Yurt İçi Uçak Bileti İndirimi

Yaklaşık bir aydır yurt içi uçak bileti indirimi paylaşmıyorduk. Her gün 50’den fazla yurt içi uçak bileti indirimi mesajı geliyordu. Bugün 25-30 TL gibi ücretlere yurt içi uçak bileti indirimi kampanyasını sizlerle paylaşıyorum. Ben 16 Aralık tarihli İstanbul-İzmir ve İstanbul-Ankara örnek uçuşlarında bu indirimli fiyatları gördüm. Aşağıda ekran görüntüleriyle beraber paylaşacağım. Paylaşım yaptıktan sonra vereceğim sitede ani arama trafiği oluşacağı için çok uzun süreceğini sanmıyorum.

Yurt İçi Uçak Bileti İndirimi Detayları

Öncelikle biraz yabancısı olduğumuz bir alfabede arama yapacağız. Bugün bilet için ilk aramayı yapacağımız site Hong Kong 🙂 Buradan Gotogate sitesine yönlendirildiğimizde Latin Alfabesine geçeceğiz ve rahatlayacağız. Momondo’da arama yaptığınızda tüm fiyatların listelenmesi 10-15 saniye sürmektedir. Bu yüzden sayfayı hemen kapatmayın.

yurt içi uçak bileti indirimiYukarıda gördüğünüz uçak bileti İstanbul – Ankara 16 Aralık tarihidir. Bilet ücreti 35 Hong Kong doları yani yaklaşık 25-26 Türk Lirası’dır. Uçmak istediğiniz saati seçtikten sonra ücretin altında yer alan yeşil butona bastığınızda sizi Gotogate sitesine yönlendirecek ve bileti oradan alacaksınız.

yurt içi uçak biletiBir başka uçak bileti örneği de İstanbul-İzmir 16 Aralık uçuşu. 41 Hong Kong Doları olan bilet yaklaşık 29-30 Türk Lirası’dır. Bu aldığımız biletler 15 kg uçak altı bagaj + 8 kg kabin bagajlı olarak satın alıyoruz. Bagajsız biletler değil , bilginiz olsun.

TEK YÖN olacak şekilde biletinizi aratın. Gidiş – Dönüş bilet aratırsanız farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Yine bilet aratırken TEK KİŞİ olarak aratmalısınız. Yoksa yine farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

İsim Soyisim yazarken lütfen TÜRKÇE karakter kullanmayın. Adınızı soyadınız İngilizce karakterle yazmalısınız. Örneğin; Özgür Çiğli isminiz varsa adınızı soyadınızı Ozgur Cigli olarak yazmalısınız.

Pegasus uçak biletlerini alırken herhangi bir kart şartı yok. Bu yüzden muhakkak SANAL KART kullanın ve bilet bedeli neyse 3-5 TL yukarıdan limit tanımlayarak biletinizi alın. Aynı kartla birden fazla bilet alabilirsiniz, bir kartla hiç bilet de alamayabilirsiniz. Eğer ödeme hatası alırsanız başka bir kartınızda bilet almayı deneyin ancak öncesinde çerezi silmeyi unutmayın.

Uçak biletlerini aldıktan sonra size Pegasus’tan mail gelecek ve içeriğinde PNR NO yer alacak. Bu numara ile Pegasus uygulamasından uçuşları hesabınıza ekleyebilirsiniz. Bunu sakın unutmayın sonra hangi mail ile bileti aldım unuttum deyip telaş yapıyorsunuz.

Bilet alımında sorun yaşayanlar Facebook grubumuzdan yardımlaşabilirsiniz. Hepiniz yardım postu gönderirseniz onaylanmayacaktır. Bu kampanyanın konusunun altında yardımlaşabilirsiniz.

Aldığınız uçak biletlerini lütfen İnstagram postunun altına yorum olarak gönderin.. KAMPANYA SİTESİ için buraya tıklayınız. Bilgisayardan deneyiniz, uygulamadan denemeyiniz.

Seyahatlerinizde 230 TL ve 130 TL indirimlerini kullanarak AİRBNB konaklaması yapmak istiyorsanız [email protected] adresine mail atmanız yeterli. Bu adrese atılan maillere indirim linki gönderilmektedir. Mail dışında hiçbir kanaldan indirim linki paylaşımı yapamıyoruz.

 

8 Yorum Yapıldı

 • Ismail
  3 Ekim 2019 - 17:12

  Vakıfbank Sanal Kart ile alıma izin vermiyor…

  Cevap
 • Ismail
  3 Ekim 2019 - 17:36

  Akbank Sanal Kart da alıma izin vermiyor…
  İnternet, Yurt dışı Alışveriş seçenekleri açık ikisinin de
  ama
  The payment transaction was not allowed

  mesajı veriyor.

  Cevap
 • Tunç
  3 Ekim 2019 - 18:07

  Çok hızlı patladı be başkan :..(

  Cevap
 • ali yer
  3 Ekim 2019 - 18:22

  aynen ekranda bile göremedik

  Cevap
 • EGE
  3 Ekim 2019 - 20:36

  Emeğinize sağlık, çok hızlı patladı ama sağlık olsun.

  Cevap
 • gülhan
  4 Ekim 2019 - 10:23

  bitti mi kampanya

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   7 Ekim 2019 - 09:06

   Evet

   Cevap
 • Ali
  20 Mayıs 2020 - 04:24

  Neleri kaçırmışız be 🙁 Bundan sonra takipteyiz hocam

  Cevap

Bir Yorum Bırakmak İstermisiniz.