İstanbul Brüksel Uçak Bileti - Ucuza Uçak

İstanbul Brüksel Uçak Bileti

İstanbul – Brüksel 🇧🇪(BRU – Belçika) 🍫 Aktarmasız uçak biletleri  kısa süreliğine  90£~3.630₺ ye düştü 🔥

* Şehre yakın olan BRU havalimanına iner
* 8kg bagaj dahil
* İkramlı

Romantik şehir Brugge 🇧🇪 (Bruges) ‘e plan yapmayı ihmal etmeyiniz, detaylı excel planına aşağıdaki blog yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Hatta uzun tarihler seçerek 🇳🇱Amsterdam’a da plan yapabilirsiniz, Bu iki ülke içinde Apple&Amazon Kesintisiz Vergi İadesi yazılarımızı okumayı ihmal etmeyiniz.

Bizim gibi hazır yola çıkmışken 1’den fazla ülke gezmeyi sevenler varsa bu biletleri kaçırmayın çünkü Amsterdam biletleri genelde pahalıdır.


Yazar Notu = Şu hap bilgileri paylaşmakta çok fayda görüyorum. Brüksel'de 2 tane havaalanı vardır. "CRL" Charleroi havaalanı şehrin çok dışında olup, merkeze ulaşmak için tek yön 20€ vermek zorundasınız. Ama bu paylaştığımız uçuşlar şehre yakın olan "BRU" kodlu Brüksel havaalanınadır. Uçak bileti fiyatını tartarken bunu dikkate almanız faydalıdır. https://ucuzaucak.net/bruksel-gent-brugge-gezi-rehberi/  kaleme almış olduğumuz bu blog yazısında detaylı excel planına ve daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.

Amsterdam'da da genel olarak konaklama çok pahalıdır. Hatta en pahalı Avrupa şehirlerinden bir tanesi olabilir. Bu sebeple de seyahat masraflarınızı azaltmak adına bizim de konaklamaktan memnun kaldığımız Bütçe Dostu oteller listesi Adam Look'out Nord bölgesinde yer alan Bunk Hotels'i veya takipçilerimizden gelen tavsiyeler doğrultusunda Mozart,Dam,Linden, Park Plaza Vondelpark,Hotel Mevlana veya Travel Hotel Amsterdam'ı tercih edebilirsiniz.

Bu otellerle hiçbir işbirliğimiz bulunmamakta olup, amacımız seyahat masraflarınızı azaltmaya yardımcı olabilmektir ☺️

Brüksel - Amsterdam arası otobüs, tren seferleri bulunmaktadır.

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Paylaştığımız tarihlere tıkladığınızda 10sn kadar tüm sonuçların yüklenmesini bekleyiniz. KIWI acentasından güvenle biletinizi satın alabilirsiniz.

❗ Mobilden bakınca fiyatlar yüksek gözükmektedir. Masaüstü tarayıcıdan bakmanızı tavsiye ediyoruz.

⚠️ Flightnetwork, Opodo ve Edreams sitelerinden bilet almanızı önermiyoruz.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

Belçika'ya seyahat edebilmek için geçerli bir schengen vizesi veya yeşil pasaporta ihtiyacınız bulunmaktadır. Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında ucuza internet için buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.