İstanbul Tokyo Uçak Bileti - Ucuza Uçak

İstanbul Tokyo Uçak Bileti

tokyo_ucak_bileti

Japonya 🇯🇵 🌸 biletleri tekrar online

 

🇹🇷 İstanbul ✈ Tokyo 🇯🇵 Japonya’ya gidiş dönüş uçak biletleri  518£~17.870₺

 

Biletler Türk Hava Yolları ve FinnAir firmasına ait. Helsinki Havalimanında kısa aktarmalarla schengen olmadan, transit vize gerekmeden uçabiliyorsunuz. Transit alanı terk etmeden bir sonraki uçağa geçişiniz sağlanacaktır. (Thy, Finlandiya Büyükelçiliği ve Helsinki Havalimanı polisi tarafından teyitlidir.)

Ayrıca tüm biletler 23kg check-in ve 8kg kabin bagaja sahip + uçuş süresince 3 öğün yemek ikramlı biletlerdir. Bitti mi ? Bitmedi bu biletlerden +mil de hesabınıza geri kazanabileceksiniz 🙂

 

Istanbul – Tokyo direkt uçuş biletlerini almak isterseniz 40.000₺ den başlamaktadır. Bu uçuş sayesinde hem %55 karlı bilet alırken hem de mil’de kazanabilirsiniz.

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Aşağıda örnek olarak vermiş olduğumuz tarihlere tıklayıp 15sn bekledikten sonra kayak.co.uk sitesine yönlendirildiğinizde, paylaşmış olduğumuz fiyatları görerek Budgetair, Trip, Mytip acentelerinden birini seçip satın almaya devam edin.

 

⚠️⚠️ Aşağıdaki bilet linklerine mobilden tıklarsanız göremezsiniz. Masaüstü tarayıcınızdan tıklayıp sayfanın sol altında yer alan filtrelerden aşağıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü üzere “Flight Qualty” filtresinden Show 1607 longer flights seçeneğini aktifleştirmeniz gerekmektedir.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

Japonya'ya seyahat edebilmek için vizeye ihtiyacınız bulunmamaktadır. Seyahat edenler, ICAO standartlarına uygun bir e-Pasaport sahibi olmalıdır.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında 1.5$ ücrete internet sahibi olabilirsiniz. Buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.