Ucuz Yurt İçi Uçak Bileti Kampanyası

Ucuz yurt içi uçak bileti kampanyası ile Kasım – Mart dönemindeki Pegasus yurt içi biletlerinde indirimi size anlatacağım. Pegasus’ta 74 TL olan yurt içi bilet bu sayede 43 TL ye alınabiliyor. Facebook Grubumuz ‘daki Faruk Yüksel’in haber verdiği ucuz yurt içi uçak bileti kampanyası detaylarına bakalım.

Ucuz Yurt İçi Uçak Bileti Sitesi ve Kampanya

Pegasus’un yurt içini daha ucuza alabileceğimiz site KAYAK. Kayak uçak bileti arama motorunun bizi yönlendireceği site ise GOTOGATE. Daha önce 2 kez Gotogate’den yurt içi bilet alan bizler için çok da yabancı olmadığımız bir site. Site linklerini sayfanın en altında paylaşacağım. Şimdi örnek biletlere bakalım.

ucuz uyurt içi uçak bileti
Pegasus’ta 74 TL olan biletler

Yukarıdaki fotoğraftaa gördüğünüz üzere 18 Kasım İstanbul – Ankara uçuşu 74 TL. Şimdi bu bilete bir de Kayak arama motorunda bakalım.

ucuz yurt içi uçak biletiGördüğünüz üzere Pegasus’ta 74 TL olan bileti 45 TL’ye alabiliyoruz. Ancak burdaki fiyata aldanmayın ilerleyince fiyat 43 TL oluyor. Bu aldığımız biletler 15 kg uçak altı bagaj + 8 kg kabin bagajlı olarak satın alıyoruz. Bagajsız biletler değil , bilginiz olsun.

Kayak sitesinde tarihler üzerinde gezinirken renkler mevcut. Yeşil olan tarihler size ucuz günleri gösteriyor. Bu yüzden yeşil renklere odaklanmanız daha iyi olacaktır. Kampanyalı biletler Kasım ayından itibaren başlıyor. Kasım ayı öncesinde indirimli bilet göremedim ben.

Gotogate’den bilet alırken bazı kartlara +2 TL ekleme söz konusu. Kart numaranızı girdiğinizde fiyata bakmadan ödeme yapmamalısınız. Ödeme yaptıktan sonra size mail gelecek. Bazı arkadaşlar maillerini yanlış yazıyor bu yüzden ödeme sonrası rezervasyon no ekranını bir kenara kayıt etmenizde fayda var.

Uçak bileti  arayacağımız site için buraya tıklayabilirsiniz.
Schengen vizesi konusunda tüm bilgileri alabileceğiniz yazımız için buraya tıklayabilirsiniz.
Airbnb 230 TL ve 130 TL indirim alabilmek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.
Jetcost Ucuz Bilet Alma Hakkında Her Şey  adlı yazımızdan Jetcost hakkında birçok şey öğrenebilirsiniz.

 

Paylaş :
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Berker
4 yıl önce

ödeme onaylanmadı uyarısı alıyorum bakiye olmasına rağmen

FATIH
4 yıl önce

ankara sabiha parkurunda kasım’dan başlayarak mart da dahil tek yön 100 lira altı çıkmıyor ya doldu ya da başka bir sıkıntı var.