İstanbul Astana Uçak Bileti

astana_kazakistan_ucak_bilet
astana_kazakistan_ucak_bilet_fiyat

Vizesiz ASYA – 🇰🇿Kazakistan Biletleri… 🤩

İstanbul – Astana 🇰🇿 (Kazakistan) gidiş dönüş aktarmasız kabin bagajlı 77£~2.750₺
Acele edin bu fiyatlar sadece 2 gün geçerli…

2024 Bahar aylarında Kazakistan doğasını keşfetmek hatta ordan da diğer Türki Cumhuriyetlerine çok uyguna uçuşlar ile Orta Asya turuna devam etmek isteyenler için ideal olan bu biletler daha önce hiç bu fiyatlara düşmemişti.

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Aşağıda örnek olarak verdiğimiz tarihlerin yanındaki “LİNK 1” – “LİNK 2” linklerini yeni sekmelerde açtığınızda / tıkladığınızda tüm fiyatların yüklenmesi için 15 saniye kadar bekleyiniz. En uygun fiyatlı acentalara giderek güncel fiyatı görüntüleyebilirsiniz.

Edreams/OPODO’dan alışveriş yaparken muhakkak — üst limiti belirlenmiş bir sanal kart kullanıp sonradan kapatınız. Sebebi şudur. Bazı takipçilerimiz EDREAMS ve OPODO acentalarından alışveriş yaparken otomatik tiklenmiş olan (PRIME Özellikleri) kapatmayı unutuyor/atlıyor/bilmiyor. Bu sebep ile bir zaman sonra prime ücreti adı altında sizin kartınızdan ekstra çekim yapılmaya çalışıyor siteler. Eğer dediğim Sanal Kart ve üst limit belirleme işlemini yaparsanız. Bunu unutsanız dahi sizden çekim yapamazlar.

Bu üstteki yazdıklarımla uğraşmak istemiyorsanız 5£ fazla ödeyerek 82£’a MYTRIP veya KIWI sitesini tercih edebilirsiniz. Güvenilirdir.

Uçak Bileti Tarihleri

🇹🇷 İstanbul – 🇦🇪Abu Dhabi Uçak Bileti Aktarmasız kabin bagajlı 66£~2.750₺.

12 Nisan Cuma – 22 Nisan Pazartesi-Link 1Link 2

16 Nisan Salı – 22 Nisan Pazartesi-Link 1Link 2

14 Nisan Pazar – 22 Nisan Pazartesi-Link 1Link 2

19 Nisan Cuma – 22 Nisan Pazartesi-Link 1Link 2

21 Nisan Pazar – 01 Mayıs Çarşamba-Link 1Link 2

23 Nisan Salı – 01 Mayıs Çarşamba-Link 1Link 2

Hangi Vizeler Gerekir ?

Kazakistan için umuma mahsus (bordo) pasaport, hususi (yeşil) pasaport, diplomatik (siyah ve kırmızı) pasaport ve hizmet (gri) pasaportu sahibi T.C. vatandaşları 30 güne kadar olan turistik seyahatlerinde vizeden muaftır. Ülkeye vizesiz girişlerde T.C. vatandaşlarının dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Öncelikle, havalimanında ülkeye giriş yapıldığına dair bir form doldurulması gerekmektedir. Aynı zamanda vatandaşların en fazla 10 yıllık ve 2 boş sayfası bulunan pasaportlara sahip olması zorunludur.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında 1.5$ ücrete internet sahibi olabilirsiniz. Buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.