Yurt Dışı Uçak Bileti Kampanyası – Büyük İndirim

Yurt dışı uçak bileti olarak THY ile İstanbul – Lviv gidiş dönüş en ucuz ne kadar olabilir ? Olsa olsa 400-500 TL olur değil mi? Kürşat Köseoğlu arkadaşımız Facebook grubumuzdan yurt dışı uçak bileti için bir kampanya duyurdu. Bu kampanya ile İstanbul – Lviv uçak biletini gidiş dönüş olarak evet yanlış okumadınız gidiş dönüş 80 TL’ye alabiliyorsunuz. Sadece Lviv değil birçok yurt dışı biletini indirimli alabiliyorsunuz.

Yurt dışı Uçak Bileti Kampanya Detayları

Öncelikle bilgisayarınıza Chrome Portable indiriyorsunuz. İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Akabinde önce normal olarak sonra gizli sekmeden Edreams Endonezya sitesine giriyorsunuz. https://id.edreams.com/
THY nin yaptığı Balkanlar ve Ukrayna kampanyasındaki bileti bu siteden arattığımızda Mart ayı 50-80 TL arası, Nisan ayı 120-150 TL arası, Mayıs ayı ise 150-170 TL arası fiyat veriyor. Öneğin;

16 – 22 Mart İstanbul – Lviv

Yukarıda gördüğünüz uçak bileti fiyatı 135.523 Endonezya parası. 1 Endonezya Rupisi 0,00058 TL değerindedir. Yani 135523×0,00058 yapınca 78 TL çıkıyor. Aradaki nokta yokmuş gibi düşünün. Bazı arkadaşlar bunu 135 bin değil 135 olarak göörüyor, aman dikkat.

Bilet alım ekranında Ad soyad, doğum tarihi, pasaport yada kimlik bilgileri , mail adresi ve telefon numaranızı doğru yazarak bileti Mastercard Debit ile alabilirsiniz. Ben 4 sanal kart denedim hiçbirini kabul etmmedi, fiyat arttı. Ama Ziraat Bankası bankamatik kartı ve Akbank Neo kart ile (Master logolu) 2 adet Lviv bileti aldım.

Bir bileti aldıktan sonra 2. bileti almak için farklı İP, farklı mail adresi ve farklı kart no gerekli. Tabi yeni bir portable chrome da.

Arama yaptıktan sonra sayfayı birkaç kez yenileyin fiyatlar değişiyor. Farklı ülke VPN ile denerseniz fiyalar yine dalgalanıyor.

Biletleri Nasıl Doğrularız

Yukarıda sırasıyla paylaştığım fotoğraflardan OK ile gösterdiklerime tıklayınca bileti THY sitesinden doğrulatabileceksiniz. 235- ile yazılı elektronik numarada tire işareti koymadan 235xxxx diye yazın.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments