Araç Kiralama Kampanyası | Yüzde 73 İndirim - Ucuza Uçak

Araç Kiralama Kampanyası | Yüzde 73 İndirim

Araç kiralama kampanyası konusunda en son Kasım ayının sonunda araç kiralama indirim kampanyası paylaşmıştım ve o zaman günlük 10 TL gibi ücrete kiralamalar yapmıştık. Ucuza Uçak vasıtasıyla satın aldığınız uçak biletleri için gittiğiniz yerlerde araca ihtiyacınız olacaksa bu kampanya tam size göre. Çünkü Yolcu360 araç kiralama indirimiyle 31 Aralık 2021 tarihine kadar reel %73 indirimli araç kiralayabiliyorsunuz.

araç kiralama kampanyası
Bir önceki Yolcu360 kampanyasında sizden gelen geri dönüşler

Yolcu360 Efsane Bahar İndirimi

Öncelikle Yolcu360 Efsane Bahar İndirimi isimli araç kiralama kampanyasından faydalanmak için promosyon koduna ihtiyacımız var. Araç kiralamada %70 indirim sağlayan kodu Trendyol’dan 1TL ücrete satın almamız gerekiyor. Bu kod sınırla sayıda olduğu için elinizi hızlı tutarsanız çok daha iyi olacaktır.

1 TL ödeyerek araç kiralamada %70 indirim sağlayan kodları 23 Mart gece yarısına kadar satın alabiliriz ancak o tarihe kadar kalır mı bilemiyorum. İndirim kodu bize ulaştıysa hemen araç kiralayamıyoruz çünkü kampanyanın başlama tarihi 18 Mart’ı 19 Mart’a bağlayan gece 00:00’dır. Yani 19-24 Mart arasında aldığımız kodu kullanarak taaa 31 Aralık 2021 tarihine kadar araç kiralama rezervasyonu yapabiliyoruz.

Eğer ödemeyi Papara ile yaparsanız ödediğiniz tutarın %8’i Papara hesabınıza iade olacaktır. Bu sayede toplamda %73 indirimli araç kiralama yapmış olacaksınız.

Araç kiralama fiyatları her geçen gün artıyorken bu indirim kampanyasını sakın kaçırmayın derim. Araç kiralama ödemesi yaptıktan sonra aracı teslim alırken kendi adınıza olan kredi kartından depozito çekilecek ve aracı kazasız belasız teslim ettiğinizde birkaç gün içinde kartınızdan çekilen depozito iade olacaktır.

Örneğin; indirimsiz 190,50 TL ye , indirimli 105TL’ye Yolcu360 üzerinden an itibariyle araç kiralamak mümkün. Bu aracı araç kiralamada %70 indirim koduyla kiralarsak 190,50 TL üzerinden %70 indirim uygulanır. Böylece bu araç kiralama ücreti 57,15 TL ‘ye denk geliyor. Eğer bu 57 TL ücreti Papara iler öderseniz Papara hesabınıza ekstradan %8 ücret iadesi olacak. Toplamda 52 TL ücrete günlük araç kiralamış olacaksınız.

Araç Kiralama Kampanyası Koşulları

İşlem Tarihi: 19 Mart 2021 00:00 – 24 Mart 2021 23:59

Kiralama Tarihi: 19 Mart – 31 Aralık 2021

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirsiniz?

