İstanbul Singapur Uçak Bileti

🇹🇷 İstanbul ✈ Singapur🇸🇬 gidiş dönüş ucuza uçak bileti 377£~ 15.530₺

* Vizesiz
* 30kg bagajlı
* Singapur’u gezdikten sonra Bangkok’a, Phuket’e, Kuala Lumpur’a ucuza gidebilirsiniz. Ortalama gidiş dönüş biletler 50-80£ arası değişmekte.

 

Not: İstanbul-Singapur uçuşunda Mumbai veya Delhi aktarmasında herhangi bir vize istenmemektedir.

 

Singapur Changi Havalimanı yıllardır dünyanın en iyi havalimanı seçiliyor. Havalimanı içerisinde öyle güzel alanlar tasarlanmış ki sanki havalimanında değil de doğanın içerisinde gibisiniz. Bu nedenle sadece havalimanını gezmek için bile birkaç saatinizi ayırmanızı tavsiye ederim. Ücretsiz sinema salonu, Kelebek bahçesi , Asma trambolin, devasa bir kaydırak, kapalı alan ormanı , dünyanın en uzun kapalı alan şelalesi , kaktüs bahçesi, aşk merdiveni ve orkide bahçesi, Japon Balığı havuzları vb…

Singapur Changi Havalimanı

 

Singapur’dan vizesiz olarak;
Bangkok’a gidiş dönüş ortalama 80£
Phuket’e gidiş dönüş ortalama 75£
Kuala Lumpur’a gidiş dönüş ortalama 55£ ‘a uçak biletleri satın alıp bu bölgeleri de gezebilirsiniz.

Singapur 'dan uçuşlar

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Aşağıdaki tarihlere tıkladığınızda açılan ekranda 15 saniye kadar tüm fiyatların yüklenmesini bekleyiniz. Size en ucuz teklifi veren Booking, Mytrip , Gotogate, Budgetair, Trip sitelerinin birinden güvenle satın alabilirsiniz.


❗ Mobilden bakınca fiyatlar yüksek gözükmektedir. Masaüstü tarayıcıdan bakmanızı tavsiye ediyoruz.

⚠️ Flightnetwork, Opodo ve Edreams sitelerinden bilet almanızı önermiyoruz.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

Singapur’a seyahat edecek Türk vatandaşları, 30 güne kadar turistik ziyaretleri için vizeden muaftır. Singapur ve diğer Güney Doğu Asya ülkeleri, pasaportlarında altı aydan daha az geçerlilik süresi bulunan kişilerin ülkeye girişine hiçbir şekilde izin vermemektedir. Vatandaşlarımızın bu açıdan mağdur olmamaları için seyahat planlarını yapmadan önce pasaportlarının geçerlilik sürelerini kontrol etmeleri ve ihtiyaç duyulduğu takdirde pasaportlarını yeniletmeleri gerekmektedir.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında ucuza internet için buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.