Opodo’dan Ucuz Bilet Bulmak

Opodo global bir seyahat acentesidir. Almanya, İspanya, İsviçre, Avusturya, Norveç… diye uzantıları olan şirkettir. Dönem dönem yurt içi uçuşları 1-2 Euro’ya vermesinden kendisini çok iyi tanırız. Tanımayanınız varsa Ucuza Uçak instagram sayfası ile tanıyacaklardır. 14 Şubat günü Sun Express uçuşları için Türkiye’nin dört bir yanından 1-5 Euro arası biletler aldık ve Mart ayında birçoğumuz 2-3 günlük de olsa tatile çıkacağız. Bu kampanyayı Türkiye’de ilk duyuran Ucuza Uçaktı yani bizdik. Kampanyayı paylaştıktan sonra muhtelif yerlerde bu kampanya paylaşıldı.

Şimdi yine Ucuza Uçak olarak yeni bir kampanya bulduk ancak kampanyada kullanılması gereken kart Entropay veya Viabuy kartlar olduğu için detaylı bilet paylaşımı yapmayacağım. Çünkü malesef bu kartlar an itibariyle Türkiye’de bulunmuyorlar. Eğer yurt dışındaysanız veya bir arkadaşınız ordaysa bu kartları temin edebilirsiniz. Muhakkak ileride de işinize yarayacaktır.

Gelelim yeni kampanyaya. Aşağıda da gördüğünüz gibi bilet fiyatları neredeyse bedava. Opodo.de adresinden bu fiyatlara erişmek mümkün ancak VPN programı açıp ülkemizin Almanya olması gerekmekte. İstanbul-Antalya 27 Mart uçuşunu görüyorsunuz aşağıda. 3 Euro’ya Pegasus bileti alabiliyoruz. 30 Mart Antalya-İstanbul için 4 Euro’ya Sun Express bileti alabiliyoruz. Ancak az önce bahsettiğim gibi Entropay veya Viabuy kart gerekli.

27 Mart İstanbul-Antalya
30 Mart Antalya-İstanbul

Bu biletleri tek tek ülke uzantısı deneyerek buluyorum. Daha kolay bir yolu malesef yok. Sizler de ara sıra Opodo’dan ülke uzantısı değiştirerek kampanya var mı yok mu araştırması yapabilirsiniz. Ara sıra böyle kampanyalar oluyor. Geçen sene kayak.it adresinde 3-5 Euro’ya yurt dışı biletleri vardı. Jetcost.com.pe adresinde %50 indirimli yurt içi biletleri vardı. Kampanyalar oluyor ve bunun takipçisiyim. Sizlerde isterseniz bu şekilde biletleri takip edebilirsiniz. Bol şans.

13 Yorum Yapıldı

 • Berfin Güney
  25 Şubat 2019 - 17:40

  Merhaba, bilgilendirmeniz sayesinde Opodo üzerinden bir bilet aldım fakat en son ödeme sayfasında ödemem göreken miktar 10€ olarak gözüktüğü halde kredi kartımdan 28€ çekildiğine dair bir bilgilendirme mesajı aldım. Bunun sebebi kullandığım kredi kartı mı, bir bilginiz var mı? Bir de bu biletleri Sunepress üzerinden doğrularken tur operatörü istiyor fakat Opodo seçenekler arasında yok. Siz doğrulamayı yaptınız mı, nasıl yapabildiniz? Şimdiden teşekkür ederim yanıtıza.

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   25 Şubat 2019 - 17:46

   10€ olan bilet ödeme ekranında yüksek çıktıysa ya ekstra seçtiniz ya da indirim olan kart yerine farklı kart girdiğiniz için indirim sıfırlandı. Öncelikle 24 saat içinde bu bileti iptal edebileceğinizi belirteyim. İkinci olarak doğrulamayı nasıl yapabileceğinizi daha önce yazmıştım. Buradan ulaşabilirsiniz. https://ucuzaucak.net/sunexpressten-1eya-aldigimiz-biletleri-nasil-dogrulayabiliriz/

   Cevap
   • şule çakmak
    19 Mart 2019 - 02:51

    merhaba haziranda ankara antalya almam gerekiyor, ne yapabilirim?

    Cevap
   • turan
    20 Ekim 2019 - 17:40

    merhabalar biz de istanbul amsterdam aldık. 24 saat içinde iptal talebi belirttim. bütün ödediğim ücreti geri alabilir miyim ?

    Cevap
    • Ucuza Uçak
     21 Ekim 2019 - 15:06

     Sadece Pegasus sitesi ve uygulamasından alınan biletler için geçerli bu durum.

     Cevap
 • Serkan
  11 Mart 2019 - 17:07

  Bahsettiğiniz kartları yurt dışından temin ettiğimizde Türkiyedeki yurt içi biletlerinde kullanabilir miyiz?

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   11 Mart 2019 - 17:15

   Entropay varsa Edreams Arjantin , Viabuy varsa Opodo Portekiz’den ucuza yurt içi bilet alabilirsiniz

   Cevap
   • SERKAN
    11 Mart 2019 - 17:34

    Yani kartlarım olsa dahil Türkiyeden alamam öyle mi

    Cevap
    • Ucuza Uçak
     11 Mart 2019 - 17:38

     Türkiye den bilet alma konusunda sorun yok. Alabilirsiniz

     Cevap
 • nafiz demiral
  5 Mayıs 2019 - 21:48

  merhaba ucuza bilet;
  26 mayıs izmir yada dalaman cıkıslı ,
  30 yada 31 mayısta ızmıre yada dalaman a donuslu dusseldorf bileti bulamıyorum ucuza
  yardım eder mısınız

  param cok cok sınırlı

  Cevap
 • Ucuza Uçak
  5 Mayıs 2019 - 22:57

  Jetcost Güney Afrika’da o tarihlerde ucuz bilet yoksa başka yerde yok şimdilik.

  Cevap
 • ezgi
  24 Ağustos 2019 - 20:17

  opodo dan aldığım bileti faturalamam gerekiyor ancak asla geri dönüş yapmıyorlar. fatura ispatı için ne önerirsiniz

  Cevap
 • Sefa
  21 Aralık 2019 - 13:00

  Merhaba
  Opodo dan iptal edilebiliyor mu bilginiz var mı

  Cevap

Bir Yorum Bırakmak İstermisiniz.