 • trendyol.com internet sitesi ve Trendyol mobil uygulamasında satışa sunulan Yolcu360 İndirim Kuponları’nı 9 Mart 2021 – 23 Mart 2021 tarihleri arasında 1 TL karşılığında satın alabilirsiniz.
 • Alınan bu kuponu Trendyol’a Özel Efsane Bahar İndirimi Kampanyası’nda Yolcu360 mobil uygulamasında, yolcu360.com internet sitesinde veya Yolcu360 Misafir Merkezinde kullanabilirsiniz.
 • İnternet sitesi ve mobil uygulamadan Trendyol’a Özel Efsane Bahar İndirimi Kampanyası’na girildiğinde açılan ekrana kampanya kodunu girerek indirimli fiyatları listeleyebilir ve kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 • 0850 360 5 360 Yolcu360 Misafir Merkezini arayıp Trendyol’dan satın aldığınız Yolcu360 İndirim Kupon’unu ileterek indirimli fiyatlardan kiralama işleminizi yapabilirsiniz.
 • Trendyol’a Özel Efsane Bahar İndirimi Kampanyası 1-29 gün arası kiralamalarda geçerlidir. Aylık ve uzun dönem kiralamaları kapsamamaktadır.
 • Trendyol’a Özel Efsane Bahar İndirimi Kampanyası fiyatları, günlük araç kiralama liste fiyatları (üstü kırmızı ile çizili fiyatlar) üzerinden indirimli olarak hesaplanır.
 • Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler Trendyol’a Özel Efsane Bahar İndirimi Kampanyası kapsamı dışındadır (depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti vs).
 • İlgili araç grubuna ait teminat tutarları (depozito) aracın tesliminde misafirin şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir.
 • Trendyol’a Özel Efsane Bahar İndirimi Kampanyası dahilinde rezervasyon yapılan aracın tesliminde ilgili firmanın kullanım koşulları geçerli olup, kiralayan kişi bu koşulları sağlamalıdır. Koşullar sağlanmadığı durumda 24 Mart 2021 tarihinden sonra yapılacak değişimlerde Trendyol’a Özel Efsane Bahar İndirimi Kampanyası koşulları geçersiz sayılacaktır.
 • Trendyol’a Özel Efsane Bahar İndirimi Kampanyası indirim hakkı 24 Mart 2021 tarihinden sonraki değişim taleplerinde geçersizdir.
 • Her 1 İndirim Kuponu yalnızca 1 kiralama için geçerlidir.
 • Trendyol’a Özel Efsane Bahar İndirimi Kampanyası başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.
 • Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka muadil bir araç ile hizmet verilebilir.
 • Araç gruplarına göre kiralama işlemleri minimum 21 yaş en az 1 yıllık ehliyet gerektirmektedir
 • Yolcu360 ve Trendyol önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Rezervasyon, soru ve talepleriniz için yolcu360.com’u ziyaret edebilir, sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilir (Facebook, Twitter, Instagram) veya 0850 360 5 360 numaralı Yolcu360 Misafir Merkezi’ni arayabilirsiniz.
Paylaş :
Subscribe
Bildir
14 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Harun Ayaz
3 yıl önce

Çok teşekkür ederim kodunu aldım elhamdülillah.

Harun Ayaz
3 yıl önce

Teşekkür ederim Allah razı olsun

Hamza
3 yıl önce

Ellerinize sağlık hocam, mükemmelsiniz.

Ramazan Tunç
3 yıl önce

Çok teşekkür ederim sevgili ucuza uçak. Sayende ekonomik seyahatler yapıyoruz seyahatlerin yanında bir de böyle güzel kampanyalar olması beni ucuza uçak ailesine kat kat bağlıyor. Sağlıcakla kalın. Selamlar 🖖.

Ahmet
3 yıl önce

Elinize sağlık. Sormak istediğim şey kodu aldım. Kiralamayı haziranda yapacam. 24 marta kadar kiralama rezervasyonu mu yapacam yoksa kodu haziran ayında istediğim gün kullanabilecek miyim?

Abdulrahman
3 yıl önce

Yani şimdi 24 marttan sonra kod geçersiz deme efendim bir diğer sorum ise şimdi rezervasyon yaptım
Ve gidemedim iptal edebiliyor muyum ve para geri hesaba yatırıyormu cevaplarsanız sevinirim iyi günler 🙏

Ahmet
3 yıl önce

22 mart tarihine rezervasyon yapabilir miyim yoksa ileri bir tarih mi olmalı teşekkürler

Melisa
3 yıl önce

Çok teşekkür ederizzz 🙂 Emeklerinize saglık

Zülküf
3 yıl önce

Rezarvasyon yaptım diyelim mesala haziranın 22 için rezervasyon yaptım diyelim bunun için depozito vs benden rezervasyon yapar iken mi kesiyor cevaplar iseniz çok mutlu olurum hocam bu arada teşekkür ederim bize uyguna bir çok şey bulup paylaştığınız için

Seğmen
3 yıl önce

Yolcu 360 üzerinden araçları takip ediyordum ki yarın başlayacak olan kampanya kapsamında bazı şirketler araçlarını kaldırmış. Ne tesadüf ki aynı şirketlerin ilanları kendi sitelerinde mevcut. 🤔 Bunun şikayetini yapabiliyor muyuz???