İzmir Maldivler Uçak Bileti

*VİZESİZ MALDİVLER 🤩

🇹🇷İzmir’den önce Abu Dhabi sonra da 🥥🍹🇲🇻 Maldivlere 1Bilet2Ülke gidiş dönüş uçak biletleri (Ücretsiz Transit Vize ile) 332£~11.700₺ dir. 🔥

Nasıl Bu Kadar Ucuz ?

1) Kullanmış olduğumuz özel arama linkleri ve tecrübemiz sayesinde sizlere en uygun uçak biletlerini paylaşabiliyoruz. Bu fırsatı başka bir sitede görmeniz olası değildir 🙂
2) Farklı havayolları da olsa Abu Dhabi havalimanından olan uçuşlarda 48 saatlik transit vizeye kaleme almış olduğumuz yazımız sayesinde Ücretsiz başvurabilirsiniz.
Yeşil pasaport sahipleri zaten Hem Birleşik Arap Emirliklerine hem de Maldivlere vizesiz gidebiliyor. Onların başvurmasına gerek yoktur.

Bu sayede önce Abu Dhabi sonra da Maldivlere 1 Bilet 2 Ülke ile gidiş dönüş 11.700₺ ye uçabiliyoruz.

1 Aktarmalı bu biletler,

Kasım ve Aralık ayı
için kısıtlı tarihlerde bu fiyatlarda. Bildiğiniz üzere İzmir’den Aktarmasız Maldivler’e gitmemiz mümkün değil.
Biz ise seyahat masraflarınızı azaltmak üzerine yaptığımız aktarma çalışması ile uçak bileti masrafınızı yarıya indirdik.

Hem de Ücretsiz Transit Vize sayesinde, vizeye hiçbir ücret ödemeden Abu Dhabi + Dubai’yi görerek elektronik alışverişlerinizi çok uyguna yaparak dönebilirsiniz. Dönüş uçuşu 25kg bagajlıdır.

Çok sorulan sorulardan, bu aylarda Maldivler nasıl oluyor ? Güneş çok dik gelmektedir. Yüksek faktörlü güneş kremi kullanmayı ihmal etmeyiniz. Yağış gösterilen günlerde ise yağışlar kısa sürmektedir.

⚠️ Notlar:
Biletler Abu Dabi aktarmalıdır ancak ücretsiz transit vize alarak aktarma süresi içerisinde Abu Dabi’yi de gezip alışveriş yapabilir hatta yeni çıkacak Iphone15 serisini en uygun fiyata bulabilirsiniz.

– Giderken ve dönerken 8 saat üzeri aktarma mevcut olmasına dikkat edin. Ücretsiz transit vize kuralı 8-48 saat arası aktarması olanlar içindir. Bir bilet ile 2 ülke dediğimiz bilet türlerinden.

– Giderken ve dönerken ayrı ayrı transit vizeye başvurmalısınız. Muhakkak transit vize yazısını okuyunuz.

Wizz Air ile uçmak için online check-in yapmanız zorunludur.

Eğer 2 aktarmalı da giderim bilet fiyatı yeter ki daha uygun olsun diyorsanız. Sizi Ankara kalkışlı şu konumuza bakmaya davet ediyoruz.

Birleşik Arap Emirlikleri için Ücretsiz Transit Vizesi hakkında detaylı bir blog yazımız mevcut.

Ona muhakkak bir göz atınız. Adresi şudur https://ucuzaucak.net/dubai-vizesi-birlesik-arap-emirlikleri-ucretsiz-transit-vizesi-nasil-alinir/

Paylaşmış olduğumuz biletlerdeki Abu Dhabi havalimanına giriş – çıkış ve tekrar check-in yapmanız gerektiği için Birleşik Arap Emirliği vizesi alıp (48 saatlik ücretsiz olana başvurabiliyoruz.) önce 1-2 günlüğüne gezmenizi sonra Maldivlere devam etmenizi tavsiye ediyoruz.

