Türk Havayolları Balkanlar Kampanyası - Ucuza Uçak

Türk Havayolları Balkanlar Kampanyası

Türk Havayolları Balkanlar kampanyası başlattı. Türk Havayolları Gidiş-dönüş olarak 119$ ‘dan başlayan fiyatlarla belli güzergahlara kampanya başlattı. Thy ‘nin yaptığı bu uçuş kampanyasını biz Jetcost ile birleştirip bu Thy uçak bileti konusunu çok daha ucuza halledebileceğiz. Örneğin Thy websitesinde 670 TL olan gidiş dönüş Saraybosna uçak biletini biz 465 TL ‘ye alabileceğiz. Öncelikle Türk Havayolları ‘nın yaptığı bu kampanyaya göz atalım.

Türk Havayolları Kampanya Detayı

Seyahat dönemi: Pazartesi, Ekim, 21, 2019 – Salı, Mart, 31, 2020
Biletleme dönemi: Pazartesi, Eylül, 30, 2019 – Pazartesi, Ekim, 14, 2019
Minimum kalış: 2 Gün(s) SUNDAY (Dönüş ilk pazar günü saat 12.00 öncesinde gerçekleştirilmelidir).
Maksimum kalış: 3 Ay(s)
Bilet tipi: Gidiş – Dönüş
Kabin: ECONOMY
Uçuş günleri: ALL

  • Promosyon bilet fiyatlarına vergi, kesinti ve akaryakıt harcı dâhildir. Promosyon biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir.
  • Promosyon bilet fiyatları günlük kur dalgalanmalarına bağlı olarak değişebilir.
  • Promosyon biletler için değişiklik, iptal ve iade koşulları ücret sınıfına göre değişiklik gösterebilir.
  • Türk Hava Yolları kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Promosyon biletlerin tarih ve güzergâhlarına bağlı başka kısıtlamalar olabilir.

Inbound Blackout: March 13, 2020 – March 21, 2020

Türk Havayolları Kampanya Güzergahları ve Rotaları

119$ > Saraybosna, Varna,Sofya,Köstence, Cluj
129$ > Tiflis,Bükreş,Batum, Üsküp,Priştine, Ljubljana, Nahcivan, Kişinev, Zaporishia,Zagreb,Kharkiv, Dubrovnik, Gence,Herson
139$ > Belgrad, Lviv,Podgoricia

Daha Ucuza Nasıl Alırız ?

Örnek olarak 29 Ekim haftası için İstanbul- Saraybosna gidiş dönüş uçak biletini THY’den arattım. Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz üzere 670 TL gidiş dönüş uçak bileti fiyatı var.

https://ucuzaucak.net/wp-content/uploads/2019/09/Turk_havayollari_balkanlar.png

Şimdi bu bileti birde JETCOST üzerinden bakalım. Buraya tıklayarak açılan ekranda bu uçuşu aratalım bakalım sonuç ne çıkacak.

türk havayollarıAn itibariyle Euro / TRY 6,16 civarı. THY websitesinde 670 TL olan uçak biletini biz 465-470 TL gibi ücrete alabiliyoruz. Bu biletin THY websitesinden alınan biletten sınıf bakımından hiçbir farklı yok. Bagajlı-yemekli olarak uçabilirsiniz.

Bilet Nasıl Alınır

Jetcost İrlanda üzerinden yöneleceğimiz Opodo sitesinden bileti VİSA Logolu Kredi Kartı ile alabiliriz. Eğer Visa kartınız yoksa Jetcost İrlanda yerine İngiltere ve Güney Afrika’yı da kullanabilirsiniz. Güney Afrika uzantısı Mastercard logolu sanal kart ya da hesap kartı isteyecektir.

Thy uçak bileti alımında bir kartı bir kere kullanabiliriz. 2. bir uçak bileti alacaksak başka bilgisayar ya da telefondan üzerinden yeni bir mail adresi ve az önce kullandığımız kredi kartı dışında bir kartla bileti alabiliriz.

Thy koltuk seçimi yapmadan ilerleyip Thy online check in yapacağımız gün koltuk seçimini ücretsiz yapabiliriz. Bu uçuşlarda 30 kilogram Thy bagaj hakkı ve yemek ikramı sunulmaktadır. Opodo üzerinden alacağımız bu biletler sonunda bize rezervasyon numarası verecek tarafımıza uçuş bilgileri yer alan bir de mail gönderecektir.

Bu seyahatlerinizde Airbnb konaklaması yaparak 130 TL ve 230 TL indirim alabilirsiniz. Bu indirim linkleri için [email protected] adresine mail atınız.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet Ali
3 yıl önce

Kampanya için teşekkürler