şule
   3 Ağustos 2019 - 22:18

   merhaba, webden kampanya kısmından bilet alırken çocuk seçemiyorum, normal bilet almadan yapsam olur mu?

   Cevap
   • Ucuza Uçak
    4 Ağustos 2019 - 11:28

    Telefondan deneyin bir de isterseniz

    Cevap
 • Alper
  1 Ağustos 2019 - 16:14

  Gelen kodu başkasına versek o kişinin kodu kullanma olanağı var mı?

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   1 Ağustos 2019 - 16:30

   Evet.

   Cevap
   • arif emre
    2 Ağustos 2019 - 00:56

    -Bedava biletlere ilişkin şifreler münferit kullanım amaçlıdır, kar amacı güdülerek topluca ya da tek tek devredilmeye, kullanılmaya, satılmaya veya paylaşılmaya çalışılması durumunda şifreler derhal iptal edilerek ilgililer hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

    o zaman bu madde tam olarak neyi ifade ediyor?

    Cevap
    • Ucuza Uçak
     2 Ağustos 2019 - 10:03

     Aldığım şifreyi kardeşime verebilirim, babama anneme verebilirim. Ama sattığın tespit edilirse sorun yaşarsın.

     Cevap
     • Aslıhan
      2 Ağustos 2019 - 17:47

      Atıyorum eindhoven dan istanbula aldık check in yapmak gerekiyor demişsiniz kullanmasanız bile ama ödeme aşamasında online check in yapılamadığını söylüyor o hava limanından. O zaman gelen kod yanar mı? Hem uçmucaz hem check in yapamıcaz çünkü ama parasını ödücez

     • Ucuza Uçak
      2 Ağustos 2019 - 18:57

      Online check in yapılamayınca durum gerçekten çok karışık. Bilemedim. Emin olmadığım için yanlış yönlendirmiyeyim

  • Semih
   2 Ağustos 2019 - 18:36

   Biletleri sadece ucuz olan gidiş istikametine alabilirmiyim ? Yani 2 tane istanbul lyon gidiş alırsam 2 şifre gelir mi ?

   Cevap
   • Ucuza Uçak
    2 Ağustos 2019 - 18:56

    Aynı uçağa aynı kişi 1 bilet alabilir. 2. Bileti aynı kişiye alamazsın. Arkadaşına grlan alabilirsin

    Cevap
 • Andy
  1 Ağustos 2019 - 16:26

  Teşekkürler
  Bir kişi en çok kaç şifre kazanabilir
  Birden fazla deniyor
  Gidiş ayrı dönüş ayrı iki şifre gelecek
  4 uçuş yapılırsa 4 şifre gelebilir mi acaba

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   1 Ağustos 2019 - 16:31

   Sınırsız şifre alabilirsiniz. 4 tek yön bilet için 4 şifre gelecektir.

   Cevap
 • Uğur
  1 Ağustos 2019 - 16:29

  Bileti alıp daha sonra açığa alsak. Hediye kod iptal olur mu?

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   1 Ağustos 2019 - 16:30

   Olur.

   Cevap
 • busra baskan
  1 Ağustos 2019 - 16:32

  Merhaba ben 7-10 eylul tarihine bilet aldim ancak kampanyaya iliskin herhangi bir uyari bir mail vb almadim normal mi?

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   1 Ağustos 2019 - 16:43

   Maili 72 saat içinde alacaksınız. Şimdilik bir mail gelmiyor bununla ilgili

   Cevap
 • Selen
  1 Ağustos 2019 - 16:35

  Benim biletim tum sartlari saglamasina ragmen bu biletten bir bedava bilet kazanacaksiniz ibaresi gorunmedi. Kampanyadan faydalanamadim mi demek oluyor bu acaba?

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   1 Ağustos 2019 - 16:44

   20- Ağustos – 30 Eylül arası bilet aldıysanız ve Kampanya İstanbul Sabiha Gökçen–Kahire, Bişkek–Oş , Roma – Bari, Roma-Torino, Roma-Napoli, Roma-Katanya, Roma-Venedik, Roma-Cenova bu güzergahlardan bilet almadıysanız merak etmeyin. Mobil uygulamadan alınca uyarı çıkmıyor.

   Cevap
   • Selen
    1 Ağustos 2019 - 16:58

    Ah tamam mobil uygulamadan aldim. Cok tesekkurler

    Cevap
    • Akın
     2 Ağustos 2019 - 10:13

     Bedava bilet fırsatından yararlanmak için pegasus BolBol üyesi olmamız gerekiyor mu ?

