İstanbul Hong Kong Uçak Bileti - Ucuza Uçak

İstanbul Hong Kong Uçak Bileti

🇭🇰Hong Kong’da Disneyland olduğunu biliyor muydunuz ? Hong Kong Türk Pasaportlarına vizesizdir.

Bu uçuşları muhtemelen eski takipçilerimiz geçen seneden hatırlayacaktır.

“Biletler Türk Hava Yolları ve FinnAir firmasına ait. Helsinki Havalimanında kısa aktarmalarla schengen olmadan, transit vize gerekmeden uçabiliyorsunuz. Transit alanı terk etmeden bir sonraki uçağa geçişiniz sağlanacaktır. (Thy, Finlandiya Büyükelçiliği ve Helsinki Havalimanı polisi tarafından teyitlidir.)

Ayrıca tüm biletler 23kg check-in ve 8kg kabin bagaja sahip + uçuş süresince 3 öğün yemek ikramlı biletlerdir. Bitti mi ? Bitmedi bu biletlerden +mil de hesabınıza geri kazanabileceksiniz :)”

🇹🇷 İstanbul – Hong Kong 🇭🇰 (Çin Özel idari bölgesi) 1 aktarmalı gidiş dönüş 1×32 bagajlı , yemekli uçuşlar 513£~20.850₺ 🔥
Hem de Sömestr tatili  tarihleri de mevcut.

Hong Kong’da gezilecek birçok yer var. Ama spesifik bir yerden bahsetmek istiyoruz. Hong Kong Disneyland :) Tüm dünya üzerinde T.C. vatandaşlarının Vizesiz Disneyland’a gidebileceği 2 şehirden biri Hong Kong’dur. Diğeri de Tokyo Disneyland’dır.

Hong Kong’da alışveriş genellikle çeşitliliği ve marka seçenekleri nedeniyle popülerdir, Elektronik ürünler, giyim ve bazı hediyelik eşyalar genellikle cazip fiyatlarla bulunabilir.

Hong Kong için indirimli tarihler Eylül ve Ekim aylarında sıcaklık gündüz 30 derecelerde olup, Ocak-Şubat-Mart aylarında 18-20 derecelerdedir.

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

⚠️⚠️ Aşağıdaki bilet linklerine mobilden tıklarsanız göremezsiniz. Masaüstü tarayıcınızdan tıklayıp sayfanın sol altında yer alan filtrelerden aşağıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü üzere “Flight Qualty” filtresinden Show 1607 longer flights seçeneğini aktifleştirmeniz gerekmektedir.


❗ Mobilden bakınca fiyatlar yüksek gözükmektedir. Masaüstü tarayıcıdan bakmanızı tavsiye ediyoruz.

⚠️ Flightnetwork, Opodo ve Edreams sitelerinden bilet almanızı önermiyoruz.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

Hong Kong'a seyahat edebilmek için vizeye ihtiyacınız bulunmamaktadır. T.C pasaportuyla Hong Kong'da 180 günde 90 gün kalabilirsiniz.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında ucuza internet için buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.