İstanbul Roma Uçak Bileti

Sevgilin ve kendin vizeye veya yeşil pasaporta sahipsen Roma bileti hediye etmek ister misin? Romantik bu hediye için sevgilin yoksa üzülme belki o şanslı kişi Roma’dadır?

 

🇹🇷İstanbul – 🇮🇹 Roma İtalya kabin bagajlı+ikramlı+mil kazanımlı gidiş dönüş ucuza uçak biletleri 78£~3015₺

 

Roma’yı keşfetmek için ideal gezi süresi kişisel tercihlere ve ziyaret etmek istediğiniz yerlere bağlı olarak değişebilir. Ancak genel olarak, Roma’nın zengin tarihi ve kültürel dokusunu tam anlamıyla hissetmek ve önemli noktaları gezmek için 3 ila 5 gün arasında bir süre önerilebilir.

İşte gezi süresini belirlerken göz önünde bulundurabileceğiniz bazı faktörler:

  • Kolezyum, Pantheon, Vatikan, Sistine Şapeli gibi önemli yapıları görmek ve bu yerleri rahatça keşfetmek için zamana ihtiyaç duyabilirsiniz.
  • Vatikan Müzeleri, Borghese Galerisi gibi önemli müzeleri gezmek ve içlerindeki sanat eserlerini incelemek için zaman gerekebilir.

Eğer mümkünse, Roma’yı keşfederken acele etmemek ve her anından keyif almak için biraz ekstra zaman ayırmak faydalı olabilir.

 

❗Bu gezinizde ucuza yurt dışı internet sahibi olmak buradaki konumuzu okuyabilirsiniz.

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Aşağıda örnek olarak verdiğimiz tarihlere tıkladığınızda tüm fiyatların yüklenmesi için 15 saniye kadar bekleyiniz.  En uygun fiyatlı Mytrip sitesinden gönül rahatlığı ile biletinizi satın almanızı öneririz.


❗ Mobilden bakınca fiyatlar yüksek gözükmektedir. Masaüstü tarayıcıdan bakmanızı tavsiye ediyoruz.

⚠️ Flightnetwork, Opodo ve Edreams sitelerinden bilet almanızı önermiyoruz.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

İtalya'ya seyahat edebilmek için geçerli bir schengen vizesi veya yeşil pasaporta ihtiyacınız bulunmaktadır. Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında ucuza internet için buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.