     Cevap
     • Ucuza Uçak
      2 Ağustos 2019 - 10:58

      Şartlar da yazmıyor. Mail adresinizi doğru yazın yeter ki.

   • Altan
    1 Ağustos 2019 - 18:31

    Ben pc üzerinden belirtilen tarihlerde prag bileti aldım, bende de uyarı çıkmadı. Bir şeyi eksik yapmış olabilir miyim?

    Cevap
    • Ucuza Uçak
     1 Ağustos 2019 - 19:04

     Sorun yok. Kurallara uygun tarihte kurallara uygun güzergahta bilet aldığınız için sorun yok. İlla uyarıya takılmayın.

     Cevap
 • Emel
  1 Ağustos 2019 - 16:44

  esas biletle örneğin belgrad a gidip hediye biletle mısır a gidebilir miyiz yani?
  bin kez paylaştınız ancak inanılır gibi değil!
  ayrı ayrı belgrad gidiş ve dönüş aldıgımda 2 şifrem olacak ve onlarla yine ayrı ayrı istediğim yere gidiş dönüş alabilirim?

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   1 Ağustos 2019 - 16:47

   Evet Belgrad uçuşundan size şifre gelecek siz de bu şifreyle Şarm El Şeyh’e gidebilirsiniz. Üstelik bedava.

   Cevap
 • Orhun
  1 Ağustos 2019 - 16:56

  merhaba, dönüş biletimi Berlin den İstanbula alacagım bu bilet içinde hediye bilet (şifre ) gelecek mi?
  Sadece İstanbul çıkışlı biletler değil yani? Şimdiden teşekkürler.

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   1 Ağustos 2019 - 17:00

   Türkiye çıkışlı olmasına gerek yok. Kampanya İstanbul Sabiha Gökçen–Kahire, Bişkek–Oş , Roma – Bari, Roma-Torino, Roma-Napoli, Roma-Katanya, Roma-Venedik, Roma-Cenova bu güzergahlar dışındaki tüm yurt dışı biletlerinden şifre gelecektir.

   Cevap
 • Ayse
  1 Ağustos 2019 - 17:29

  Bedava bilet tamamen bedava mı oluyor, yoksa vergi vs onları ödüyor muyuz?

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   1 Ağustos 2019 - 17:54

   Tamamen bedava

   Cevap
 • Dilara
  1 Ağustos 2019 - 17:33

  İlk biletini alip ikinci yere gitmek istemeyen kisiler olursa ben ilk biletinin yari parasini veririm kodu indirimli tarihlerde kullanmayacak olan kisiler benimle iletisime gecebilir mi acaba ? 28 martta amsterdama gidip 30 unda nikahim var arkadaslarima almak istiyorum aranizdan cikan olursa lutfen benimle iletisime gecsin tesekkurler

  Cevap
 • Sinem becerir
  1 Ağustos 2019 - 18:57

  18 eylul gidis frankurt 21 eylul donus stutgard 640 tl ye aldim. Biraz kurcalarsaniz cok uygun lokasyonlar var. Gidis donusu ayni yerden almaniza gerek yok gecislere bakin. Mesela 5 euroya frankurt stutgard otobusle 1 bucuk saate gecebiliyorsunjz.

  Cevap
 • Ucuza Uçak
  1 Ağustos 2019 - 19:05

  Helal olsun. Sabahtan beri bunu diyorum. Herkes armut piş ağzıma düş peşinde. Ben bir tarih ve güzergah verince o bilete ani talep oluyor fiyat şişiyor. Bu yüzden tarih vermiyorum kendiniz bakın diyorum.

  Cevap
 • Metin
  1 Ağustos 2019 - 19:06

  1. Uçuş tarihlerinin belirlenmesinde Pegasus tarafindan ilan edilen tarifeli kalkış saati esas alinır.

  Burda tam olarak ne demek istiyor?

  2. Kampanya tarihlerine uygun olarak biletlenen yurt dişi uçuşlarından, yurt dışı veya yurt içi uçuşlarında geçerli olacak bedava bilet şifresi kazanılacaktır.

  YURT DIŞI VEYA YURTİÇİ ? Yani herhangi birisi için mi şifre gönderilecek?

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   1 Ağustos 2019 - 19:07

   Kampanya 20 Ağustos 00:00 da başlar. Senin uçuşun 19 Ağustos 23:59 ise fatdalanamazsın diyor 1. Soruda.

