Tren ve Otobüs Bileti İndirimi - Ucuza Uçak

Tren ve Otobüs Bileti İndirimi

Tren ve otobüs bileti indirimi ile seyahatlerimizde az da olsa tasarruf sağlayabileceğimiz bir indirimi size haber vermek istedim.Tren ve otobüs bileti indirimi kodu sadece 23 Haziran’a kadar aktif olacaktır. Ara ulaşım biletleri alacaksak sık sık kullandığımız uygulama çok kısa süre geçerli olacak indirim başlattı ve ben de bu kampanyayı size duyurmak istedim.

%10 İndirim Detayları

Buraya tıklayarak siteye gidiyoruz. Nereden nereye gideceksek gerekli bilgileri girip aramayı yapıyoruz. Yolcu bilgileri vb doldurduktan sonra ödeme adımına kadar geliyoruz. Ödeme adımında “Use a discount” alanına tıklayıp  JUNE23 kodunu %10 indirim sağlayacak şekilde giriyoruz. Hoop fiyat ne ise %10 düştü.

⚠️ Yeni üyeliklerde bu kodlar geçerli değildir. Yeni üyelikler için indirim kodu gelirse duyuracağım

İndirim Kodu: JUNE23

Kodun Geçerlilik Süresi: 23 Haziran

  • Uçuşlarda kullanılamaz.
  • Fransa’da geçerli değil.
  • Sadece daha önce rezervasyon yapmış olanlar kullanabilir.
  • Sepet maksimum 100€ olabilir.
  • Movelia, Deutsche Bahn ve Flixbus’da geçerli değildir.

Yurt dışı internet paketlerini nasıl ucuza aldığımızı anlattığımız yazımızı okumak için buraya tıklayınız.

https://ucuzaucak.net/ucak-rotar-degisiklik-iptal-bagaj-tazminat-yolcu-haklari/ yazımızı okuyarak uçak yolcusu olarak haklarınızı da öğrenebilirsiniz.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
8 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ali Can İçler
1 yıl önce

Merhaba.Site açılmıyor.Link de sorun var sanırım.

Rotameraklisi
1 yıl önce

merhaba bende giremiyorum

busra
1 yıl önce

İtalya seyahatimiz için bu kodu kullandık. Tam da vize onayı sonrasına denk geldi 🙂 ikinci kez kullanılmıyor yalnız, eşime de üyelik açarak ikinci bileti aldım :))

tugba
Reply to  busra
10 ay önce

merhaba bende yeni üyelik açarak denedim ama kuponu kullandırmadı 🙁 nerde hata yapıyorum acaba

Kadir
11 ay önce

Omio uygulamasını çok tavsiye etmişti arkadaşlarım. Dün üye oldum, fakat tren bileti alırken kredi kartı ödeme aşamasında bir türlü ismimi ve soy ismimi kabul etmedi, yani yazdırmadı. İngilizce karakterlerle de yazmama izin vermedi, yine alamadım. O kadar uluslararası sitede otel rezervasyonu ve bilet aldım ilk defa başıma böyle bir şey geldi. Bir an kuşkulanınca hesabımı sildim bende. Acaba nerede hata yapmış olabilirim sizce?

Kadir
Reply to  Kadir
11 ay önce

Yukarıda anlaşılmamış olabilir, adımda ve soyismimde Türkçe karakterler var (Ö ve Ç. gibi ) . Kart bilgileri ekranı geldiğnde ismim ve soyismim doğru çıkmadı. Elle düzeltmeme de izin vermedi, yazdırmadı o satıra. Dediğim gibi ilk defa başıma böyle birşey geldi. İngilizce karakterlerle yazdığımda ismimi ve soyismimi, noktasız ve ( C ve O gibi) . Bu şekilde de yazamadım satıra. Ne olur ne olmaz diye de hesabı sildim açıkçası. Çok heveslenerek üye olmuştum halbuki 🙁

Cansinem
10 ay önce

IGSJ4PQG Kodu için “Bu indirim kuponu daha önce kullanılmış ve tekrar kullanılamaz.” Diyor 🙁