Pegasus Uçak Bileti Ücretsiz İptal Hakkı

Biletini satın aldığın andan itibaren 24 saat içinde ücretsiz iptal etme şansı sadece Pegasus’ta! Pegasus uçak bileti alımlarında diğer havayolu şirketlerine öncülük etti. Pegasus uçak bileti satın aldıktan sonra 24 saat içinde bize ücretsiz , cezasız iptal hakkı sunmaya başladı. Bu güzel uygulama için Pegasus’a teşşekür ediyorum.

pegasus uçak bileti

Pegasus Uçak Bileti İadesi Nedir?

Şöyle anlatalım:

Pegasus’un ucuz uçak bileti kampanyalarını yakaladın ve aniden bir çılgınlık yapmak istedin. Hiçbir plan yapmadan arkadaşınla birlikte tatile gitmeye karar verdin. Arkadaşına bu teklifi sunmak için aradın fakat ulaşamadın. Pegasus’un ucuz uçak bileti kampanyasını yakalamışken bunu da kaçırmak istemiyorsun tabii. Bu yüzden arkadaşına sormadan ona da bilet aldın. İçin rahat, arkadaşın tatile gidemeyeceğini söylese bile 24 saat içerisinde bileti kesintisiz iptal ederek paranın tamamını iade alabilirsin.

Unutma! Bunu sadece www.flypgs.com veya Pegasus mobil uygulama üzerinden aldığın biletler için yapabilirsin!

Biletini Pegasus internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden aldıysan, aşağıda belirtilen süreler içerisinde Pegasus İnternet Sitesi veya mobil uygulama üzerinden değişiklik ve iptal işlemi gerçekleştirmen durumunda bu değişiklik ve iptal işlemi için işlem bedeli uygulanmayacak ve paranın %100’ü iade edilecek:

a) Biletleme yapılan tarifeli uçuşun kalkış saatine 24 saat veya daha az süre olan hâllerde değişiklik veya iptal işleminin biletleme anından itibaren 30 dakika içerisinde gerçekleştirilmesi veya

b) Biletleme yapılan tarifeli uçuşun kalkış saatine 24 saat ila 72 saat süre olan hâllerde değişiklik veya iptal işleminin biletleme anından itibaren 60 dakika içerisinde gerçekleştirilmesi veya

c) Biletleme yapılan tarifeli uçuşun kalkış saatine 72 saatten fazla süre olan hâllerde değişiklik veya iptal işleminin biletleme anından itibaren 24 saat içerisinde gerçekleştirilmesi.

Konaklamayı nasıl ucuza getirebileceğinizi yazdığım Ucuza Nasıl Konaklama Ayarlayabiliriz konusunu okuyabilirsiniz. Aynı şekilde seyahatinizde günlüğü 18 TL den başlayan fiyatlarla araç kiralayabileceğiniz Günlük 18 TL’ye Araç Kiralama kampanyasını okuyabilirsiniz.

4 Yorum Yapıldı

Bir Yorum Bırakmak İstermisiniz.