   2. Soru için gelecek şifreyi istersen yurt dışı uçuşta kullan istersen yurt içi uçuşta kullan diyor.

   Cevap
   • Metin
    1 Ağustos 2019 - 19:20

    Teşekkürler. Umarım kelime oyunu yapmıyordur Pegasus.

    Cevap
 • Melik
  1 Ağustos 2019 - 19:21

  Kafama takılan tek kısım örneğin ben biletimi uygun tarihler içerisinde gidiş ayrı dönüş ayrı aldım. Sonuç olarak iki kodum olacak ve bu kodun biri ile Bishkek’e gidiş diğer kodla ise Osh’dan dönüş alabilir miyim veya Bishkekten geri dönüş ? Teşekkürler şimdiden. 🙂

  Cevap
  • Gezmece Bunlar
   1 Ağustos 2019 - 22:04

   – Bedava bilet şifresi İstanbul Sabiha Gökçen–Kahire, Bişkek–Oş , Roma – Bari, Roma-Torino, Roma-Napoli, Roma-Katanya, Roma-Venedik, Roma-Cenova uçuşlarında kullanılamaz.
   Bedava bilet şifreni sadece bu güzargahlarda kullanamıyorsun.Bahsettiğin güzergahlarda kullanabilirsin.

   Cevap
 • Fuat
  1 Ağustos 2019 - 19:34

  Selamlar.. ben pegasusla 16-19 aralıkta barselonaya uçmayı düşünüyorum. Bu şekilde bana yardımcı olabilecek bi kampanya var mı acaba?

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   1 Ağustos 2019 - 19:53

   An itibariyle malesef yok

   Cevap
 • Ucuza Uçak
  1 Ağustos 2019 - 19:52

  Evet alabilirsin. Altarmasız Pegasus uçuşunda kullanabilirsin.

  Cevap
 • Kerim
  1 Ağustos 2019 - 19:58

  Admin herhangi bir sorum yok sadece teşekkür etmek istedim sanırım gün boyu bununla uğraştınız güzel hizmet…

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   1 Ağustos 2019 - 20:49

   Çok teşekkür ederim. Gerçekten başım zongluyor artık

   Cevap
 • Gökhan
  1 Ağustos 2019 - 21:33

  Jetcost sitesinden alınan pegasus uçuşları bazı hatlar için daha ucuz oluyor. Jetcost üzerinden satın alsak, pegasus’da zaten mail atıyor bize. Jetcostan alınan biletler için de pegasus hediye veriyor mu?

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   2 Ağustos 2019 - 10:05

   Hayır vermez.

   Cevap
 • Cihan
  2 Ağustos 2019 - 00:21

  Emin olmak adına soruyorum. Kampanya kapsamında İzmir-Kiev gidiş Kiev-İzmir dönüş biletini ayrı ayrı aldım (aynı havalimanı ve aynı güzergah) bedava biletimi de uygun tarihlerde gidiş Sabiha Gökçen-Barcelona, dönüş Barcelona-Sabiha Gökçen olarak alabilirim. Aynı güzergah olmasında problem yok değil mi? (Gidişi bir şehirden dönüşü başka şehirden alanlar yüzünden kafam karıştı kusura bakmayın) Emin olamadım böyle bir şart da göremedim açıklamada. Cevaplarsanız çok sevinirim. Sorun yoksa hemen biletlemeyi yapacağım ilk basamak için…

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   2 Ağustos 2019 - 10:05

   Aynen öyle düşündüğün gibi

   Cevap
 • İpek Öztürk
  2 Ağustos 2019 - 00:59

  ankara’dan bilet arayanlar için maalesef fiyatlar çok yüksek. yukarıda komik rakamlara bilet alanlar var. ankara için imkansız. ama belli bir rakam üstüne çıkanlar için yine de bu kampanya avantajlı. bilgiler için teşekkür ederiz.

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   2 Ağustos 2019 - 10:01

   Ankara malesef hep böyle. Belki Kiev olabilir.

   Cevap
 • Ömer
  2 Ağustos 2019 - 02:47

  Bilet alırken otomatik olarak 2kat bolpuan veriyor. Bununla ilgili bir sıkıntı olmaz değil mi? Diğer kampanyayla birleştiği için bilet vermiyoruz demesineler sonra.

