Yurt İçi Uçak Bileti İndirimi

Yaklaşık bir aydır yurt içi uçak bileti indirimi paylaşmıyorduk. Her gün 50’den fazla yurt içi uçak bileti indirimi mesajı geliyordu. Bugün 25-30 TL gibi ücretlere yurt içi uçak bileti indirimi kampanyasını sizlerle paylaşıyorum. Ben 16 Aralık tarihli İstanbul-İzmir ve İstanbul-Ankara örnek uçuşlarında bu indirimli fiyatları gördüm. Aşağıda ekran görüntüleriyle beraber paylaşacağım. Paylaşım yaptıktan sonra vereceğim sitede ani arama trafiği oluşacağı için çok uzun süreceğini sanmıyorum.

Yurt İçi Uçak Bileti İndirimi Detayları

Öncelikle biraz yabancısı olduğumuz bir alfabede arama yapacağız. Bugün bilet için ilk aramayı yapacağımız site Hong Kong 🙂 Buradan Gotogate sitesine yönlendirildiğimizde Latin Alfabesine geçeceğiz ve rahatlayacağız. Momondo’da arama yaptığınızda tüm fiyatların listelenmesi 10-15 saniye sürmektedir. Bu yüzden sayfayı hemen kapatmayın.

yurt içi uçak bileti indirimiYukarıda gördüğünüz uçak bileti İstanbul – Ankara 16 Aralık tarihidir. Bilet ücreti 35 Hong Kong doları yani yaklaşık 25-26 Türk Lirası’dır. Uçmak istediğiniz saati seçtikten sonra ücretin altında yer alan yeşil butona bastığınızda sizi Gotogate sitesine yönlendirecek ve bileti oradan alacaksınız.

yurt içi uçak biletiBir başka uçak bileti örneği de İstanbul-İzmir 16 Aralık uçuşu. 41 Hong Kong Doları olan bilet yaklaşık 29-30 Türk Lirası’dır. Bu aldığımız biletler 15 kg uçak altı bagaj + 8 kg kabin bagajlı olarak satın alıyoruz. Bagajsız biletler değil , bilginiz olsun.

TEK YÖN olacak şekilde biletinizi aratın. Gidiş – Dönüş bilet aratırsanız farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Yine bilet aratırken TEK KİŞİ olarak aratmalısınız. Yoksa yine farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

İsim Soyisim yazarken lütfen TÜRKÇE karakter kullanmayın. Adınızı soyadınız İngilizce karakterle yazmalısınız. Örneğin; Özgür Çiğli isminiz varsa adınızı soyadınızı Ozgur Cigli olarak yazmalısınız.

Pegasus uçak biletlerini alırken herhangi bir kart şartı yok. Bu yüzden muhakkak SANAL KART kullanın ve bilet bedeli neyse 3-5 TL yukarıdan limit tanımlayarak biletinizi alın. Aynı kartla birden fazla bilet alabilirsiniz, bir kartla hiç bilet de alamayabilirsiniz. Eğer ödeme hatası alırsanız başka bir kartınızda bilet almayı deneyin ancak öncesinde çerezi silmeyi unutmayın.

Uçak biletlerini aldıktan sonra size Pegasus’tan mail gelecek ve içeriğinde PNR NO yer alacak. Bu numara ile Pegasus uygulamasından uçuşları hesabınıza ekleyebilirsiniz. Bunu sakın unutmayın sonra hangi mail ile bileti aldım unuttum deyip telaş yapıyorsunuz.

Bilet alımında sorun yaşayanlar Facebook grubumuzdan yardımlaşabilirsiniz. Hepiniz yardım postu gönderirseniz onaylanmayacaktır. Bu kampanyanın konusunun altında yardımlaşabilirsiniz.

Aldığınız uçak biletlerini lütfen İnstagram postunun altına yorum olarak gönderin.. KAMPANYA SİTESİ için buraya tıklayınız. Bilgisayardan deneyiniz, uygulamadan denemeyiniz.

Seyahatlerinizde 230 TL ve 130 TL indirimlerini kullanarak AİRBNB konaklaması yapmak istiyorsanız [email protected] adresine mail atmanız yeterli. Bu adrese atılan maillere indirim linki gönderilmektedir. Mail dışında hiçbir kanaldan indirim linki paylaşımı yapamıyoruz.

 

Paylaş :
Subscribe
Bildir
8 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ismail
4 yıl önce

Vakıfbank Sanal Kart ile alıma izin vermiyor…

Ismail
4 yıl önce

Akbank Sanal Kart da alıma izin vermiyor…
İnternet, Yurt dışı Alışveriş seçenekleri açık ikisinin de
ama
The payment transaction was not allowed

mesajı veriyor.

Tunç
4 yıl önce

Çok hızlı patladı be başkan :..(

ali yer
4 yıl önce

aynen ekranda bile göremedik

EGE
4 yıl önce

Emeğinize sağlık, çok hızlı patladı ama sağlık olsun.

gülhan
4 yıl önce

bitti mi kampanya

Ali
4 yıl önce

Neleri kaçırmışız be 🙁 Bundan sonra takipteyiz hocam