İstanbul Mykonos/Santorini Uçak Bileti

İstanbul’dan 🇬🇷Mykonos veya Santorini🇬🇷 adalarına en konforlu gidiş yöntemi uçakladır,

Evet adalardan da feribot ile geçebilirsiniz fakat uçak ile aktarma korumalı ve vakit kaybetmeden hızlıca uygun fiyata ulaşabiliyorsunuz.
Uygun fiyata dememizin sebebi ise Mykonos ve Santorini adaları diğer Yunan adalarına kıyasla zaten pahalıdır.
Bu gidiş&dönüş uçak biletleri ise çerez parası gibi kalacaktır.

🇹🇷 İstanbul – Mykonos 🇬🇷 (1 Aktarmalı) aktarmalar havayolu garantisi altında kabin bagajlı + ikramlı ve mil kazanımlı 136£~5.560₺
🇹🇷 İstanbul – Santorini 🇬🇷 (1 Aktarmalı) aktarmalar havayolu garantisi altında kabin bagajlı + ikramlı ve mil kazanımlı 119£~4.870₺ den başlıyor.

Geçtiğimiz yıl Mykonos adasına biz de Atina aktarmasıyla gitmiştik ve 1 gece konaklamıştık @gokdenizgok Instagram hikayelerimden bu paylaşımlarıma ulaşabilirsiniz. Yunanistan için kesintisiz %24 Vergi iadesi alabildiğimiz bir blog yazısı da kaleme almıştım. Aktarma şehriniz olan Atina’da bu alışveriş imkanından faydalanabilecek süreleriniz de bulunmaktadır.

Vize notları: Bu seyahati gerçekleştirmek için Geçerli bir Schengen vizesine sahip olmanız/başvurmanız veya Yeşil pasaporta sahip olmanız gerekmektedir. Kapı Vizesiyle bu adalara gidilemez, Kapı Vizesi ile uçakla Yunanistan’ın hiçbir bölgesine gidilemez. Yunanistan’dan Schengen’e başvuracaklar için uçak yolculuğu ile Santorini veya Mykonos seyahati sunmak diğer tüm Yunanistan seyahat planlarından daha olumlu karşılanacağını tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim.

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Paylaştığımız bilet tarihlerine tıkladığınızda 10sn kadar tüm fiyatların yüklenmesini bekleyiniz. Daha sonra en uygun fiyatlı ve güvenilir acenta olarak listelenen MYTRIP’ten biletlerinizi satın alabilirsiniz.


❗ Mobilden bakınca fiyatlar yüksek gözükmektedir. Masaüstü tarayıcıdan bakmanızı tavsiye ediyoruz.

⚠️ Flightnetwork, Opodo ve Edreams sitelerinden bilet almanızı önermiyoruz.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

Yunanistan'a seyahat edebilmek için geçerli bir schengen vizesi veya yeşil pasaporta ihtiyacınız bulunmaktadır. Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında ucuza internet için buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.