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   2 Ağustos 2019 - 10:00

   Bir sorun olmaz. Puan verme diyemiyoruz

   Cevap
 • Ozgur
  2 Ağustos 2019 - 10:50

  Geçen sene tecrübe etmiş birisi varsa yardımcı olabilir mi? Soru şu ben eşim ve kızım için yeterli indirim kodunu kazanacağız. Ancak hediye kodu biletlemede şöyle bir durum var.. tek pnr da birden fazla kişi varsa hediye kodu bir kişide indirim yapar diyor.. bundan normal birşey olamaz… bu durum da eşim ve ben ayrı ayrı bilet alabiliriz . Sorun olmaz.. ama kızım 12 yaşından küçük olduğu için bu durum da onu birimizin yanında biletlemeliyiz… e bu durumda da onun için ikinci kodu nasıl sisteme gireceğim???

  Cevap
  • Ozgur
   2 Ağustos 2019 - 10:52

   Bu arada kampanyada net bir şekilde iki yaşından büyük çocuklar hediye bilet kazanır diyor bunda da bir gariplik yok.. ancak biletlere kısmı muallak…

   Cevap
  • Ucuza Uçak
   2 Ağustos 2019 - 10:59

   2 yetişkin 1 çocuk tek yön bilet alırsanız 3 şifre gelecektir.

   Cevap
   • Ozgur
    2 Ağustos 2019 - 11:04

    Hocam öncelikle teşekkürler. Sorum aslında kazanım ile ilgili değil kullanımla ilgili. Kazandıklarımızı kullanma aşamasında Pegasus tek Pnr da kodla bir kişiyi indirim yaparım diyor.. bu normal olan.. eşim ve ben ayrı ayrı biletlere yapabiliriz. Ancak kızımın birimizin pnr inşa olması gerekiyor… bu durumads da kızım aynı pnr da iki kişi olacağı için indirimden yararlanamıyor… 12 yaşından küçüklere bağımsız bilet Almak için call center i ara diyor ancak bu seferde call center da kod kullanılmıyor…

    Cevap
    • Abdullah
     3 Ağustos 2019 - 01:14

     Hocam soruna cevap bulabildiniz mi? Çözüm bulamadığım için bekliyorum kodları kullanamadim daha bu yüzden.

     Cevap
    • Ucuza Uçak
     3 Ağustos 2019 - 09:22

     Evet çocuğunuza kendinizle beraber bilet alırsanız indirim sorun olur. Bu konu halkında net bilgim yok yanlış yönlendirmeyeyim. Belki çocuğa yetişkin bileti alıp kod kullanarak bedava yapmak mantıklı olabilir. Yetişkin biletlerle çocukların rahatça uçtuğu konusu tartılmıştı Facebook grubumunda.

     Cevap
     • Şükrü kaya
      3 Ağustos 2019 - 17:34

      Anladığım kadarıyla müşteri hizmetleri ni arayınız diyor bu durum için öyle bilet alin

    • nbsy
     3 Ağustos 2019 - 09:33

     Merhaba özgür bey,
     Ayni sekilde 2yasindan buyuk bi kizimiz var. kod kullanirken onu faydalandiramadik. Cagri merkezini aradik. Once kendi biletleriniz icin kodu kullanin ondan sonra tekrar arayin dediler. O sekilde yaptik. Ebeveynlerden birinin PNR kodu uzerine cocugu isliyorlar. Kodu oyle kullanabiliyorsunuz. Onaya gonderdik mail gelecek size onaylandiktan sonra dediler. Onu bekliyorum.

     Cevap
  • Ender
   3 Ağustos 2019 - 11:56

   Ellerine emegine saglık..
   Ben ADBden Baküye ayrı ayrı gidiş ve dönüş aldım.
   Bedava biletleri Afrika için kullanmak istiyorum, ama ADB den direk uçuş yok,
   SAW üzerinden biletlerimi alıp kullanabilir miyim?
   Yoksa ADB üzerinden aldım diye mutlaka ADB çıkış ve girişli mi olması lazım bedava biletlerin?
   Yanıtın için şimdiden çok teşekkürler.

   Cevap
   • Ucuza Uçak
    4 Ağustos 2019 - 13:53

    İlla ADB den u-kullanmanıza gerek yok. Pegasus uçuşu olsun yeterli.

    Cevap
    • Ender
     6 Ağustos 2019 - 08:34

     Teşekkürler, selamlar

     Cevap
 • Ecmel
  2 Ağustos 2019 - 11:00

  Merhabalar, ben de teşekkür etmek istiyorum 🙂
  Bir de şöyle sorum olacak, Kıbrıs dahil değil diyor ama Eylül Kıbrıs bileti alırken yukarıda ‘Bu uçuştan bedava bilet kazanabilirsin’ diyor. Bedava bileti mi Kıbrıs’ta kullanamıyoruz acaba?

