Araç Kiralamada %50 İndirim

Aşağıda vereceğim linke tıklayarak Opodo üzerinden kiralayacağınız araçta tam %50 indirim var. Araç kiralama kampanyası Mart ile başlıyor.Maksimum 2 günlük araç kiralayabilirsiniz ancak 2 farklı rezervasyon yapıp 2+2 olarak kiralama yapabilirsiniz.Öncelikle belirteyim VPN açmadan linke tıklamayın. Ben bilgisayarımda Zenmate programını kullanıyorum. Cep telefonundan almaya kalkışırsanız hatalı yapma ihtimaliniz yüksek bu yüzden bilgisayardan işleminizi yapmanızı öneririm.

İndirim ödeme ekranına geldiğinizde kart bilgilerini girdiğinde otomatik düşüyor. Ödeme yapmadan önce fiyatın %50 düştüğüne emin oldun öyle ödeyin. Kampanya hakkında bana gelen mailde pek bilgi yok. Bugün gece yarısı biteceğini düşünüyorum. Bu yüzden Mart ayında 1-2 Euro’ya aldığımız yurt içi biletleri bu araç kiralama ile kombinlememiz güzel olur.

Kampanya için buraya tıklayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
22 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Adem
5 yıl önce

Kampanya hala devam ediyor mu? 1 defa yaptım. 2 defa indirim düşmüyor. Acaba cookilerden mi kaynaklı olmuyor? Kontrol edemiyorum.

Adem
Reply to  Ucuza Uçak
5 yıl önce

Yani halen çalışıyor diyorsunuz. Dün akşam 1 gün kiraladım. İndirim oldu. 2.cisi için Chrome gizli pencere,VPN v farklı mail ile olmadı. Acaba cep telefonu aynı olunca da hatırlıyor mu?

Adem
Reply to  Ucuza Uçak
5 yıl önce

5-6 Mart Antalya havalimani HERTZ. Sanki sadece Hertz de olmuyor. Hertz Antalya bir denermisiniz?

Yasin
5 yıl önce

Merhaba hocam, Cumartesi linkten 2 günlük rezervasyon yapmıştım, teşekkürler. Şimdi tekrar başka yerde denemek istedim ancak link değişmiş sanırım ve sapık sapık sitelere yönlendiriyor, linki kontrol eder misiniz? Teşekkürler.

Yasin
5 yıl önce

hocam zaten cepten hiç denememiştim. ayıp ayıp sitelere yönlendiriyor link reklam verecek diye, kesinlikle opodo’nun araç kiralama sayfasına ne laptoptan ne de cepten ulaşılmıyor. Bence iki link paylaşın hem mobilden girenlerin tıklaması için bu, hemde eski tip link.
Teşekkürler.

Murat
5 yıl önce

link calismiyor.

kaan
5 yıl önce

linkler açılıyor ancak reklam olarak +18 sitelere yönlendiriyor.

cem
5 yıl önce

Ben de İzmir’de 15 Mart akşamına(2günlük) denedim. 52,45 CAD ücretli Araç kiralamada ‘ücret düşmesi’ yaşanmadı. TL bazlı 212 Türk Lirası yapıyor. çok bir karımız olmuyor. Ya da ben yanlış bir şeyler yapıyorum.

cem
5 yıl önce

tüh.. çok teşekkürler. Anlık takipteyiz sizi… 🙂

Serkan
5 yıl önce

Merhabalar iptal işlemi için kiralama şirketiyle mi görüşmemiz gerekiyor yoksa üzerinde işlem yaptığımız siteyle mi?

gurkan
5 yıl önce

merhaba kampanya hala devam ediyor mu

HASAN IRMAK
4 yıl önce

HOCAM BU KAMPANYADA KART BİLGİLERİNİ GİRDİM FİYAT DÜŞMEDİ DİREK ÖDEME ALDI. NASIL İPTAL EDEBİLİRİM BİR FİKRİNİZ VARMI. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.