İstanbul Darüsselam Uçak Bileti - Ucuza Uçak

İstanbul Darüsselam Uçak Bileti

İstanbul’dan 1Bilet2Ülke fırsatı da barındıran Darüsselam 🇹🇿 (Tanzanya) uçuşları…

Bu biletler Kahire havalimanı aktarmalı olduğundan eğer uzun aktarma (16 saat) tercih ederseniz 25$ kapı vizesi ödeyerek Kahire’de hemen Giza Nekropolisini ya da / ve hatta Mısır Müzesini ziyaret edip devam uçağınıza geri dönebilirsiniz.

Ya da kısa aktarmalıları tercih edip, havalimanından hiç ayrılmadan asıl hedef destinasyonunuz olan Darüsselam’a ulaşabilirsiniz.

Star Alliance kalitesiyle,
🇹🇷İstanbulDarüsselam 🇹🇿 (Tanzanya) gidiş dönüş 23kg + 8kg bagaj, ikram, +mil kazanımı dahil 395£~15.350₺’den başlıyor

Tanzanya neler vadediyor?

  1. Safari Deneyimi: Serengeti Ulusal Parkı ve Ngorongoro Krateri gibi yerlerde unutulmaz bir safari yapabilirsin. Bu, vahşi doğada muhteşem hayvanları gözlemlemek için harika bir fırsat.
  2. Kilimanjaro Tırmanışı: Efsanevi Kilimanjaro Dağı’nı tırmanabilirsin. Bu, dünyanın en yüksek serbest duran dağı ve zirvesine ulaşmak unutulmaz bir deneyim olabilir.
  3. Zanzibar Adası: Beyaz kumlu plajları, berrak suları ve tarihi zenginliğiyle ünlü olan Zanzibar Adası’nda dinlendirici bir tatil yapabilirsin.
  4. Kültürel Deneyimler: Tanzanya’nın zengin kültürüne yakından tanıklık etmek için yerel pazarları ziyaret edebilir, Maasai köylerini keşfedebilir ve yerel halkın geleneklerini öğrenebilirsin.
  5. Gastronomi: Yerel yemekleri denemek için fırsatlar bulabilirsin. Ugali (mısır unu bazlı bir yemek), Pilau (baharatlı pirinç), ve birçok çeşitli yemekleri tatmak ilginç olabilir.

 

Mısır aktarmasında eğer ülkeye giriş yapmayacaksanız transit vize veya normal vize istenmiyor. Eğer giriş yapacaksanız kapıda 25$ ödeyerek vize alabilirsiniz.

 

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Paylaştığımız tarihlere tıkladığınızda önce 15sn kadar tüm fiyatların listelenmesini bekleyiniz. Daha sonra en uygun fiyatlı Booking (vpn gerekli), Gotogate ve Mytrip den satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.


❗ Mobilden bakınca fiyatlar yüksek gözükmektedir. Masaüstü tarayıcıdan bakmanızı tavsiye ediyoruz.

⚠️ Flightnetwork, Opodo ve Edreams sitelerinden bilet almanızı önermiyoruz.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

Tanzanya'ya girişte 50$ karşılığında vizenizi alıp ülkeye girebilirsiniz. Havaalanında verilecek vizeler için pasaportun en az altı ay geçerli olması istenmektedir.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında ucuza internet için buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.