flixbus

Flixbus Tahtını BlaBlaBus ‘a Kaptırıyor – 0,99 Euro

Flixbux hepimizin bildiği gibi Avrupa’da low cost otobüs şirketidir. Nasıl uçak konusunda Ryanair, Wizzair, Volatea gibi uçak firmaları varsa otobüs sektöründe de Flixbus, Regiojet, Blablabus var. Blablabus Almanya içinde öyle bir kampanya yaptı ki otobüs biletleri sadece 0,99 Euro. Almanya dışındaki diğer Avrupa ülkelerinde ise 4,99 Euro. Bunun için herhangi bir indirim kodu veye indirim kuponuna da gerek yok.

Flixbus mu Blablabus mu ?

Flixbus yılların firmasıdır ancak piyasaya Blablabus’ın girmesi bizim için çok iyi oldu. Aralarındaki rekabetin tatlı olmasını dileyip fiyatların daha da düşmesini bekliyoruz.Aşağıda örnek güzergah ve fiyatlarını veriyorum. Muhakkak işine yarayacak olanlar vardır.

flixbus

Berlin > Frankfurt Ab 0,99 € Aktion
Frankfurt > Berlin Ab 0,99 € Aktion
Berlin > Hamburg Ab 0,99 € Aktion
Hamburg > Berlin Ab 0,99 € Aktion
Berlin > Düsseldorf Ab 13,99 €
Düsseldorf > Berlin Ab 13,99 €
Berlin > München Ab 9,99 €
München > Berlin Ab 0,99 € Aktion
Berlin > Leipzig Ab 0,99 € Aktion
Leipzig > Berlin Ab 0,99 € Aktion
Hamburg > Bremen Ab 0,99 € Aktion

flixbus

Fotoğrafta gördüğünüz gibi Avrupa içi 0,99 Euro ücret ile otobüs yolculuğu yapabilirsiniz. Bu kampanyadan otobüs biletleri 23 Eylül tarihine kadar alınmalı en geç 24 Eylül tarihinde kullanılmalıdır.

flixbusÖrnek olarak Berlin-Hamburg hattına baktığımızda fotoğrafta gördüğünüz gibi 0,99 Euro ücretli birçok gün görünmekte. Siz de seyahatlerinizde otobüs yolculuğu yapacaksanız bu kampanyadan biletleri almanızı tavsiye ederim.

Low Cost Uçak Bileti

Otobüs bileti yerine lox cost firmalardan sadece el bagajı dahil olmak üzere ucuza uçak bileti de alabilirsiniz. Jetcost İrlanda uzantısında telefondan Ryanair, Wizzair için uçak bileti araması yaptığınızda Ryanair sitesinden daha da ucuza alabilirsiniz. Bu konu hakkındaki detaylı yazıya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Jetcost Ucuz Uçak Bileti

Jetcost üzerinden nasıl ucuz uçak bileti alırız konusu için ansiklopedi niteliğinde çok detaylı bir yazı yazmıştık. Jetcost hakkında bilgi almak için buradaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Blablabus sitesindeki ödemeler Visa ve Mastercard ile yapılabilmektedir. Kampanya sahibi Blablabus sitesine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. Site Almanca ancak isterseniz tarayıcınızdan Türkçe’ye çevirebilirsiniz.

Seyahatlerinizde 230 TL indirimli konaklama yapmak istiyorsanız buradaki konumu okuyabilirsiniz. Seyahatlerinizde ucuza araç kiralamak istiyorsanız buradaki konumu okuyabilirsiniz. Schengen konusunda yardıma ihtiyacınız varsa buradaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Henüz Yorum Yapılmadı

    Bir Yorum Bırakmak İstermisiniz.