  Cevap
  • Hacikemal
   2 Ağustos 2019 - 17:23

   bunu ben de merak ediyorum hocam

   Cevap
  • Ucuza Uçak
   2 Ağustos 2019 - 18:58

   Kasım’da bilet bakarken de bedava kazanacaksın çıkıyor. Sistemsel hata var. Kod geleceğini sanmıyorum ben.

   Cevap
 • İlkay
  2 Ağustos 2019 - 14:14

  Merhaba, bile)ti aldıktan sonra 24 saat içinde bagaj hakkımızı aynı tarifeden yükseltebilyor muyuz? (şu an +75 liradan 20kglik bagaj) Ve 8 kglik bagaj 6 günlük Ukrayna turu için yeterli olur mu sizce? 5-6 iç çamaşırı, 1-2 tişrt, 1-2 gömlek, 1-2 pantolon yeterli olur herhalde? Teşekkürler

  Cevap
  • Sait
   2 Ağustos 2019 - 17:11

   hocam zaten bir adet 8kglık kabin bagajı ve sırt çantası bunların hepsini alır sorun yaşamazsınız.

   Cevap
 • Mert
  2 Ağustos 2019 - 18:54

  Ucuzundan 2 adet Viyana-İstanbul bileti alıp gelen 2 kodla gidiş-dönüş istediğim yere tatil planı yapabiliyor muyum ?

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   2 Ağustos 2019 - 18:55

   Evet

   Cevap
 • Aslıhan
  2 Ağustos 2019 - 19:01

  İnstadan yazdım zaten size .pegasusu aradım diye yani eindhoven viyana ya da online check in yapılamayan yerlerden kullanmıcaklarsa almaları için yönlendirmeyin bence

  Cevap
 • Ernesto
  2 Ağustos 2019 - 19:09

  eylüle gidiş geliş ucak bileti alsam, bedava bilet ile de şubat ayına biletleme yapsam, eylüle aldıgım ana biletlerde de ceza ödeyip bileti ekim sonuna gidiş dönüş yapsam şubat ayında ki beleş ucuslarım etkilenirmi? ödeyeceğim ceza miktarı normalden çok mu fazla olur ? teşekkürler

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   3 Ağustos 2019 - 09:29

   Kod iptal olabilir. Ana bilet yani kod kazandığın bilet kampanya tarihleri dışındaki ıçuşla değiştirilirse kod iptal olabilir

   Cevap
 • Aslıhan
  2 Ağustos 2019 - 19:16

  Evet o listede var baktım ben de ona ama öfeme aşamasına geldiğinde şöyle yazıuor “bu uçuşta otomatik check in yapılamamaktadır. “Yanında ki i harfine infoya tıklayınca da “otomatik check in işlemi yalnızca online check ine uygun havalimanlarından yolculuk edecek yolcular için geçerlidir “ diyor bence bi daha aramalıyım .online check in yapılan listede viyana var ama koltuk seçimi sayfasına gelince nefen böyle bir uyarı çıkıyor diye

  Cevap
  • Özgül
   2 Ağustos 2019 - 19:53

   Ben birkaç yurt dışı uçuşu (Berlin, Kiev, vb.) seçip denedim ve hepsinde yer seçimi sayfasında belirttiğiniz uyarı var. Bu sistemsel bir hata olabilir, sonuçta yurt dışındaki hiçbir havaalında online check-in olmaması daha az olası…

   Cevap
 • Aslıhan
  2 Ağustos 2019 - 19:32

  Aradım yetkili kişiye sordu bu seferki temsilci de tam vakıf değiller bence.ilk temsilci uçuş olmayınca check in olmayınca yanar bedava dedi ikinci konuştuğum check in yapılması diye bi şart yok şartlarda bileti almanız yeterli dedi benim devreler yandı sizinkini de yaktım kusura bakmayın.Son durum bu yani.

  Cevap
 • ersoy
  2 Ağustos 2019 - 20:24

  hocam ben ucuz biletleri göremiyorum lyon munih vs. net tarih verebilir misin?

  Cevap
  • ersoy
   2 Ağustos 2019 - 20:28

   490 tl civarı görünüyor en ucuz biletler.

