İstanbul Kuala Lumpur, Phuket,Bangkok, Singapur Uçak Bileti

Singapur_ucak_bileti-26
asya_firsa_bilet

Aralık ayında Asya Seyahati olanlar, dönüş bileti arayan backpackerlar, Aralık ayında hiç seyahati olmayıp Sıcak iklimlere seyahat planlayanlar, Silinecek milleri olanlar 🙂

Güncelleme : Singapur > İstanbul Tek Yön Dönüş biletleri 179£~6.355₺ ye düştü. Tek Yön içi yaklaşık 10.000₺ bir indirim söz konusu. Aktarmasız ve 5* Full Servis bu dönüş biletini almayı düşünenler için. Asya bölgesine kombinleyebilecekleri en ucuz tek yön biletleri de aşağıda listeledik.

Gidişte Kuala Lumpur, Phuket veya Bangkok varışlı , Dönüşte Singapur dönüşlü.

Toplam Farklı ülke varışlı gidiş dönüş uçak bileti masrafınız 14.155₺ ye gelmektedir. Hem de dönüşünüz Aktarmasız ve aşırı konforlu 🙂

Böylelikle, Aralık ayında eğer bir seyahatiz yok ise kendinize birkaç ülkeli VİZESİZ , sıcak iklim ASYA TATİLİ hediye etmiş olacaksınız 🙂 Unutmadan Asya ülkelerinde, ülkeler arası uçuşlar yurtiçi bilet fiyatınadır.

Singapur >> Changi havalimanı’da Dünyanın tasarım olarak en iyi havalimanı seçilmiştir. Jewel By Changi tavan şelalesini gezmeyi unutmayın 🙂

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

En iyi performans için masaüstü bir bilgisayar kullanmanızı tercih ediyoruz. Biletler ayrı ayrı satın alınmalıdır.

Paylaştığımız tarihlere tıkladığınızda 15sn boyunca en uygun fiyatlı acentaların yüklenmesini bekleyiniz. Sonra güvenle KIWI,MYTRIP,TRIP acentasından veya çok fark yok ise havayoluna yönlenerek  alabilirsiniz.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

Singapur’a seyahat edecek Türk vatandaşları, 30 güne kadar turistik ziyaretleri için vizeden muaftır. Singapur ve diğer Güney Doğu Asya ülkeleri, pasaportlarında altı aydan daha az geçerlilik süresi bulunan kişilerin ülkeye girişine hiçbir şekilde izin vermemektedir. Vatandaşlarımızın bu açıdan mağdur olmamaları için seyahat planlarını yapmadan önce pasaportlarının geçerlilik sürelerini kontrol etmeleri ve ihtiyaç duyulduğu takdirde pasaportlarını yeniletmeleri gerekmektedir.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında 1.5$ ücrete internet sahibi olabilirsiniz. Buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.