Saraybosna Bangkok Uçak Bileti

THY ile Saraybosna kalkışlı Bangkok biletleri IST kalkışlılara göre %40 daha indirimli,

Saraybosna vizesizdir. Bu sayede bu uçuşlara Bosna-Hersek’den binip yine Vizesiz Tayland’a devam edebiliyoruz. Dönüşte ise istersek IST havalimanında inebiliyoruz.

Star Alliance kalitesiyle / Kurban Bayramı tarihleri de dahil

🇹🇷 Saraybosna – IST – Bangkok (Tayland) 🇹🇭 gidiş dönüş 30kg bagaj dahil + yemekli + binlerce mil kazanımlı 458£ ~ 18.000₺ 🔥

Gece uçuşudur. IST – Bangkok arası çok konforludur.

Dönüşte İstanbul’da Nasıl İnebiliriz?

Biletler Saraybosna kalkışlı olduğu için giderken SJJ’ye ulaşım sağlamamız gerekiyor. Uçağa İstanbul’dan binmeniz mümkün değil ama dönerken İstanbul’da inebilirsiniz. Eğer sırt çantalıysanız direkt transit alandan çıkış yapabilirsiniz. Eğer check-in bagajlarınız var ise transit alandan çıkış yaptıktan sonra Kayıp bagaj bölümüne gidip (Pasaport çıkışı sonrası) aktarmaya devam etmeyeceğinizi söyleyerek ortalama 30dk bir süre bekleyip, bagajlarınızı Saraybosna devam uçağına yüklenmemiş olacağından teslim almanız mümkündür. Bu yönteme havacılık jargonunda skiplagged denmektedir. Olası sonuçlarını iyi araştırıp, öyle denemenizi tavsiye ediyoruz.

Saraybosna’ya Ulaşımı Nasıl Yapacağız?

İstanbul’dan Balkanlara neredeyse her hafta bilet paylaşıyoruz. Kalkan uçak biletleri fiyatını tek yön olarak kontrol ettiğimizde 1500₺ gibi bir rakamla karşılaşıyoruz.

 

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Paylaştığımız tarihlere tıkladığınızda 15sn kadar bekleyiniz. En uygun acenta Gotogate veya MYTRIP olarak listelenmektedir. Güvenle satın alabilirsiniz.

❗ Mobilden bakınca fiyatlar yüksek gözükmektedir. Masaüstü tarayıcıdan bakmanızı tavsiye ediyoruz.

⚠️ Flightnetwork, Opodo ve Edreams sitelerinden bilet almanızı önermiyoruz.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

Tayland'a seyahat edebilmek için vizeye ihtiyacınız bulunmamaktadır.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında ucuza internet için buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.