İstanbul Oslo Uçak Bileti

🇹🇷İstanbul – Oslo🇳🇴 Norveç’e gidiş dönüş en uygun uçak bileti 62£~2550₺. Bu biletler aktarmasız ve sadece sırt çantalıdır. İsteyen bagaj hakkı satın alabilir.

 

İskandinav ülkeleri aşığıysanız bu bileti sakın kaçırmayın çünkü mevsim olarak kötü sayılmaz. Eğer İskandinav ülkeleri özellikle Norveç hakkında bilginiz yoksa sakın Google’da araştırma yapmayın, aşık olursunuz.

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Aşağıda örnek olarak verdiğimiz tarihlere tıkladığınızda tüm fiyatların yüklenmesi için 15 saniye kadar bekleyiniz. Ekrana tıklayınca Booking, Gotogate, Mytrip, TRIP veya Budgetair  acentelerinden gönül rahatlığı ile biletinizi satın alabilirsiniz. 


❗ Mobilden bakınca fiyatlar yüksek gözükmektedir. Masaüstü tarayıcıdan bakmanızı tavsiye ediyoruz.

⚠️ Flightnetwork, Opodo ve Edreams sitelerinden bilet almanızı önermiyoruz.

Uçak Bileti Tarihleri

❗Eğer tarihlere tıkladığınızda açılan siteyi görüntülemekte sorun yaşarsanız; VPN kullanarak tekrar denemenizi tavsiye edebiliriz 🙄

09 Ekim Çarşamba – 13 Ekim Pazar 62£

16 Ekim Çarşamba – 20 Ekim Pazar 62£

Hangi Vizeler Gerekir ?

Norveç'e seyahat edebilmek için geçerli bir schengen vizesi veya yeşil pasaporta ihtiyacınız bulunmaktadır. Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında ucuza internet için buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.