   Cevap
 • İbrahim
  2 Ağustos 2019 - 22:11

  İstanbul lyon bileti aldım ama kampanya hakkında hiç bir şey yazmıyordu yine de bedava bilet gelir değil mi

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   4 Ağustos 2019 - 13:58

   20 ağustos- 30 Eylül arası bir uçuşsa kod gelecektir.

   Cevap
 • ayse
  3 Ağustos 2019 - 01:12

  selamlar,
  2 ağustos tarihinde aldığım bilet için herhangi bir kod gelmedi.
  mail yanlış yazılırsa pegasus sorumlu değildir, şifre alamazsınız yazıyor.
  maili yanlış yazmış olabilirim.
  hemen geldi mi şifreler özellikle 2 ağustosta alanlar için?

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   3 Ağustos 2019 - 09:25

   Şifreler 24-36 saat arası geldi ilk gün için. Bu yüzden senin kod bugün gelecektir

   Cevap
 • Ucuza Uçak
  3 Ağustos 2019 - 09:26

  Yazıyı 15:40 da girdim. Kktc ile ilgili kısımda değişiklik yapmadım

  Cevap
 • bedri
  3 Ağustos 2019 - 11:46

  Aynı hesaptan 2 gidiş 2 gidiş ve 4 dönüş bileti aldım. Gidiş ve dönüşleri aynı anda almadım 8 kod gelmesi gerekmez mi?

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   4 Ağustos 2019 - 13:54

   Evet 8 kod gelir.

   Cevap
 • Duygu sümer
  3 Ağustos 2019 - 15:43

  Merhaba dün kampanyadan bilet alıp kodu gelen var mı acaba?

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   4 Ağustos 2019 - 13:57

   24 saat dolduktan sonra geliyor kodlar.

   Cevap
 • Şükrü kaya
  3 Ağustos 2019 - 17:37

  Eylül ayında ayrı ayrı 2 bilet alsak, Ocak ayında gidiş dönüş için kullanabilir miyim

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   4 Ağustos 2019 - 13:56

   evet

   Cevap
 • Cagatay
  3 Ağustos 2019 - 19:39

  Benim merakim her ucaklata belli bir kontenjan varmi bedava kodlari kullanmak icin iki aile alazac 6 kisiyi gelecek seyahatte bir arada yer almazsak manasi yok bir bilginiz vami

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   4 Ağustos 2019 - 13:55

   Hayır kontenjan yok. İstediğiniz uçuşu alabilirsiniz. Ama uçula en az 15 gün kala bilet alabilirsiniz. Mesela 1 gn sonrasına kod kullanamazsınız.

   Cevap
 • Ece türkyılmaz
  3 Ağustos 2019 - 20:31

  Merhaba, öncelikle teşekkürler🐣 Biz bilet almaya karar verdik fakat tarihler konusunda beklememiz gereken bir durum var. Sorumuz şu: iptal değil de değişiklik hakkını kullanbilir miyiz? Aynı maaliyet yazılmış ama küsürata kadar aynı mı demek bu yoksa üstüne para ekleyip değişikliği yapabilie miyiz bedava bilet kodunu kaybetmeden?

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   4 Ağustos 2019 - 11:29

   20 Ağustos-30 Eylül arası başka yurt dışı uçuşla değiştirirseniz üstüne para öderseniz ama kodunuz aktif olur.

   Cevap
 • Mustafa
  5 Ağustos 2019 - 12:18

  Merhaba, benim hesabımdan eşim ve benim için bilet aldık sadece gidiş olarak. 2 tane mi kod gelecek yoksa önce birimizin sonra diğerimizin biletini mi almamız gerekirdi.

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   6 Ağustos 2019 - 21:54

   Aynı anda iki kişilik bilet aldıysan 2 şifre gelecek

   Cevap
 • Furkan k
  5 Ağustos 2019 - 16:42

  Bedava biletler ile en mantıklı nereye gidebilirim? Şuanlık sadece Pasaportum var

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   6 Ağustos 2019 - 21:53

   Orta Asya Bişkek?

   Cevap
 • Cenk karataş
  2 Eylül 2019 - 17:19

  Merhaba ben gidiş dönüş aynı aldım tek kod geldi bununla ilgili ne yapabılırım

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   3 Eylül 2019 - 09:57

   Malesef bir şey yapamazsınız.

   Cevap
 • Kubilay
  20 Mayıs 2020 - 05:53

  Bu sene de aynı kampanyayı yaparlar mı acaba?

  Cevap

Bir Yorum Bırakmak İstermisiniz.