Opodo'dan Ucuz Bilet Bulmak - Opodo Uçak Bileti - Ucuza Uçak

Opodo’dan Ucuz Bilet Bulmak – Opodo Uçak Bileti

Opodo uçak bileti konusunda bugüne kadar çok fazla faydalandığımız sitelerden biridir. Opodo global bir seyahat acentesi olarak Almanya, İspanya, İsviçre, Avusturya, Norveç… diye uzantıları olan şirkettir. Dönem dönem yurt içi uçuşları 1-2 Euro’ya vermesinden kendisini çok iyi tanırız. Tanımayanınız varsa Ucuza Uçak instagram sayfası ile tanıyacaklardır. 14 Şubat günü Sun Express uçuşları için Türkiye’nin dört bir yanından 1-5 Euro arası biletler aldık ve Mart ayında birçoğumuz 2-3 günlük de olsa tatile çıkacağız. Bu kampanyayı Türkiye’de ilk duyuran Ucuza Uçaktı yani bizdik. Kampanyayı paylaştıktan sonra muhtelif yerlerde bu kampanya paylaşıldı. Opodo uçak bileti kampanyasına aşağıda değinelim.

Şimdi yine Ucuza Uçak olarak yeni bir kampanya bulduk ancak kampanyada kullanılması gereken kart Entropay veya Viabuy kartlar olduğu için detaylı bilet paylaşımı yapmayacağım. Çünkü malesef bu kartlar an itibariyle Türkiye’de bulunmuyorlar. Eğer yurt dışındaysanız veya bir arkadaşınız ordaysa bu kartları temin edebilirsiniz. Muhakkak ileride de işinize yarayacaktır.

Gelelim yeni kampanyaya. Aşağıda da gördüğünüz gibi bilet fiyatları neredeyse bedava. Opodo.de adresinden bu fiyatlara erişmek mümkün ancak VPN programı açıp ülkemizin Almanya olması gerekmekte. İstanbul-Antalya 27 Mart uçuşunu görüyorsunuz aşağıda. 3 Euro’ya Pegasus bileti alabiliyoruz. 30 Mart Antalya-İstanbul için 4 Euro’ya Sun Express bileti alabiliyoruz. Ancak az önce bahsettiğim gibi Entropay veya Viabuy kart gerekli.

27 Mart İstanbul-Antalya
30 Mart Antalya-İstanbul

Bu biletleri tek tek ülke uzantısı deneyerek buluyorum. Daha kolay bir yolu malesef yok. Sizler de ara sıra Opodo’dan ülke uzantısı değiştirerek kampanya var mı yok mu araştırması yapabilirsiniz. Ara sıra böyle kampanyalar oluyor. Geçen sene kayak.it adresinde 3-5 Euro’ya yurt dışı biletleri vardı. Jetcost.com.pe adresinde %50 indirimli yurt içi biletleri vardı. Kampanyalar oluyor ve bunun takipçisiyim. Sizlerde isterseniz bu şekilde biletleri takip edebilirsiniz. Bol şans.

Opodo uçak bileti konusunda diğer paylaştığımız kampanyalara da göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
14 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Berfin Güney
5 yıl önce

Merhaba, bilgilendirmeniz sayesinde Opodo üzerinden bir bilet aldım fakat en son ödeme sayfasında ödemem göreken miktar 10€ olarak gözüktüğü halde kredi kartımdan 28€ çekildiğine dair bir bilgilendirme mesajı aldım. Bunun sebebi kullandığım kredi kartı mı, bir bilginiz var mı? Bir de bu biletleri Sunepress üzerinden doğrularken tur operatörü istiyor fakat Opodo seçenekler arasında yok. Siz doğrulamayı yaptınız mı, nasıl yapabildiniz? Şimdiden teşekkür ederim yanıtıza.

şule çakmak
Reply to  Ucuza Uçak
5 yıl önce

merhaba haziranda ankara antalya almam gerekiyor, ne yapabilirim?

turan
Reply to  Ucuza Uçak
4 yıl önce

merhabalar biz de istanbul amsterdam aldık. 24 saat içinde iptal talebi belirttim. bütün ödediğim ücreti geri alabilir miyim ?

Serkan
5 yıl önce

Bahsettiğiniz kartları yurt dışından temin ettiğimizde Türkiyedeki yurt içi biletlerinde kullanabilir miyiz?

SERKAN
Reply to  Ucuza Uçak
5 yıl önce

Yani kartlarım olsa dahil Türkiyeden alamam öyle mi

nafiz demiral
4 yıl önce

merhaba ucuza bilet;
26 mayıs izmir yada dalaman cıkıslı ,
30 yada 31 mayısta ızmıre yada dalaman a donuslu dusseldorf bileti bulamıyorum ucuza
yardım eder mısınız

param cok cok sınırlı

ezgi
4 yıl önce

opodo dan aldığım bileti faturalamam gerekiyor ancak asla geri dönüş yapmıyorlar. fatura ispatı için ne önerirsiniz

Sefa
4 yıl önce

Merhaba
Opodo dan iptal edilebiliyor mu bilginiz var mı

3 yıl önce

Merhaba : istisnasız ihtiyaca binaen tüm yazılarınızı okuyorum fakat bir türlü opodo dan 8 euro ya gördüğüm bileti alamıyorum. Prime üyelikleri de aldım herşeyi yaptım daha kart bilgisi girmeden ücreti indirimsiz çıkıyor daha nasıl bir yol izleyelim?