İstanbul Strazburg/Basel Uçak Bileti - Ucuza Uçak

İstanbul Strazburg/Basel Uçak Bileti

colmar_ucak_bileti
colmar_ucak_bilet_fiyatı

Operation – Colmar “Capital de Noel” 🎄🧑‍🎄

İstanbul‘dan 🇨🇭Basel veya Strazburg 🇫🇷 Christmas Markt 🎄🧑‍🎄 tarihlerinde gidiş dönüş uçak biletleri 120£~4.034₺  dir.

Bu iki havalimanı, Fransa’nın Alsace bölgesi yani Colmar’a en yakın 2 havalimanıdır. Hangisi ucuz ise aşağıda paylaştığımız tarihlerden o havalimanını seçebilirsiniz.

Basel Havalimanı’nın 3 kapısı bulunmaktadır. Fransa-Almanya-İsviçre sınırında bulunan Basel Havalimanı aracılığıyla bu 3 ülkeden birine seyahat edebilirsiniz.

Paylaştığımız tarihler için ise 🇫🇷 Fransa’nın Colmar köyünün Basel ve Strazburg havalimanına sadece 1 saat uzakta, olduğunu söyleyelim.

Önemli hatırlatma : Biletinizde, 16dk üzeri bir değişim meydana geldiği takdirde ücretsiz bir şekilde 1 hafta öne/1 ay sonraya değişim yapabileceğinizi hatırlatırız. Bu sebeple, paylaştığımız özel tarihler tükenir ise yatırımlık olarak Mart sonu biletleri satın alabilirsiniz. Eğer XMAS ruhunu sonuna kadar hissetmek istiyorsanız. Bu fiyatları kaçırmayın 🤩

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Örnek olarak verdiğimiz tarihlere tıkladığınızda tüm fiyatların yüklenmesi için 15 saniye kadar bekleyiniz. En ucuz teklifi MYTRIP acentası verecektir. Biletinizi buradan güvenle satın alabilirsiniz. Flightnetwork acentasını tercih etmenizi önermiyoruz.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

Fransa'ya seyahat edebilmek için geçerli bir schengen vizesi veya yeşil pasaporta ihtiyacınız bulunmaktadır. Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında 1.5$ ücrete internet sahibi olabilirsiniz. Buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.