İstanbul Dar Es Salaam Uçak Bileti - Ucuza Uçak

İstanbul Dar Es Salaam Uçak Bileti

🇹🇷İstanbul – Dar es Salaam🇹🇿 Tanzanya Star Alliance kalitesiyle 23kg bagajlı + yemekli + mil kazanımlı gidiş dönüş uçak bileti 401£~15.435

 

Tanzanya neler vadediyor?

  1. Safari Deneyimi: Serengeti Ulusal Parkı ve Ngorongoro Krateri gibi yerlerde unutulmaz bir safari yapabilirsin. Bu, vahşi doğada muhteşem hayvanları gözlemlemek için harika bir fırsat.
  2. Kilimanjaro Tırmanışı: Efsanevi Kilimanjaro Dağı’nı tırmanabilirsin. Bu, dünyanın en yüksek serbest duran dağı ve zirvesine ulaşmak unutulmaz bir deneyim olabilir.
  3. Zanzibar Adası: Beyaz kumlu plajları, berrak suları ve tarihi zenginliğiyle ünlü olan Zanzibar Adası’nda dinlendirici bir tatil yapabilirsin.
  4. Kültürel Deneyimler: Tanzanya’nın zengin kültürüne yakından tanıklık etmek için yerel pazarları ziyaret edebilir, Maasai köylerini keşfedebilir ve yerel halkın geleneklerini öğrenebilirsin.
  5. Gastronomi: Yerel yemekleri denemek için fırsatlar bulabilirsin. Ugali (mısır unu bazlı bir yemek), Pilau (baharatlı pirinç), ve birçok çeşitli yemekleri tatmak ilginç olabilir.

 

Mısır aktarmasında transit vize veya normal vize istenmiyor.

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Aşağıda örnek olarak verdiğimiz tarihlere tıkladığınızda tüm fiyatların yüklenmesi için 15 saniye kadar bekleyiniz.

En ucuzu 401£ olarak booking sitesi verecektir ama Türkiye’den engelli olduğu için satın alamazsınız. Bu nedenle biz size Mytrip, Gotogate, Budgetair sitelerinden gönül rahatlığı ile biletinizi satın almanızı öneririz.

❗ Mobilden bakınca fiyatlar yüksek gözükmektedir. Masaüstü tarayıcıdan bakmanızı tavsiye ediyoruz.

⚠️ Flightnetwork, Opodo ve Edreams sitelerinden bilet almanızı önermiyoruz.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

Tanzanya'ya girişte 50$ karşılığında vizenizi alıp ülkeye girebilirsiniz. Havaalanında verilecek vizeler için pasaportun en az altı ay geçerli olması istenmektedir.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında ucuza internet için buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.