Maldivler Balayı ipuçlar hakkında detaylı bir blog yazımız mevcut

Eğer Maldivler’de private island’da uyguna konaklamak istiyorsanız muhakkak bir göz atınız. Adresi şudur https://ucuzaucak.net/maldivler-balayi-ipuclari/

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Aşağıda verdiğimiz tarihlere MASAÜSTÜ bir bilgisayardan tıklayarak (15sn sonuçların yüklenmesini bekleyiniz) en uygun acenteyi seçip ilerleyebilirsiniz. Genelde GOTOGATE , TRIP veya Kiwi çıkmaktadır. Kiwi terchi edebilirsiniz. Bu biletler el bagajlıdır.10kg olup, ön koltuk altına sığması şartı vardır bknz fotoğraf. Wizzair a biletinizi aktardıktan sonra daha uygun fiyatlara bagaj ekleyebilirsiniz.

wizzair_bagaj

Uçak Bileti Tarihleri

🇹🇷 İzmir – 🇲🇻🌴🥥Male (Maldivler) Kasım&Aralık biletleri
Gidiş – Dönüş 332£~11.700 ₺ dir.

Uyarılar : 

1 Aktarmalı ilk aktarma 25kg bagajlı ikinci aktarma 10kg sırt çantalıdır. Wizzair uçuşları için online check-in zorunludur. Daha sonradan ilave bagaj da satın alabilirsiniz.
Aşağıda verdiğimiz tarihlere tıklayarak, Masaüstü bir cihaz kullanmaya gayret ediniz (15sn sonuçların yüklenmesini bekleyiniz) en uygun acenteyi seçip ilerleyebilirsiniz.
Eğer Bordo pasaport sahibi iseniz Abu Dhabi’de geçirilen sürenin min 8 saat ~ max 48 saat aktarma süresi olmasına dikkat ediniz.

İlgili yazıya şuradan https://ucuzaucak.net/dubai-vizesi-birlesik-arap-emirlikleri-ucretsiz-transit-vizesi-nasil-alinir/


2 gece Dubai 🇦🇪🏝️5 gece Maldivler
10 Kasım Cuma – 18 Kasım Cumartesi

2 gece Dubai 🇦🇪🏝️5 gece Maldivler 14 Kasım Salı – 22 Kasım Çarşamba

2 gece Dubai🇦🇪🏝️ 5 gece Maldivler 21 Kasım Salı – 29 Kasım Çarşamba

2 gece Dubai 🇦🇪🏝️ 5 gece Maldivler 24 Kasım Cuma – 02 Aralık Cumartesi

2 gece Dubai 🇦🇪🏝️ 5 gece Maldivler 01 Aralık Cuma – 09 Aralık Cumartesi

2 gece Dubai 🇦🇪🏝️  5 gece Maldivler 05 Aralık Salı – 13 Aralık Çarşamba

 

Hangi Vizeler Gerekir ?

UYARI : Maldivler Vizesizdir. Abu Dhabi ise Birleşik Arap Emirliklerine bağlı olduğundan (Bordo Pasaport Sahiplerine) vize gerekmektedir. Yeşil pasaport sahiplerine Birleşik Arap Emirlikleri vizesi gerekmemektedir. Onlar vizesiz girebiliyorlar.Biletler ayrı PNR lara sahip olduğundan hem giderken hem de dönerken vizeye ihtiyacınız bulunmaktadır. Abu Dhabi'ye giriş yapmak ve check-in yapmanız gerekmektedir. Bu sebeple geçerli bir Birleşik Arap Emirlikleri vizesine sahip olmadan Abu Dhabi - Maldivler uçuşuna devam edemezsiniz. (48 saatlik ücretsiz vize şansınızı deneyin!)

Hangi Vizeler Gerekir ?

Maldivler'e seyahat edebilmek için vizeye ihtiyacınız bulunmamaktadır. Sadece son 96 saat içinde (buradan) online form doldurmanız gerekmektedir.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında 1.5$ ücrete internet sahibi olabilirsiniz. Buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.