Bugüne Kadar Neler Paylaştım

Eskiler bilir ancak yeniler benim ne yaptığımı sorgulayacaktır. 14 Şubat’ta başladığım kampanya paylaşımlarımdan bir takım örnekleri size göstereceğim. Görmeyenler, duymayanlar bilsin diye. Tabi bunlara inanmayanlar hala olacaktır. İnstagram sayfamı takip ederlerse insanların sorunsuz uçtuğunu, kimseden olumsuz dönüş almadığımı göreceklerdir.

Neler yapmışım?
Tam olarak 0 Türk Lirasından başlayan araç kiralama kampanyası paylaştım. Bu 0 Türk Lirası günlük değil 3 günlük bunu da dipnot olarak düşeyim.

 

Evet bu gördüğünüz Atina biletinin fiyatı aşağıda yazan S/. 0,04 dür. Türk Lirası karşılığı 6 kuruş. Bakın 1 TL değil, 60 kuruş da değil. Tam olarak sakız bile alamayacağınız para olan 6 kuruş.

 

 

Bu ise hepinizin bugüne kadar arayıp da bulamadığı, kimlikle gidilebilen Kıbrıs bileti. Tam olarak 1,50 TL. Bunlar sadece tek yön değil. Dönüşleri de bu fiyata aldı insanlar.

 

Yurt içi bilet hiç paylaşmadık? Şimdi onlara bakalım. İstanbul Antalya günü birlik veya istediğiniz süreli bileti bu fiyata aldırdık. Ve inanır mısınız insanlar kanatta, bagajda uçmadı 🙂

 

Bu liste böyle gider. Daha fazla gözünüzü yormak istemiyorum ancak durum bu. Şunu da bir daha belirtmek istiyorum. Bu uçuşları alan arkadaşların hepsi uçtu ya da uçacak.

1 YORUM

  • Erkan
    22 Mart 2019 - 20:09

    Paylaşımların için çok teşekkür ederız

    Cevap

Bir Yorum Bırakmak İstermisiniz.